Вімблдонський турнір 2007, жінки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вімблдонський турнір 2007, жінки, парний розряд
Вімблдонський турнір 2007
Переможці Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
Фіналісти Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
Рахунок фіналу 3–6, 6–3, 6–2
Деталі
К-ть сіяних 16
Дисципліни
одиночний розряд чоловіки жінки
парний розряд чоловіки жінки
← 2006 · Вімблдонський турнір · 2008 →

Янь Цзи і Чжен Цзє були чинними чемпіонками, але Чжен цього разу не брала участі. Янь грала в парі з Пен Шуай , але не змогли захистити свій титул, оскільки у чвертьфіналі їх перемогли Алісія Молік і Мара Сантанджело.

Кара Блек і Лізель Губер виграли титул, у фіналі перемігши пару Катарина Среботнік і Ай Суґіяма з рахунком 3–6, 6–3, 6–2[1].

Сіяні пари[ред. | ред. код]

01.   США Ліза Реймонд / Австралія Саманта Стосур (півфінал)
02.   Зімбабве Кара Блек / ПАР Лізель Губер (чемпіонки)
03.   Китайський Тайбей Чжань Юнжань / Китайський Тайбей Чжуан Цзяжун (3 коло)
04.   Словенія Катарина Среботнік / Японія Ай Суґіяма (фінал)
05.   Чехія Квета Пешке / Австралія Ренне Стаббс (чвертьфінал)
06.   Австралія Алісія Молік / Італія Мара Сантанджело (півфінал)
07.   Словаччина Жанетта Гусарова / США Меган Шонессі (3 коло)
08.   Іспанія Анабель Медіна Гаррігес / Іспанія Вірхінія Руано Паскуаль (3 коло)
09.   Італія Татьяна Гарбін / Аргентина Паола Суарес (1 коло)
10.   Росія Олена Лиховцева / КНР Сунь Тяньтянь (чвертьфінал)
11.   Італія Марія Елена Камерін /Аргентина Хісела Дулко (1 коло)
12.   Росія Марія Кириленко / Росія Олена Весніна (3 коло)
13.   Росія Дінара Сафіна / Італія Роберта Вінчі (1 коло)
14.   Росія Віра Душевіна / Україна Тетяна Перебийніс (1 коло)
15.   США Ваня Кінґ / Хорватія Єлена Костанич-Тошич (1 коло)
16.   Індія Саня Мірза / Ізраїль Шахар Пеєр (3 коло)

Шаблон:Seeds explanation

Кваліфікація[ред. | ред. код]

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінал Півфінал Фінал
                                       
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Саманта Стосур
7 6  
5  Чехія Квета Пешке
Австралія Ренне Стаббс
5 2  
  1  США Ліза Реймонд
Австралія Саманта Стосур
6 3 2  
  4  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
1 6 6  
4  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
6 77
  10  Росія Олена Лиховцева
КНР Сунь Тяньтянь
4 65  
    4  Словенія Катарина Среботнік
Японія Ай Суґіяма
6 3 2
  2  Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
3 6 6
  6  Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
6 6  
 КНР Пен Шуай
КНР Янь Цзи
4 1  
  6  Австралія Алісія Молік
Італія Мара Сантанджело
4 6 1
  2  Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
6 4 6  
 Росія Світлана Кузнецова
Росія Надія Петрова
4 66
  2  Зімбабве Кара Блек
ПАР Лізель Губер
6 78  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
6 3 6  
 Чехія Л Градецька
Чехія Р Ворачова
2 6 3     1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
6 6  
WC  Велика Британія О Балтача
Велика Британія Н Кедевей
0 67   Q  Франція С Форец
Туніс С Сфар
2 4  
Q  Франція С Форец
Туніс С Сфар
6 79       1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
6 64 6  
 Угорщина А Савай
Чехія В Угліржова
6 62 8       16  Індія С Мірза
Ізраїль Ш Пеєр
0 77 1  
 Чехія І Бенешова
Росія Г Воскобоєва
4 77 6      Угорщина А Савай
Чехія В Угліржова
4 3
Q  Швеція С Арвідссон
США Л Остерло
5 3   16  Індія С Мірза
Ізраїль Ш Пеєр
6 6  
16  Індія С Мірза
Ізраїль Ш Пеєр
7 6       1  США Л Реймонд
Австралія С Стосур
7 6
11  Італія МЕ Камерін
Аргентина Х Дулко
3 79 6       5  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
5 2
 Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
6 67 8      Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
6 6  
LL  Чехія А Главачкова
Німеччина С Клезель
6 6   LL  Чехія А Главачкова
Німеччина С Клезель
3 3  
 Польща К Янс
Польща А Росольська
2 4        Нідерланди М Крайчек
Польща А Радванська
2 7 2
 Іспанія Л Домінгес Ліно
Іспанія А Парра Сантонха
6 6       5  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 5 6  
 Чехія П Цетковська
Чехія Л Шафарова
1 2      Іспанія Л Домінгес Ліно
Іспанія А Парра Сантонха
1 0
 КНР Ч Цзи
КНР Ш Сунь
0 4   5  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 6  
5  Чехія К Пешке
Австралія Р Стаббс
6 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
4  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
4 6 6  
 Румунія A Ehritt-Vanc
Росія А Родіонова
6 2 3     4  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
6 6  
 Франція Е Луа
Австралія Н Пратт
6 2 7    Франція Е Луа
Австралія Н Пратт
0 3  
 Україна Ю Федак
Естонія К Канепі
2 6 5       4  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
 
WC  Велика Британія С Борвелл
Велика Британія J Curtis
0 2        Франція М Бартолі
США М Ту
w/o  
 Франція М Бартолі
США М Ту
6 6      Франція М Бартолі
США М Ту
7 78
 Чехія Н Вайдішова
Чехія Б Стрицова
6 6    Чехія Н Вайдішова
Чехія Б Стрицова
5 66  
14  Росія В Душевіна
Україна Т Перебийніс
2 2       4  Словенія К Среботнік
Японія А Суґіяма
6 77
10  Росія О Лиховцева
КНР Т Сунь
6 6       10  Росія О Лиховцева
КНР Т Сунь
4 65
 Росія О Пучкова
Венесуела М Секера
4 2     10  Росія О Лиховцева
КНР Т Сунь
6 0 9  
LL  Велика Британія A Fitzpatrick
Велика Британія Е Веблі-Сміт
1 4    Японія А Накамура
Таїланд Т Танасугарн
4 6 7  
 Японія А Накамура
Таїланд Т Танасугарн
6 6       10  Росія О Лиховцева
КНР Т Сунь
4 6 6
WC  Велика Британія К Каррен
Велика Британія Е Кеотавонг
1 3       8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
6 1 4  
WC  США С Вільямс
США В Вільямс
6 6     WC  США С Вільямс
США В Вільямс
w/o
 ПАР Н Грандін
Франція К Пен
4 4   8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
 
8  Іспанія А Медіна Гаррігес
Іспанія В Руано Паскуаль
6 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
6  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 6  
 США К Мораріу
Швейцарія П Шнідер
1 3     6  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 6  
 Франція С Коен-Алоро
Франція В Раззано
1 2    Україна А Бондаренко
Україна К Бондаренко
2 0  
 Україна А Бондаренко
Україна К Бондаренко
6 6       6  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
4 6 6  
Q  Китайський Тайбей С Шувей
Росія А Кудрявцева
3 5       12  Росія М Кириленко
Росія О Весніна
6 3 3  
 Білорусь В Азаренко
Росія А Чакветадзе
6 7      Білорусь В Азаренко
Росія А Чакветадзе
77 1 6
 Франція А Резаї
Україна Ю Вакуленко
0r   12  Росія М Кириленко
Росія О Весніна
63 6 8  
12  Росія М Кириленко
Росія О Весніна
5       6  Австралія А Молік
Італія М Сантанджело
6 6
13  Росія Д Сафіна
Італія Р Вінчі
6 5 3        КНР П Шуай
КНР Ц Янь
4 1
 Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
3 7 6      Греція Е Даніліду
Німеччина Я Вер
0 3  
 США Е Гарклроуд
Ізраїль Ц Обзилер
6 4 2    КНР П Шуай
КНР Ц Янь
6 6  
 КНР П Шуай
КНР Ц Янь
4 6 6        КНР П Шуай
КНР Ц Янь
6 6
Q  США Дж Дітті
США Р Копс-Джонс
65 6 2       3  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Ч Цзяжун
3 2  
 Фінляндія Е Лайне
Іспанія МХ Мартінес Санчес
77 0 6      Фінляндія Е Лайне
Іспанія МХ Мартінес Санчес
4 2
 Словаччина Д Гантухова
Сербія А Іванович
64 4   3  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Ч Цзяжун
6 6  
3  Китайський Тайбей Ю Чжань
Китайський Тайбей Ч Цзяжун
77 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінали
7  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
6 7  
WC  Велика Британія К Патерсон
Велика Британія М Саут
1 5     7  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
7 4 8  
 Словаччина Я Ґайдошова
Японія А Морігамі
6 6    Словаччина Я Ґайдошова
Японія А Морігамі
5 6 6  
 Швейцарія Е Гальярді
Італія Ф Ск'явоне
4 2       7  Словаччина Ж Гусарова
США М Шонессі
3 4  
 Німеччина А-Л Гренефельд
Німеччина Т Малек
6 1 6        Росія С Кузнецова
Росія Н Петрова
6 6  
LL  Чехія Г Шромова
Чехія К Закопалова
3 6 2      Німеччина А-Л Гренефельд
Німеччина Т Малек
2 0
 Росія С Кузнецова
Росія Н Петрова
77 6    Росія С Кузнецова
Росія Н Петрова
6 6  
9  Італія Т Гарбін
Аргентина П Суарес
64 3        Росія С Кузнецова
Росія Н Петрова
4 66
15  США В Кінґ
Хорватія Є Костанич-Тошич
3 4       2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
6 78
 США Дж Крейбас
США Л Гренвілл
6 6      США Дж Крейбас
США Л Гренвілл
6 6  
 Росія О Дементьєва
Італія Ф Пенетта
6 6    Росія О Дементьєва
Італія Ф Пенетта
3 3  
 Австрія С Баммер
Австрія Т Пашек
1 0        США Дж Крейбас
США Л Гренвілл
1 1
 США Б Маттек
Австралія Б Стюарт
77 7       2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
6 6  
 Німеччина М Мюллер
Чехія Г Навратілова
61 5      США Б Маттек
Австралія Б Стюарт
3 3
 Франція С Бремон
Франція Н Деші
64 3   2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
6 6  
2  Зімбабве К Блек
ПАР Л Губер
77 6  

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Barrett, John (2014). Wimbledon: The Official History (вид. 4th). Vision Sports Publishing. ISBN 9-781909-534230. 

Посилання[ред. | ред. код]