Вімблдонський турнір 2018, чоловіки, парний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вімблдонський турнір 2018
Чемпіон   США Майк Браян / США Джек Сок
Фіналіст   ПАР Равен Класен / Нова Зеландія Майкл Вінус
Рахунок фіналу   6–3, 6–7(7–9), 6–3, 5–7, 7–5
Дисципліни
Одиночний розряд   чоловіки   жінки       хлопці   дівчата
Парний розряд   чоловіки   жінки   мікст   хлопці   дівчата
Інші
Легенди      
ІВ одиночки      
ІВ пари      
Основна стаття Вімблдонський турнір 2018

Титул чемпіонів захищали Польща Лукаш Кубот / Бразилія Марсело Мело, але програли вже в першому колі. Перемогла американська пара Майк Браян/Джек Сок. Для Браяна це рекордний у відкриту еру 17-ий титул Великого шолома в парній грі й третій вімблдонський. Уперше він виграв без брата Боба, який не зміг взяти участь в турнірі через травму. Як наслідок Майк Браян повернув собі перший рядок парного рейтингу. Для Сока — другий виграний Вімблдон і другий титул переможця мейджора.

Сіяні гравці[ред. | ред. код]

01.   Австрія Олівер Марах / Хорватія Мате Павич (1 коло)
02.   Польща Лукаш Кубот / Бразилія Марсело Мело (2 коло)
03.   Фінляндія Генрі Контінен / Австралія Джон Пірс (1 коло)
04.   Франція П'єр-Юг Ербер / Франція Ніколя Маю (2 коло)
05.   Велика Британія Джеймі Маррі / Бразилія Бруно Суареш (3 коло
06.   Колумбія Хуан Себастьян Кабаль / Колумбія Роберт Фара (3 коло)
07.   США Майк Браян / США Джек Сок (чемпіони)
08.   Хорватія Нікола Мектич / Австрія Александер Пея (3 коло)

09.   Пакистан Айсам ул-Гак Куреші / Нідерланди Жан-Жульєн Роєр (2 коло)
10.   Хорватія Іван Додіг / США Раджив Рам (1 коло)
11.   Уругвай Пабло Куевас / Іспанія Марсель Гранольєрс (2 коло)
12.   Індія Роган Бопанна / Франція Едуар Роже-Васселен (2 коло, зійшли)
13.   ПАР Равен Класен / Нова Зеландія Майкл Вінус (фінал)
14.   Японія Бен Маклахлан / Німеччина Ян-Леннард Штруфф (чвертьфінал)
15.   Велика Британія Домінік Інглот / Хорватія Франко Шкугор (півфінал)
16.   Білорусь Макс Мирний / Австрія Філіпп Освальд (1 коло)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога

Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Чвертьфінали Півфінали Фінал
                                                   
  13  ПАР Равен Класен
Нова Зеландія Майкл Вінус
65 77 5 77 6  
5  Велика Британія Джеймі Маррі
Бразилія Бруно Суареш
77 65 7 64 4  
  13  ПАР Равен Класен
Нова Зеландія Майкл Вінус
78 3 6 6  
  WC  Данія Фредерік Нільсен
Велика Британія Джо Салісбері
66 6 3 4  
14  Японія Бен Маклахлан
Німеччина Ян-Леннард Штруфф
66 6 62 64
  WC  Данія Фредерік Нільсен
Велика Британія Джо Салісбері
78 4 77 77  
    13  ПАР Равен Класен
Нова Зеландія Майкл Вінус
3 79 3 7 5
  7  США Майк Браян
США Джек Сок
6 67 6 5 7
   Нідерланди Робін Гасе
Швеція Роберт Ліндстедт
3 77 61 4  
15  Велика Британія Домінік Інглот
Хорватія Франко Шкугор
6 62 77 6  
15  Велика Британія Домінік Інглот
Хорватія Франко Шкугор
3 1 713 77 4
  7  США Майк Браян
США Джек Сок
6 6 611 64 6  
7  США Майк Браян
США Джек Сок
77 77 63 6
   Індія Дівіджі Шаран
Нова Зеландія Артем Сітак
64 65 77 4  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Секція 1[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінал
1  Австрія О Марах
Хорватія М Павич
6 77 4 5 2  
 Аргентина Ф Дельбоніс
Мексика МА Реєс-Варела
4 63 6 7 6      Аргентина Ф Дельбоніс
Мексика МА Реєс-Варела
1 61 4  
 Іспанія Д Марреро
Іспанія Ф Вердаско
66 4 79 1    Аргентина Л Маєр
Португалія Ж Соуза
6 77 6  
 Аргентина Л Маєр
Португалія Ж Соуза
78 6 67 6        Аргентина Л Маєр
Португалія Ж Соуза
3 65 77 77 3  
WC  Велика Британія Дж Кларк
Велика Британія К Норрі
4 77 7 4 20       13  ПАР Р Класен
Нова Зеландія М Вінус
6 77 65 63 6  
 Сальвадор М Аревало
Чилі Г Подліпнік-Кастійо
6 65 5 6 22      Сальвадор М Аревало
Чилі Г Подліпнік-Кастійо
4 3 4
WC  Австралія А Болт
Австралія Л Х'юїтт
5 2 6 1   13  ПАР Р Класен
Нова Зеландія М Вінус
6 6 6  
13  ПАР Р Класен
Нова Зеландія М Вінус
7 6 3 6       13  ПАР Р Класен
Нова Зеландія М Вінус
65 77 5 77 6
9  Пакистан А-у-Х Куреші
Нідерланди ЖЖ Роєр
77 6 6       5  Велика Британія Дж Маррі
Бразилія Б Соарес
77 65 7 64 4
   Іспанія Д Феррер
Іспанія М Лопес
63 4 4     9  Пакистан А-у-Х Куреші
Нідерланди ЖЖ Роєр
4 4 62  
 Велика Британія К Скупскі
Велика Британія Н Скупскі
6 6 6    Велика Британія К Скупскі
Велика Британія Н Скупскі
6 6 77  
PR  Сербія І Бозоляк
Боснія і Герцеговина Д Джумгур
3 4 4        Велика Британія К Скупскі
Велика Британія Н Скупскі
3 4 4
 Австралія М Ебдер
США Т Фріц
6 6 6       5  Велика Британія Дж Маррі
Бразилія Б Соарес
6 6 6  
 Німеччина П Гойовчик
Франція Б Пер
3 4 3      Австралія М Ебдер
США Т Фріц
5 3 1
 Італія П Лоренці
Іспанія А Рамос Віньолас
5 2 1   5  Велика Британія Дж Маррі
Бразилія Б Соарес
7 6 6  
5  Велика Британія Дж Маррі
Бразилія Б Соарес
7 6 6  

Секція 2[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінал
4  Франція П-Ю Ербер
Франція Н Маю
6 6 6  
 Іспанія Р Карбальєс
Італія М Чеккінато
4 2 4     4  Франція П-Ю Ербер
Франція Н Маю
4 77 64 3  
 США Р Гаррісон
Канада В Поспісіл
4 68 2    Німеччина Ф Петцшнер
Німеччина Т Пюц
6 63 77 6  
 Німеччина Ф Петцшнер
Німеччина Т Пюц
6 710 6        Німеччина Ф Петцшнер
Німеччина Т Пюц
3 4 63  
Q  Індія С Баладжі
Індія В Вардган
77 6 77       14  Японія Б Маклахлан
Німеччина Я-Л Штруфф
6 6 77  
 Нова Зеландія М Даніелл
Нідерланди В Колгоф
65 4 64     Q  Індія С Баладжі
Індія В Вардган
62 77 63 3
 США Н Монро
Австралія Дж-П Сміт
4 5 4   14  Японія Б Маклахлан
Німеччина Я-Л Штруфф
77 63 77 6  
14  Японія Б Маклахлан
Німеччина Я-Л Штруфф
6 7 6       14  Японія Б Маклахлан
Німеччина Я-Л Штруфф
66 6 62 64
12  Індія Р Бопанна
Франція Е Роже-Васселен
6 6 6       WC  Данія Ф Нільсен
Велика Британія Дж Салісбері
78 4 77 77
   Австралія А де Мінор
Австралія Дж Міллман
2 2 4     12  Індія Р Бопанна
Франція Е Роже-Васселен
4 64 1r  
 Франція Ж Беннето
Франція А Маннаріно
4 0r   WC  Данія Ф Нільсен
Велика Британія Дж Салісбері
6 77 2  
WC  Данія Ф Нільсен
Велика Британія Дж Салісбері
6 1       WC  Данія Ф Нільсен
Велика Британія Дж Салісбері
5 77 6 77
 Італія М Берреттіні
Німеччина М Мартерер
4 4 6 3       6  Колумбія Х-С Кабаль
Колумбія Р Фара
7 63 3 61  
 Чехія Р Єбави
Аргентина А Мольтені
6 6 3 6      Чехія Р Єбави
Аргентина А Мольтені
2 4 6 0
 Іспанія П Карреньйо
Іспанія Г Гарсія Лопес
4 610 6 1   6  Колумбія Х-С Кабаль
Колумбія Р Фара
6 6 3 6  
6  Колумбія Х-С Кабаль
Колумбія Р Фара
6 712 2 6  

Нижня половина[ред. | ред. код]

Секція 3[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінал
8  Хорватія Н Мектич
Австрія А Пея
6 6 6  
WC  Австрія Ю Мельцер
Канада Д Нестор
3 4 4     8  Хорватія Н Мектич
Австрія А Пея
61 77 2 6 6  
 Боснія і Герцеговина М Башич
Сербія Д Лайович
6 6 65 4 11    Боснія і Герцеговина М Башич
Сербія Д Лайович
77 63 6 3 4  
 Франція Ф Мартін
Індія П Раджа
2 4 77 6 9       8  Хорватія Н Мектич
Австрія А Пея
5 3 6 6 6  
PR  Японія Т Даніел
Японія Й Насіока
3 4 4        Нідерланди Р Гаасе
Швеція Р Лінстедт
7 6 3 4 8  
 Хорватія А Санчич
Білорусь А Василевський
6 6 6      Хорватія А Санчич
Білорусь А Василевський
64 1 63
 Нідерланди Р Гаасе
Швеція Р Лінстедт
77 7 6    Нідерланди Р Гаасе
Швеція Р Лінстедт
77 6 77  
10  Хорватія І Додіг
США Р Рам
64 5 3        Нідерланди Р Гаасе
Швеція Р Лінстедт
3 77 61 4
15  Велика Британія Д Інглот
Хорватія Ф Шкугор
6 7 6       15  Велика Британія Д Інглот
Хорватія Ф Шкугор
6 62 77 6
   Угорщина М Фучович
Німеччина М Зверєв
4 5 2     15  Велика Британія Д Інглот
Хорватія Ф Шкугор
6 4 77 2 6  
 Румунія М Копіл
Греція С Ціціпас
4 4 2    Бразилія М Демолінер
Мексика Сантьяго Гонсалес
3 6 65 6 2  
 Бразилія М Демолінер
Мексика Сантьяго Гонсалес
6 6 6       15  Велика Британія Д Інглот
Хорватія Ф Шкугор
4 77 78 6
WC  Велика Британія Л Броді
Велика Британія С Клейтон
7 6 7        Аргентина М Гонсалес
Чилі Н Харрі
6 65 66 3  
 США Ф Тіафо
США Дж Вітроу
5 3 5     WC  Велика Британія Л Броді
Велика Британія С Клейтон
64 3 2r
 Аргентина М Гонсалес
Чилі Н Харрі
6 6 3 4 8    Аргентина М Гонсалес
Чилі Н Харрі
77 6 1  
3  Фінляндія Г Контінен
Австралія Джон Пірс
4 4 6 6 6  

Секція 4[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Третє коло   Чвертьфінал
7  США М Браян
США Дж Сок
6 2  
PR  Італія Д Браччалі
Італія А Сеппі
3 0r     7  США М Браян
США Дж Сок
62 6 77 77  
 Нідерланди С Арендс
Нідерланди М Мідделькоп
77 77 77    Нідерланди С Арендс
Нідерланди М Мідделькоп
77 1 63 64  
Q  США А Крайчек
Індія Дж Недунчеж'ян
65 63 62       7  США М Браян
США Дж Сок
6 62 6 65 7  
 Монако Р Арнеодо
США Дж Серретані
3 64 6 3       Q  Німеччина К Кравец
Німеччина А Міс
2 77 4 77 5  
Q  Німеччина К Кравец
Німеччина А Міс
6 77 4 6     Q  Німеччина К Кравец
Німеччина А Міс
6 6 77
Q  Німеччина Андре Бегеманн
Японія Я Утіяма
2 4 6 67   11  Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
3 4 63  
11  Уругвай П Куевас
Іспанія М Гранольєрс
6 6 3 79       7  США М Браян
США Дж Сок
77 77 63 6
16  Білорусь М Мирний
Австрія Ф Освальд
1 77 2 61        Індія Д Шаран
Нова Зеландія А Сітак
64 65 77 4
   Чилі Х Перальта
Аргентина О Себаллос
6 65 6 77      Чилі Х Перальта
Аргентина О Себаллос
77 6 3 65 4  
 Індія Д Шаран
Нова Зеландія А Сітак
77 68 6 6    Індія Д Шаран
Нова Зеландія А Сітак
65 4 6 77 6  
 Молдова Р Албот
Туніс М Жазірі
64 710 3 2        Індія Д Шаран
Нова Зеландія А Сітак
1 63 6 6 6
 Ізраїль Дж Ерліх
Польща М Матковський
77 77 710        Ізраїль Дж Ерліх
Польща М Матковський
6 77 4 4 4  
 Франція Дж Ейссерік
Франція Ю Ніс
65 64 68      Ізраїль Дж Ерліх
Польща М Матковський
65 6 77 710
WC  Велика Британія Л Бембрідж
Велика Британія Дж О'Мара
4 3 5   2  Польща Л Кубот
Бразилія М Мело
77 4 64 68  
2  Польща Л Кубот
Бразилія М Мело
6 6 7  

Виноски[ред. | ред. код]