Вірджинія Паттс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вірджинія Паттс
Інформація
Стать жін
Рід занять секретар

Вірджинія «Пеппер» Паттс (англ. Virginia «Pepper» Potts) — персонаж коміксів Marvel, має любовний інтерес до Тоні Старка. Вона була створена Стеном Лі і Доном Геком і вперше з'явився в коміксі Tales of Suspense # 45 у вересні 1963 року.

Біографія[ред. | ред. код]

Вірджинія Пеппер Паттс була членом секретарського об'єднання в Старк Індастріз в той час, коли компанією керував Говард Старк. Після смерті Говарда його син Ентоні Едвард Старк прийняв на себе управління компанією і швидко оцінив можливості Пеппер, бо вона розуміла щоденну систему управління компанією набагато краще, ніж він сам.

Пеппер виконувала для Старка багато роботи через те, що він часто був відсутній. Працюючи на Старка, Пеппер продовжувала навчатися менеджменту, щоб досягти рівня підприємниці.

Незабаром Тоні Старк перетворився в Залізну Людину, і Пеппер стала помічати зміни в його поведінці, але не могла зрозуміти. Тоні Старк взяв на себе набагато більше відповідальності і послабив тиск на Пеппер, хоча раніше цінував її внесок в розвиток компанії.

Поступово вона почала захоплюватися Тоні, але він емоційно тримався від неї на відстані через броню Залізної Людини, яка тоді була необхідна, щоб зберегти йому життя. Незабаром Тоні найняв колишнього боксера Гарольда Геппі Гогана в якості шофера, і Пеппер привернула увагу Гогана.

Вона неодноразово відкидала Геппі, поки нарешті він трохи не загинув, допомагаючи Залізній Людині в битві проти Титанової Людини, тоді Пеппер зрозуміла, що любить його. У кінцевому рахунку вони одружилися і залишили Старк Індастріз.

За наступні роки шлюб Пеппер і Геппі зазнав безліч проблем, які в результаті призвели до розлучення, і обидва повернулися до Тоні, скориставшись тим, що він запустив нове підприємство Старк Солюшинс, Пеппер і Геппі вже знали про те, що Тоні Старк — Залізна Людина.

Пеппер знову почало тягнути до Тоні, вона і Геппі незабаром налагодили свої відносини і вступили у повторний шлюб. Вони усиновили двох дітей, незабаром Пеппер завагітніла, однак, в період вагітності, на Пеппер напала стара противниця Залізної Людини — Айша, і вона втратила дитину. Разом з Геппі вона продовжувала працювати на Старка, але коли Геппі опинився в комі в результаті атаки Спаймастера, Пеппер попросила Старка відключити апарат життєзабезпечення в якості акту милосердя. У кінцевому рахунку Тоні погодився.

Після подій Громадянської Війни Пеппер стала очільницею групи під назвою Порядок, каліфорнійської команди супергероїв, заснованої в рамках програми Ініціативи П'ятдесяти Штатів. Так як Пеппер не має суперздібностей, вона керує діями команди з штабу. Ставши лідером Порядку, Пеппер взяла собі псевдонім Гера.

Здібності[ред. | ред. код]

У «Пеппер» Паттс спочатку не було надлюдських сил або здібностей. Вона показала сильне лідерство, коли вона вела Порядок як Гера. Під час її перебування у Порядку, вона носила гаджет «Старк Телеприсутнысть». Це дало їй можливість триматися в контакті з її командою, знайти людей у всьому світі, і доступ до внутрішньої мережі компанії Старка і до всієї інформації в світі. Тоні Старк впровадив в її тіло дуговим реактор, що поєднує технології Старк і Ренд, після того, як вона була смертельно поранена.

Вона отримала кібернетичні здібності, зокрема, літати за допомогою магнітної несучої хвилі. Згодом Старк зробив для неї власну броню, яку вона охрестила як «Рятівниця» (англ. Rescue). Костюм не має ніякої зброї і служить для рятувальних операцій.

Поза коміксів[ред. | ред. код]

Мультфільми[ред. | ред. код]

  • Пеппер Паттс коротко з'явилася в мультсеріалі «Росомаха і Люди Ікс».
  • Пеппер Паттс з'являлася в комп'ютерному анімаційному мультфільмі «Незламна Залізна Людина».
  • У мультсеріалі — «Залізна людина: Пригоди в броні», Пеппер Потс — дівчина підліток, яка ходить в школу з Тоні, Джимом «Роуді» Роудсом, і Джином Ганом. Її справжнє ім'я тут Патриція, а не Вірджинія.
  • Восени-взимку 2010 року вийшла японська екранізація коміксу, що складається з 12-ти серій.
  • Пеппер з'являється у мультсеріалі «Месники: Найбільші герої землі» в деяких серіях першого і другого сезону

Фільми[ред. | ред. код]

Бібліографія[ред. | ред. код]

A+X #2 (Avengers + X-Men #2) (2012)

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]