Груповий секс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Із альбому «Сцени кохання».Едуард-Анрі Авріль.
Груповий секс ЖЧЖ (FMF)
Подвійне проникнення ЧЖЧ
Душ ЧЖЧ
Оральні забави. Едуард-Анрі Авріль.
«Гаміані або дві ночі ексцесів». Автор Ашіль Деверіа, 1833.

Групови́й секс — це форма сексуальної поведінки людини, в якій беруть участь більше двох суб'єктів одночасно. Будь-яка сексуальна поведінка, що практикується двома людьми, може бути частиною групового сексу, також як і деякі форми сексуальної поведінки, можливі тільки при наявності декількох учасників.

Позначення[ред.ред. код]

Перехресний поцілунок. Автор Петер Фенді, 19 ст.
Peter Fendi, 1835

Груповий секс може відбуватися між людьми різних сексуальних орієнтацій (гетеросексуальної, гомосексуальної та бісексуальної) і гендерів.

Для зручності серед практикуючих груповий секс виникла своя система позначень різновидів такого сексу. Система кодування дуже проста і складається з комбінації букв Ч (чоловік) та Ж (жінка). Наприклад,

 • ЧЖЧ — це секс 2 чоловіків з однією жінкою,
 • ЧЧЖ — теж у випадку коли чоловіки — бісексуали
 • ЖЧЖ — це секс чоловіка з 2 жінками,
 • ЧЖЖ- теж у випадку коли жінки — бісексуалки
 • ЧЧЧ — троє чоловіків,
 • ЖЖЖ — троє жінок,
 • ЖЧЖЧ — дві жінки з двома чоловіками.

Така система дозволяє легко описати будь-який акт групового сексу. Також поширений латинізований варіант цієї системи, з літерами M і F (англ. male (самець) і англ. female (самка) відповідно), що дають комбінації типу MFF, MMF, MMM, FFF, MFMF. Ті ж застереження з приводу безпечного сексу, які відносяться до сексу «один на один», відносяться і до групового сексу, з тих же самих причин. Люди, які практикують груповий секс, можуть мати більше сексуальних партнерів, і з цієї причини можуть бути більш схильні до ризику захворювань, що передаються статевим шляхом, ніж люди, що мають меншу кількість сексуальних партнерів.

Позиції[ред.ред. код]

Для трійки (тріо) (англ. threesome)

 • Одна людина виконує орал з одним партнером у той час як вони беруть участь в пасивному анальному або вагінальному статевому акті з іншим партнером. Іноді його ще називають рожні
 • 369 позиція, коли дві людини займаються оральним сексом як Позиція 69, а третій проникає в одне з них;. Зазвичай зверху, «по собачому» вводить партнеру, який зверху в 69 позиції
 • Чоловік має вагінальний або анальний секс з одним партнером, у той час в його анал проникає інший (можливо із страпоном, фалоімітатором).
 • Три партнера лежать або стоять паралельно, один між двома іншими. Іноді його ще називають бутерброд. Як правило один пенісом в її анус, а інший в її піхву або чоловіки, з двома пенісами в його анусі.
 • Два учасника має вагінальний / анальний секс один з одним, і один / обидва оральним секс з третім.
 • Три людини виконують орал в трикутної конфігурації, зазвичай званий «ланцюжком».

Термін із сленгу «Везунчик П'єр» іноді вживається стосовно людини, яка грає «роль середнього» в трійці.

 • Для четвірки (квартет) (англ. foursome) — 469 для чотирьох осіб, сексуальні позиції, де дві людини виконують оральний секс 69 в той час як третій і четвертий на кожному кінці проникають в цих двох, схоже на 369, з додаванням четвертого.

Для багатьох учасників (генг-бенг, оргія)

Ці позиції для будь-якої кількості учасників:

 • Група чоловіків мастурбують називається коло або ромашка.
 • Група чоловіків еякулюють на обличчя однієї людини, відомий як буккаке
 • Група чоловіків, жінок, кожен з яких виконує орал з наступним, називається ланцюжком.
 • Коли одна жінка або чоловік взаємодіє послідовно або паралельно з багатьма, часто за участю черги («тягне поїзд»), вона часто називається груповуха, генг-бенг (спочатку термін використовувався для зґвалтування, але тепер широко використовують для описи сексу за згодою групи).

Значення у суспільстві[ред.ред. код]

В християнській культурі груповий секс розцінюється як «звальний гріх»[1][неавторитетне джерело]. У більшості країн світу це явище підлягає негласного і гласного осуду, але в той же час в них можуть існувати легальні лайф-стайл клуби для свінгерів, де громадяни збираються для г.с..

Однак в давніх народних культах (язичництво) він часто містив сакральний і магічний зміст, організовувався жерцями і служив як жертвопринесення жіночим божествам. Зокрема в Греції такі обряди називались вакханалія, в Індії — чакра-пуджа. Судячи із багатьох пам'яток мистецва, на яких збережено групові еротичні сцени, він мав певну вагу у давніх суспільствах. Зокрема відомі барельєфи на храмі Кхаджурахо, в Европі знайдено зображення на посуді. Вагомий внесок в змалювання г.с. зробили французькі художники Авріль, Деверіа, Фенді, Мартін ван Маеле, Теодор Жеріко також Роулендсон, Герда Вегенер, Корнеліс ван Гарлем, Беккер, Август Левек, Генрі Фюзелі та ін. Відомо також еротичні алфавіти 1880 р., який створив Жозеф Апу (fr:Joseph Apoux) та Меркуров 1931 р.

Літера В. Жозеф Апу

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]