Данія на зимових Олімпійських іграх 2002

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Данія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:DEN
НОК:Національний олімпійський
комітет Данії
Олімпійські ігри в Солт-Лейк-Сіті
Спортсмени 11 у 2 видах спорту
Прапороносець Ульрик Шмідт
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
1896190019041908191219201924192819321936194819521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
1948195219561960196419681972—1984198819921994199820022006201020142018

Данія на зимових Олімпійських іграх 2002 року, які проходили в американському місті Солт-Лейк-Сіті, була представлена 11 спортсменами (5 чоловіками та 6 жінками) у 2 видах спорту (керлінг та фристайл). Прапороносцем на церемоніях відкриття та закриття Олімпійських ігор був керлінгіст Ульрик Шмідт.

Данія вдесяте взяла участь у зимових Олімпійських іграх. Данські спортсмени не завоювали жодної медалі.

Керлінг[ред. | ред. код]

Чоловіки[ред. | ред. код]

Склад команди

Данія Данія
Hvidovre CC, Гвідовре

капітан: Ульрик Шмідт
третій: Лассе Лаврсен
другий: Бріан Гансен
лідер: Карстен Свенсгорд
запасний: Франц Гульфер

Груповий етап

Найкращі чотири команди проходять у півфінал.

Країна Капітан Перемог Поразок
Канада Канада Кевін Мартін 8 1
Норвегія Норвегія Пол Трульсен 7 2
Швейцарія Швейцарія Андреас Шваллер 6 3
Швеція Швеція Пея Ліндгольм 6 3
Фінляндія Фінляндія Маркку Уусіпаавалніємі 5 4
Німеччина Німеччина Себастіан Шток 4 5
Данія Данія 7th Ульрик Шмідт 3 6
Велика Британія Велика Британія Гейммі Макміллан 3 6
США США Тім Сомервіль 3 6
Франція Франція Домінік Дюпон-Рок 0 9
Результати поєдинків
Команда 1  Рахунок  Команда 2
Данія Данія 3–9 Фінляндія Фінляндія
Данія Данія 8–7 Франція Франція
Данія Данія 6–10 Швейцарія Швейцарія
Данія Данія 5–9 Швеція Швеція
Данія Данія 6–7 Німеччина Німеччина
Норвегія Норвегія 9–4 Данія Данія
Велика Британія Велика Британія 5–6 Данія Данія
Flag of the United States.svg США 7–9 Данія Данія
Данія Данія 3–8 Канада Канада

Чоловіча команда Данії зайняла сьоме місце

Жінки[ред. | ред. код]

Склад
Данія Данія
Hvidovre CC, Гвідовре

капітан: Лене Бідструп
третій: Сузанне Слотсагер
другий: Малене Краузе
лідер: Авіяя Лунд Нільсен
запасний: Ліза Річардсон

Груповий турнір

Чотири найкращі команди проходять у півфінал

Країна Капітан W L
Канада Канада Келлі Лау 8 1
Швейцарія Швейцарія Луція Ебнотер 7 2
США США Карі Еріксон 6 3
Велика Британія Велика Британія Рона Мартін 5 4
Німеччина Німеччина Наталі Неслер 5 4
Швеція Швеція Елізабет Густафсон 5 4
Норвегія Норвегія Дорді Нордбю 4 5
Японія Японія Акіко Като 2 7
Данія Данія Лене Бірдструп 2 7
Росія Росія Ольга Яркова 1 8
Результати поединків
Команда 1  Рахунок  Команда 2
Швейцарія Швейцарія 9–8 Данія Данія
Данія Данія 5–9 Німеччина Німеччина
Швеція Швеція 9–11 Данія Данія
Данія Данія 9–4 Flag of the United States.svg США
Росія Росія 7–5 Данія Данія
Велика Британія Велика Британія 8–6 Данія Данія
Канада Канада 9–4 Данія Данія
Норвегія Норвегія 9–4 Данія Данія
Данія Данія 5–6 Японія Японія

Жіноча збірна Данії зайняла дев'яте місце

Фристайл[ред. | ред. код]

Жінки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Час Бали Місце Час Бали Місце
Аня Болб'єрг могул 38.44 22.40 14 Q DNF DNF

Посилання[ред. | ред. код]