Дар'я Авраменко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дарія Авраменко-дизайнер купальників та одягу, фундатор українського бренду одягу DARI CO.

Біографія[ред. | ред. код]

До своєї заповітної мети вона йшла наполегливо: вклала усі ресурси і витратила майже всі заощадження. Коли Дар’ї було 6 років, вона з великим захопленням дивилася трансляції з паризького тижня моди. Найбільше враження на неї справила колекція купальників і пляжного одягу Соні Рікель.

Тоді і зрозуміла, що неодмінно хоче створювати щось схоже, коли виросте. До втілення дитячих фантазій повернулася вже студенткою – на третьому курсі університету лінгвістики. Три місяці навчання крою та шиття, дистанційний курс фешн-менеджменту Міланської модної школи – так Дар’я починала творити власний бренд одягу. На стипендію закуповувала тканину, з подругою-швеєю розраховувалася уроками англійської. Наполегливо та з великим ентузіазмом створила першу колекцію купальників з арт-принтами.

Проте їх ніхто не хотів купувати. Дівчина зробила висновки і зосередилась на вдосконаленні своїх моделей.

Багато спілкувалася з людьми з художниками та стилістами, аналізувала асортимент інших дизайнерів, дослухалася до клієнтів – особисто їздила на примірки, аби краще пізнати свою аудиторію та її смаки. Головна відмінність другої колекції DARI CO полягала у її мінімалізмі.

Дизайнерка попрацювала над своїми помилками: купальники більше не просвічувалися після купання та підходили під різні типи фігури. Ефект був відповідним: усе розкупили.

Дар’я не боялася конкурентів. Адже вони, за її словами, мотивують розвиватися та вдосконалюватися. Дизайнерка разом із командою створила моделі, які називає "ідеальними" – якраз по фігурі. За п'ять років невеличке дизайн-ательє перетворилось на успішний бренд DARI CO – з власним виробництвом, своїм штатом працівників, окремим шоу-румом в Києві і, головне, тисячами задоволених клієнтів в Україні та за кордоном.

Про бренд[ред. | ред. код]

  • DARI CO – 6 символів, у яких відображено 6 років історії створення речей, що змінюють життя та ментальність дівчини. У далекому 2013 році професійна одержимість Дар'ї Авраменко визначила випуск першої колекції купальників із творчим дизайном. Дебютні зразки швидко знайшли свого споживача, і вже тоді стало зрозуміло: стильних, комфортних, сексуальних і одночасно практичних моделей потребує кожна з нас.
  • Слідуючи шляхом функціональності та мінімалізму, DARI CO щодня виробляє моделі для всіх дівчат: сором'язливих і богемних, затиснутих і палаючих, струнких і з комплексами.
    • Концепція – розкриття жіночності, надання кожній жінці впевненості, зміна її зовнішнього та внутрішнього виглядів.
  • Компанія увійшла до списку найкращих українських марок купальників за версією Harper's Bazaar. Але регалії не відображають головного – ДНК, ключової ідеї бренду, в якій закладено поняття Smart, Sexy, Inlove. Розвинена інтелектуально, сексуальна і закохана в себе життя дівчина – образ, який кожною вивіреною лінією підкреслюють моделі DARI CO.
  • Поряд із високими технологіями виробництва бренд розкриває гармонійну стилістику виробів. Always in style – девіз, який говорить про успішну інтеграцію моделей у будь-які стилістичні напрямки. Купальники та боді DARI CO – парадигма, що поєднала найкращі варіації жіночих look'ів. Можна назвати такий формат класикою, яка завжди у стилі. Але продукція бренду не прагне бути частиною готового дизайну, вона створює його заново.

Соціальні мережі бренду:[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

https://darico.com.ua/

https://24tv.ua/svitmozhlyvostej/news/46