Девелопекс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Developex
Тип ТОВ
Форма власності Limited Liability Company[d]
Галузь програмне забезпечення
Гасло Development
Засновано 1999
Штаб-квартира Київ, Україна
Співробітники 88
Сайт IT Consulting and Software Development

Компанія з аутсорсінгової розробки програмного забезпечення.[ред. | ред. код]

Компанія Девелопекс, що зарекомендувала себе як надійний аутсорсинговий партнер для замовників і стабільний роботодавець, була заснована більше 11 років тому.

Почавши роботу командою менше 10 розробників, Девелопекс взяла за основу принципи новаторства і успіху, надаючи своїм клієнтам високу якість і бездоганну роботу.

Як аутсорсингова компанія, яка існує більше 11 років, вона встигла попрацювати у стількох сферах, що важко перерахувати їх всіх в кількох параграфах тексту. Але можна виділити кілька ключових напрямків.

Створення продуктів і модулів, які використовуються в сотнях західних компаній і дозволяють управляти документообігом, генерацією звітностей і показників ефективності, складами, IT департаментами, Helpdesk запитами, планувати і стежити за мережевою інфраструктурою підприємства. Результати роботи використовуються в сотнях американських шкіл на уроках історії, географії, економіки.

Проекти допомагають інженерним компаніям розміром від 50 до 500 осіб автоматизувати весь документообіг, внутрішню і зовнішню комунікацію компанії. Деякі системи дозволяють вести облік продажів ліцензій для великого міжнародного виробника антивірусів. Також створено десятки програм для стартапів, які лише намагаються вийти на ринок послуг і додатків.

Основний напрямок роботи це бізнес програми. Для написання цих програм використовуються ефективні і популярні технології, фреймворки та мови програмування.

Це: .NET (ASP.NET, WPF, Silverlight), C++ (Qt, Win32), Objective C, PHP (Zend Framework) і JavaScript (jQuery, extJS). Серверні програми витримують навантаження більше 10000 підключень на один сервер, бази даних обробляють десятки гігабайт даних на великих підприємствах. Деякі продукти використовуються на підприємствах з інфраструктурою, яка становить десятки тисяч одиниць техніки в рамках мережі. Деякі проекти використовують розподілені системи хостингу Amazon та Azure. Також були написані програми для більшості популярних мобільних платформ - Windows Phone, Android, iPhone /iPad що спрощує користувачам доступ до сервісів клієнтів.

Клієнти[ред. | ред. код]

Trend Micro, ProxyStep, Nilex, Fujitsu-Siemens, MphConsulting (US), NetworkDynamics (US), Amarillo Software (US), Eulogica (England), Spothawk (US).

Проекти[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]