Декстер Морган

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Декстер Морган
Dexter Morgan
DexterMorgan.jpg
Поява Книга: Демон, що спить у Декстері (2004)
Серіал: Декстер (2006)
Інформація
Стать Чоловіча
Вік 36-40
Сім'я Джозеф Дрісколл (вітчим; помер), Лора Мозер (мачуха; померла), Брайан Мозер (брат; вбитий Декстером), Гаррі Морган (прийомний батько; помер), Доріс Морган (прийомна матір; померла), Дебра Морган (названа сестра)
Дружина Рита Беннетт (померла)
Діти Астор та Коді Беннетти (діти Рити від першого шлюбу), Гаррісон Морган (син; лише у серіалі), Лілі Енн Морган (дочка; лише у книгах)
Прототип Патрік Бейтман (Американський психопат)
Виконавець ролі Майкл Голл

Декстер Морган (англ. Dexter Morgan) — головний персонаж серії книг та телесеріалу «Декстер». Роль Декстера у серіалі виконує Майкл Голл.

На вигляд Декстер нічим не відрізняється від своїх колег по роботі, але насправді він — серійний вбивця. Декстер працює судмедекспертом в департаменті поліції Майамі. Ніхто не здогадується про справжню сутність Декстера, окрім сержанта Джеймса Доакса, який підозрює про це.

Для своїх цілей використовує транквілізатор M99

Декстер живе за кодексом Гаррі Моргана, свого названого батька. В будинку названих батьків про Декстера піклувалися, тому він довгий час не здогадувався про своє жахливе минуле.

Раніше Декстер сам диктував, що і як відбуватиметься у його житті, але тепер йому доводиться лише відповідати і реагувати.

Кодекс Гаррі[ред.ред. код]

Коли Декстеру було 14 років, Гаррі склав для Декстера кодекс, якого він повинен дотримуватися, щоб не потрапити до рук поліції. Кодекс мав 5 пунктів, яких Декстер дотримується й зараз:

  • 1. Не попадатися;
  • 2. Не вбивати невинних;
  • 3. Ніхто не повинен знати таємницю Декстера;
  • 4. Декстер повинен бути ідеальним на роботі, в родині і при оточуючих;
  • 5. Всі трупи повинні зникнути так, щоб їх ніхто не знайшов.