Депутатська група «Демократичні ініціативи»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Парла́ментська депута́тська гру́па «Демократи́чні iнiцiативи» — група, створена у ВР України …скликання у червні 2002 року.

лідер депутатської групи Степан Гавриш.

«Демократичнi iнiцiатіви», створену в червні 2002 року, входили 22 депутати Верховної Ради, обрані в мажоритарних округах. До групи також увійшли депутати, які покинули фракцію «Hаша Україна» під час обрання Володимира Литвина на посаду спікера парламенту. Крім того, в групу входить колишній спікер Верховної Ради Іван Плющ і колишній генеральний прокурор Михайло Потебенько. При створенні групи в її будову закладений принцип відсутності консолідованого рішення по голосуваннях в парламенті, і тим самим депутатам надано право самостійно визначатися з найбільш важливих питань . Велика частина депутатів групи «Демократичнi iнiцiативи» входить до складу провладної парламентської більшості.

група підписала угоду про партнерство і співпрацю з лідером «Регіонів Росії» Олегом Морозовим, що перебував в Україні з дводенним візитом. мала намір створити політичну партію за прикладом фракції Державної думи Росії «Регіони Росії».

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  • «ДЕМIHIЦIАТИВИ» СОЗДАЮТ ПАРТИЮ. Корреспондент.нет 21.04.03