Дерев'янко Ганна Олександрівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дерев'янко Анна Олександрівна (народилася 25 лютого 1977(19770225) в місті Житомир) — українська громадська діячка і лобіст, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації.

Освіта[ред. | ред. код]

Кар'єра[ред. | ред. код]

У 2000 пані Анна була призначена заступником директора Європейської Бізнес Асоціації (Асоціація), а з 2003 року займає посаду виконавчого директора Асоціації.

Під керівництвом пані Дерев'янко Асоціація виросла майже в чотири рази (зараз налічує більше 900 компаній), ставши найбільшою та однією з найбільш впливових асоціацій іноземного бізнесу в Україні, відкрила п'ять регіональних відділень (Львів, Харків, Донецьк (АТО), Дніпропетровськ та Одеса).

На сьогоднішній день Асоціація бере активну участь у підтримці і розвитку діалогу Україна‐ЄС, а також у впровадженні найкращих європейських практик ведення бізнесу в Україні з тим, аби покращити інвестиційну привабливість країни та її регуляторне середовище.

Входить до складу Наглядової Ради компанії АрселорМіттал Кривий Ріг та Наглядової Ради Райффайзен Банку Аваль. Пані Дерев'янко є членом Ради World Economic Forum Global Agenda Council.

Сім'я[ред. | ред. код]

Пані Дерев'янко одружена і має двох синів.

Посилання[ред. | ред. код]