Державний кордон Індонезії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Карта Індонезії

Державний кордон Індонезії — державний кордон, лінія на поверхні Землі та вертикальна поверхня, що проходить по цій лінії, що визначають межі державного суверенітету Індонезії над власними територією, водами, природними ресурсами в них і повітряним простором над ними.

Сухопутний кордон[ред. | ред. код]

Загальна довжина кордону — 2958 км[1]. Індонезія межує з 3 державами. На території малайського острова Тимор розміщується держава Східний Тимор, територія якої складається із великого масиву на сході острова та невеличкого напіванклаву Окусі трохи західніше від нього[2].

Ділянки державного кордону
Держава Ділянка Довжина (км) Прикордонні регіони Примітки
Малайзія Малайзія на заході й півночі острова Калімантан 1881
Папуа Нова Гвінея Папуа Нова Гвінея по центру острова Нова Гвінея 824
Східний Тимор Східний Тимор по центру острова Тимор 253

Морські кордони[ред. | ред. код]

Індонезія на півночі омивається водами морів Тихого, на півдні — Індійського океанів[2]. Індонезія Малаккською протокою відділена від Західної Малайзії і Сінгапуру, морями Сулу і Сулавесі від Філіппін, Тиморським і Арафурським морями від Австралії[2]. Загальна довжина морського узбережжя 54,7 тис. км[1]. Згідно з Конвенцією Організації Об'єднаних Націй з морського права (UNCLOS) 1982 року, протяжність територіальних вод країни встановлено в 12 морських миль (22,2 км) від прямих ліній визначених архіпелажних вод[3]. Виключна економічна зона встановлена на відстань 200 морських миль (370,4 км) від узбережжя[4][1].


Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б в Indonesia, Geography. Factbook
  2. а б в Атлас світу, 2005
  3. Part II : [англ.] // United Nations Convention on the Law of the Sea. — New York : United Nations. — Дата звернення: 21 лютого 2017 року.
  4. Part VI : [англ.] // United Nations Convention on the Law of the Sea. — New York : United Nations. — Дата звернення: 21 лютого 2017 року.

Література[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]