Де ти, любове?

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Де ти, любове? (1980 рік) — радянський музичний фільм, написаний та режисований Валерієм Гажіу. Головні ролі зіграли Софія Ротару, Григорій Григоріу і Євген Меньшов. Хоча фільм зазнав сильної критики з боку експертів, та не сподобався самій Софії Ротару, однак зібрав понад 25 мільйонів глядачів у Радянському Союзі.

Сюжет[ред.ред. код]

Після закінчення консерваторії вчителька музики Марчела (Софія Ротару) викладає музику в сільській музичній школі в Молдавії і мріє стати співачкою. Як солістку її запрошують в самодіяльний вокально-інструментальний ансамбль, яким керує кішіневскій астроном Віктор (Григорій Грігоріу). У молодих людей починається роман, але тут втручається ще один претендент Марчели - Андрій (Євген Меньшов). Також в кіно знімався відомий актор Віктор Чутак.

У фільмі звучать популярні шлягери 70-80-х років, створені Іоном Алдя-Теодорович, Олександром Зацепіним, Олексієм Мажуковим, Раймондом Паулсом, Юрієм Саульским, Робертом Рождествєнським, Іллею Резніком. Марчелу чекають любов, творчі успіхи і, як вважається, перемога на міжнародному конкурсі ...