Дженніфер Мелфі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Доктор Мелфі

Доктор Дженіфер Мелфі — персонаж серіалу Клан Сопрано. Роль виконала Лорейн Бракко. Доктор Мелфі — психіатор головної фігури серіалу Тоні Сопрано.

Ймовірно Мелфі єдина особа, яка по справжньому розуміє Ентоні Сопрано. За багато років він ділився з лікарем своїми переживаннями стосовно багатьох проблем, які він не обговорював ні зі своїми друзями, ні з дружиною Кармелою. Проте, Мелфі і Сопрано мають незвичайні взаємовідношення. Тоні побоюється лікарки, через доволі відверті розмови з нею. Але він також боїться результатів бездіяльності у лікуванні своєї хвороби. В результаті сеансів, доктор спостерігає часті коливання насторою свого пацієнта.

Під час своєї роботи Дженіфер намагається допомгти гангстерові, долаючи опір небажання Сопрано відкривати свої правдиві почуття та проблеми. З плином часу у лікарки виникають певні почуття до Тоні, та все ж вона дотримується професійної етики. У Ентоні також виникають почуття, але вони сильніші за почуття Мелфі. Ще у першому сезоні він освітчується їй у кохання та наймає поліцейського стежити за доктором, щоб дізнатись все про її особисте життя.