Джетсони

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Джетсони
англ. The Jetsons
Тип мультсеріал
Жанр Гумористична фантастика
Формат звуку моно
Тривалість серії 22-30 хвилин
Компанія ABC — 1 сезон
Broadcast syndication — 2 та 3 сезон
Країна-виробник США США
Мова оригіналу англійська
Перша поява 1962 рік
Кількість сезонів 3
Кількість серій 75
Посилання

«Джетсони» (англ. The Jetsons) — американський науково-фантастичний мультиплікаційний ситком студії «Ганна-Барбера». У мультфільмі відображені багато популярних ідеї з фантастики середини XX століття.

У 2007 році журнал «Forbes» поставив компанію Spacely Space Sprockets на 25 місце в списку найбагатших вигаданих компаній, оцінивши її в 1,3 мільярда доларів[1].

Опис[ред. | ред. код]

Серіал являв собою анімаційний ситком, на кшталт випущеного тією ж студією серіалу «Флінтстоуни».

За сюжетом, дія серіалу відбувається в 2060-х роках — приблизно через 100 років після виходу перших серій. Всесвіт Джетсонів являє собою утопічний світ, де більшу частину роботи виконують за людей машини. За допомогою машин люди навіть одягаються, вмиваються і переміщаються по дому. Для виконання будь-якої праці досить натиснути кнопку, і саме це — основний обов'язок Джорджа в компанії «Космічні Шестерні Спейслі», де він працює 3 години на день 3 дні на тиждень.

Світ 2060-х роках в Джетсонах увібрав в себе багато популярних в США футуристичні концепції середини XX століття, включаючи архітектурний стиль «гугі», людиноподібних роботів, інопланетян і химерні технічні пристосування.

Оригінальний серіал складався з 24 серій, які демонструвалися в 1962—1963 роках. Через 22 роки, в 1985 році була випущена 41 серія, а в 1987-му — ще 10, а в 1990-му — повнометражний мультфільм. Нові серії відрізнялися великим упором на науково-фантастичну складову і були розраховані більшою мірою на дитячу аудиторію. Також в нових серіях не було закадрового сміху.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]