Джон Рембо

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
John Rambo
Джон Рембо
John Rambo.jpg
Поява Рембо: Перша кров
Зникнення Рембо 5
Інформація
Стать чоловіча
Виконавець ролі Сільвестр Сталлоне

Джон Джеймс Рембо (англ. John Rambo) — герой серії фільмів «Рембо». Починаючи з першого фільму — вигаданий персонаж в сазі Рембо. Вперше він з'явився в 1972 році роман Перша кров Девід Моррелл, але пізніше став більш відомий як головний герой серії фільмів, в яких він грав Сильвестр Сталлоне. Зображення персонажа заробив Сталлоне широке визнання і визнання. Персонаж був номінований на список 100 років Американського інституту кіно ... 100 Героїв і Лиходії. Термін «Рембо» зазвичай використовується для опису людини, який нерозважливо ігнорує накази, використовує насильство, щоб вирішити проблеми, входить небезпечні ситуації в поодинці, і є виключно жорстким і агресивним.

Вигадана біографія[ред. | ред. код]

Згідно з першим фільмом Рембо: Перша кров, повне ім'я Рембо — Джон Рембо. Він народився 6 липня 1947 року в Бові, штат Арізона, у родині батька італоамериканця (чиє ім'я, згідно останнього фільму, вірогідно, було Р. Рембо) та мати Мари Драго, яка була Навахо. Проте в Рамбо: Перша крові, частина II, Маршалл Мердок стверджує, що Рембо з корінного та німецького походження. Рамбо зарахований до армії США у віці 17 років 6 серпня 1964 року, хоча він заявляє, що в Рамбі IV його "зарахували до В'єтнаму". Після закінчення Дрейгфордской гімназії в 1965 році його військова служба почалася в січні 1966 року. Рембо був розгорнутий у Південний В'єтнам у вересні 1966 року. Повернувся до США в 1967 році і почав навчання з спецназом армії США у форті-Брегг, штат Північна Кароліна Під опікою Полковника опікунство. Наприкінці 1969 р. Рембо був знову розміщений у В'єтнамі як член бригади SOG. Він став частиною розвідувальної підрозділи багаторічної розвідки спецназу під командуванням полковника Траутмана. Команда Траутман отримала кодове ім'я команди Бейкер, і зазвичай складалася з восьми чоловіків. Інші відомі учасники були Делмор Баррі (афроамериканський оперативник, який швидко став найкращим другом Рембо), Джозеф Джоуї Данфорт (ще один друг Рембо), Мануель Локо, Ортега, Пол Месснер, Дельберт Крекхауер, Джузеппе "Greasy Cunt" і Коллетта. Ральф Йоргенсон. У подію, який би переслідував Рембо протягом усього його життя, Данфорт загинув на руках Рембо після того, як він був смертельно поранений танковою коробкою для взуття, а їхня частина була на час відпочинку та рекуперації.

Під час місії в листопаді 1971 року підрозділ Рембо напав під здивовану атаку сил НВА. Делмор, Рембо та деякі інші вижили члени були захоплені північними в'єтнамськими силами поблизу китайсько-в'єтнамського кордону і пройшли в таборі військовополонених, де багато інших американських військовополонених були ув'язнені та неодноразово катували. Під час випробувань підрозділ Рембо був знищений, але Делмору та Рембо вдалося уникнути полону в травні 1972 року. За його власним бажанням Рембо негайно був знову розгорнуто пізніше. У якийсь момент своєї військової кар'єри він також навчався на літаючих вертольотах. Рембо нарешті отримав свій офіційний військовий звільнення 17 вересня 1974 року.

Повернувшись до Сполучених Штатів, Рембо виявив, що багато американських мирних жителів ненавидять солдатів, які повертаються з В'єтнаму, і він стверджував, що він та інші повернуті солдати піддаються приниженням і збентеженням антивоєнних "хіпі", які викинули на них сміття Вони "дитячі вбивці", і виключили їх із суспільства. Його досвід у В'єтнамі та назад додому призвів до надзвичайного випадку посттравматичного стресового розладу. В той же час, внутрішні питання самоідентичності та рефлексивності почали викликати, щоб Рембо вибухнув у суспільстві, а не керував складними ситуаціями "цивілізованим" способом. Ось тут і проливається перша кров.

Нагороди та відзнаки[ред. | ред. код]

Різні спеціальні значки мит також можна побачити на формі «класу А» Рембо, в тому числі:

Особисті прикраси
Bluebird-colored ribbon with five white stars in the form of an «M». Медаль Пошани
Срібна Зірка
Бронзова Зірка
Width-44 myrtle green ribbon with width-3 white stripes at the edges and five width-1 stripes down the center; the central white stripes are width-2 apart Похвальна медаль армії
Хрест льотних заслуг
Пурпурне Серце
Повітряна медаль
Нашивка за участь у бойових діях
Блок нагороди
Президентська відзнака частині
Послуги нагороди
Width-44 white ribbon with width-10 scarlet stripes at edges, separated from the white by width-2 ultramarine blue stripes. Медаль «За видатні заслуги» армії США
Width-44 ribbon with width-6 central ultramarine blue stripe, flanked by pairs of stripes that are respectively width-4 emerald, width-3 golden yellow, width-5 orange, and width-7 scarlet Відзнака за службу в армії
Солдатська медаль
Кампанія і пам'ятні медалі
Медаль військовополоненого
Медаль за службу у В'єтнамі
В'єтнам Загоєння медалі
В'єтнам медаль кампанії
Інше спорядження
Combat Infantry Badge.svg Значок бойового піхотинця
En-NavyAircrew.jpg Льотний знак
US Army Airborne senior parachutist badge.gif Значок парашутиста США
Влучна знаки (США)

Військова кар'єра[ред. | ред. код]

Медалі та нагороди служби, або згадується в діалозі або відображається на формі Рембо в рамках франшизи Рембо. У «Рембо Готує ніж» видалені сцени з Рембо III, рівномірна «класу А» Рембо можна ясно побачити в його Footlocker з наступними 13 стрічками. Незважаючи на те, що його ранг не виявлено, поперечні стрілки спеціального офіцера сил на його мундирі припустити, що він, ймовірно, був офіцером.

Крім того, в цій же сцені, номер соціального страхування Рембо виявлено: 936-01-1758. Проте, Адміністрація соціального забезпечення не видає номер соціального страхування з префіксом 936. Громадяни в Арізоні, рідному штаті Рембо, випускаються ПЛА з префіксів 526-527, 600-601 і 764-765. Ймовірно, це було зроблено, щоб уникнути ймовірність того, що вигадані ПЛА Рембо буде збігатися з реальним живою людиною.

У міру розриву в сюжетній лінії, Рембо Срібні Зірки і Хрест «За видатні заслуги» були відсутні його стрічка стійки, а також Національна медаль оборони і хорошу поведінку медаль, обидва з яких він був би нагороджений.

  • Нашивка за участь у бойових діях - Ця нагорода насправді для ВМС США, берегової охорони і персоналу морських, він був нагороджений один за операцію спільного обслуговування з USMC 2-го батальйону 3-й морської піхоти в битві Ке-сані 1968. Наступні
  • В'єтнам Загоєння медалі - Ця нагорода є фактично південнов'єтнамського (ARVN) сила медалі і рідко присуджена силами США, навіть якщо вона була вручена військовослужбовцями США, він не буде дозволено носити його на своєму мундир, тому що це в основному іноземної держави зміна Пурпурне серце.

Фільми про Рембо[ред. | ред. код]

Назва Оригінальна назва Рік Актор Дата виходу Кошторис Касові збори 
1 «Рембо: Перша кров» Rambo: First Blood 1982 Сільвестр Сталлоне 22 жовтня 1982 (США) 15 млн. $ 125 млн. $
2 «Рембо: Перша кров, частина II» Rambo: First Blood Part II 1985 22 березня 1985 (США) 44 млн. $ 300 млн. $
3 «Рембо ІІІ» Rambo III 1988 25 травня 1988 (США) $63 000 000 $135 300 000
4 «Рембо 4» Rambo 2008 25 січня 2008 (США) 50 млн. $ 155 млн. $
5 Рембо: Остання кров Rambo: Last Blood 2019 20 вересня 2019 (США) 50 млн. $ 91.5 млн. $

Появи[ред. | ред. код]

Фільми:

Комікси:

Відеоігри:

  • Rambo, 1985
  • Rambo: First Blood Part II, 1986
  • Super Rambo Special, 1986
  • Rambo, 1987
  • Rambo III, 1988
  • Rambo: The Video Game, 2014