Джуринський Олег Олександрович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Джуринський Олег Олександрович
Народився 5 грудня 1975(1975-12-05) (46 років)
Любашівка, Одеська область, Українська РСР, СРСР
Діяльність бізнесмен
Alma mater Юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Нагороди
Почесна грамота Кабінету Міністрів України Заслужений економіст України

Джуринський Олег Олександрович ' (*05 грудня 1975, Любашівка, Любашівського району, Одеська область, Україна) — співвласник групи компаній «ВіДі Груп», Заслужений економіст України, кандидат юридичних наук.

Біографічна довідка[ред. | ред. код]

Народився 5 грудня 1975 року в селищі Любашівка, Любашівського району, Одеської області в сім'ї службовців. У 1990 році отримав базову середню освіту в Коржівській загальноосвітній школі. Продовжив навчання в Київському військовому суворівському училищі, по закінченні якого в 1992 році був нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

У 1997 році закінчив з відзнакою Київський університет імені Тараса Шевченка. З 1997 по 2000 рік навчався в аспірантурі при кафедрі цивільного права юридичного факультету того ж університету. Успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. З 2000 по 2002 рік — поєднує роботу в бізнесі з викладацькою діяльністю на кафедрі господарського та кримінального права Київського політехнічного інституту.

З 1994 року, із дня заснування першого підприємства групи компаній, працює на керівних посадах. З 2008 року — заступник Генерального директора «ВіДі Груп» з питань інвестицій. Із січня по листопад 2012 року — віце-президент з питань інвестицій, керівник девелоперського бізнесу «ВіДі Груп». З листопада 2012 року входить до Наглядової ради «ВіДі Груп».

Одружений. Виховує двох синів.

Нагороди і відзнаки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]