Довгальов Микола Анатолійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Довгальов Микола Анатолійович
Основна інформація
Дата народження 18 грудня 1961(1961-12-18) (56 років)
Професії музикант
Співацький голос баритон

Довгальов Микола Анатолійович —  народився 18 грудня1961 р., соліст-вокаліст Хмельницька обласна філармонія. Володар чудового гнучкого голосу — високого баритону красивого тембру. «Заслужений артист України» (2008).

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчив Тернопільське музичне училище (1981). З 1981 — викладач дитячої музичної школи м. Ланівець Тернопільської області.

З 1986 р. — працює в Хмельницька обласна філармонія спочатку артистом ансамблю пісні і танцю «Подолянка» (нині «Козаки Поділля»).

З 2001 р. — соліст-вокаліст концертної групи «Альфреско», органного залу, камерного та симфонічного оркестрів.

Представляв Хмельниччину у творчих звітах в місті Києві (1998, 1999, 2001, 2003), брав участь в концертах Державного академічного театру опери та балету України у складі концертної групи «Альфреско».

2002 р. з класичною програмою виступав в Президентському салоні сенату на офіційній зустрічі державних діячів Франції

Репертуар[ред. | ред. код]

Від класичних арій — до українських народних та сучасних пісень[1]

Автор проекту поезія великого Кобзаря на музику групи Пінк Флойд до 155 річчя повернення Тараса Шевченка в Україну. Артист співає та зачитує вірші Тарас Шевченко .Концерт відбувся вперше до 201 річниці Дня народження Кобзаря у Хмельницький національний університет[2].

Нагороди[ред. | ред. код]

«Заслужений артист України» — за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 17-ї річниці незалежності України (2008).

Лауреат ІІ-го фестивалю естрадної пісні «Пісенний вернісаж» (1988, Київ).[3]

Лауреат обласної премії імені В. Заремби.

Нагороджувався грамотами Хмельницької обласної ради та адміністрації, управління культури, Нагороджений Почесною грамотою та відзнакою Міністерства культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв» (2005),

Відео[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]