Довідка:Ознайомлення зі сторінками обговорень/1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуСторінки обговорення
Як почати розмовуРозмітка
Як зробити обговорення зручними для читання
й редагування


Приклади
Більше прикладів розмітки обговорень


Підсумок
Огляд того, чого Ви навчились
Якщо маєте якесь запитання, зауваження, чи коментар, пов'язаний із поліпшенням статті Вікіпедії, можете розмістити відповідне повідомлення на сторінці обговорення відповідної статті.


Потрапити на сторінку обговорення статті можна, просто натиснувши вкладку «Обговорення» на панелі вкладок вгорі статті. Якщо текст у такій вкладці є червоним, це означає лише те, що досі цю статтю ніхто не коментував; не соромтесь розпочинати нові обговорення.


Якщо Ви започатковуєте нову тему обговорення на вже створеній кимось сторінці обговорення, розмістіть її внизу сторінки, під усіма іншими темами. Це можна зробити, просто натиснувши вкладку «Додати тему» вгорі сторінки. Це відкриє зручний інтерфейс для додавання заголовка нової теми і тексту Вашого коментаря.


Коли відповідаєте на чиїсь дописи, проставляйте свої коментарі під дописами, які коментуєте. Це можна зробити, натиснувши посилання «[ред. код]» справа від назви відповідного розділу, після чого, можливо, треба буде перетягнути повзунок вікна редагування вниз, щоб знайти потрібний текст коментаря, на який Ви хочете відповісти.


Кнопка вставки підпису у вікні редагування

Коментарі слід підписувати за допомогою ~~~~. Такий код автоматично вставить Ваш підпис і час додавання Вашого коментаря на відповідну сторінку. Також можна скористатись відповідною кнопкою на панелі редагування. Вигляд Вашого підпису можна змінити в налаштуваннях, якщо Ви створили безкоштовний обліковий запис. Якщо ж Ви не увійшли в систему, замість Вашого підпису використовуватиметься цифрова репрезентація Вашого інтернет-з'єднання, тобто Ваша IP-адреса.


Шпаргалка з вікірозмітки