Довідка:Ознайомлення з редагуванням у Візуальному редакторі/1

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуЗапуск редактора
Як запустити режим редагування


Панель інструментів
Які інструменти доступні


Внутрішні посилання
Пов'язуйте сторінки між собою


Публікація змін
Станьте частиною спільноти редакторів


Створення нових статей
Як створити сторінку з нуля


Підсумок
Огляд того, чого Ви навчились
Screenshot of the VisualEditor toolbar


Візуальний редактор — це редактор типу «що бачиш, те й отримуєш», розроблений для Вікіпедії. Навчитися ним користуватись — досить легко, потрібне лише бажання. Альтернативно можна редагувати вихідний код сторінок напряму, використовуючи стандартний редактор вікірозмітки, який працює радше як простий текстовий файл.


Цей посібник ознайомить Вас із основами користування Візуальним редактором. Повні інструкції користування можна знайти в повному посібнику користувача Візуального редактора. Візуальний редактор увімкнено за замовчуванням для всіх облікових записів, але його можна вимкнути в налаштуваннях, у вкладці «Редагування», доки він перебуває в бета-версії.


Візуальний редактор все ще перебуває в розробці, а тому все ще має деякі обмеження і баги. Зокрема, він запускається дещо довше, ніж редактор вікірозмітки, і доступний на сторінках основного простору, але не на сторінках обговорень. Якщо помітите якісь проблеми, можете залишати коментарі й пропозиції на сторінці для відгуків.


Як відкрити Візуальний редактор

Щоб редагувати сторінку за допомогою Візуального редактора, клацніть вкладку «Редагувати» вгорі сторінки. (Якщо сторінка велика, її завантаження може зайняти кілька секунд.)

Також Візуальний редактор можна відкрити, клацнувши посилання «ред.» біля будь-якого розділу статті.