Довідка:Посилання на джерела в редакторі вікірозмітки/5

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошукуПеревірність
Чому посилання на джерела
такі важливі


Примітки
Як їх додавати


RefToolbar
Легкий спосіб додавання джерел


Надійні джерела
Які джерела достатньо якісні?


Підсумок
Огляд того, чого Ви навчилисьПідсумок

  • Увесь вміст статей має бути перевірним, тобто має бути можливість перевірити наявність такої інформації в надійних, опублікованих джерелах.
  • Усі цитати, будь-які матеріали, перевірність яких піддавалася сумніву чи може піддатися сумніву, а також суперечлива інформація про живих осіб, незалежно від того, негативна, позитивна, чи нейтральна вона, повинна підтверджуватися посиланням на джерело, бажано у формі примітки.
  • Внутрішньотекстові посилання на джерела додаються між тегами<ref>...</ref>, після твердження, яке вони підкріплюють.
  • Наприкінці статті слід додати шаблон {{Reflist}} до окремого розділу «Примітки», в якому має відтворюватися вміст приміток.
  • Для спрощення процесу додавання посилань на джерела можна використовувати додаток refToolbar, який треба увімкнути в налаштуваннях, а потім він з'явиться на панелі інструментів у вікні редагування, під назвою «Посилання на джерело».
  • Статті Вікіпедії потребують посилань на надійні, опубліковані джерела інформації, які мають репутацію таких, що перевіряють достовірність тих матеріалів, які публікують.


Більше інформації на цю тему


Випробуйте на практиці те, чого Ви навчились

Станом на зараз, є 13 056 статей, що мають сумнівні твердження без зазначення джерел інформації. Інструмент Citation Hunt полегшує процес верифікації сумнівних тверджень, виводячи випадкові статті для роботи над ними. Випробуйте свої нові навички, допомагаючи нам виправляти проблему з відсутністю джерел:Шпаргалка з вікірозмітки

Примітки у Візуальному редакторі