Дольчетто

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дольчетто

Дольчетто (італ. «Dolcetto») — технічний сорт червоного винограду, використовується для виробництва однойменного вина. Культивується у регіоні П'ємонт[1]. У перекладі з італійської «дольчетто» означає «маленький та солодкий», але ця назва не відображає характеристик винограду — цукру у винограді небагато, з нього отримують виключно сухі вина. Скоріш за все назва пішла від слова «італ. dusset» на місцевому діалекті, яке означає «невисокі пагорби».

Історія[ред. | ред. код]

Пляшка вина Дольчетто

Одна з теорій говорить про те, що Дольчетто виник у Франції і був доставлений у Монферрато в 11 столітті. Згідно іншої теорії, цей виноград походить з села Догліані у П'ємонті. У документі 1633 року задокументована наявність Дольчетто в підвалах сімейства Арборео Валенца[2] У 1700 році Варнаба Центуріоне відправив вино в дар королеві Анні до Великої Британії[3] До 80-х років ХХ сторіччя з Дольчетто виробляли «італ. vino da tavola» — столове вино для повсякденного споживання.

Характеристики сорту[ред. | ред. код]

Сорт раннього дозрівання, невибагливий до клімату та ґрунтів, його зазвичай висаджують там не ростуть інші сорти винограду. Але найбільш якісний врожай отримують на ґрунтах, які містять мергель.[4] Зону культивування часто називають «поясом Дольчетто» — пагорби, розташовані на півдні П'ємонту до кордону з Лігурією, в провінціях Кунео, Алессандрія і Асті.

Характеристики вина[ред. | ред. код]

Більшість вин з Дольчетто мають категорію італ. «Denominazione di Origine Controllata (DOC)», деякі — італ. «Denominazione di Origine Controllata e Garantita (DOCG)». Вина Дольчетто швидко дозрівають, мають темно-червоний колір, невелику кислотність, збалансований смак з гірчинкою. У ароматі гарно відчуваються мигдаль та лакриця. Ці вина споживають молодими, іноді навіть в перший рік після збору врожаю, але деякі виробники виготовляють вино, яке здатне зберігатись 5 років і більше.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Дольчетто. (рос.)
  2. ‘Il Dolcetto’ Архівовано 22 липень 2011 у Wayback Machine., Associazione italiana sommeliers: Sezione territoriale Trentino. A report of a presentation given by Roberto Perrici in Trento at the Palazzo Roccabruna on 27 February 2007.
  3. ‘Dolcetto’ Архівовано February 21, 2010, у Wayback Machine., Consorzio di tutela Barolo Barbaresco Alba Langhe e Roero.
  4. O. Clarke Encyclopedia of Grapes pg 86 Harcourt Books 2001 ISBN 0-15-100714-4