Домініканська Республіка на літніх Олімпійських іграх 2012

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Домініканська Республіка на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:DOM
НОК:Олімпійський комітет
Домініканської Республіки
Олімпійські ігри в Лондоні
Спортсмени 35 у 10 видах спорту
Прапороносець Габріель Мерседес (відкриття)
Фелікс Санчес (закриття)
Медалі
Місце: 46
Золото
1
Срібло
1
Бронза
0
Всього
2
Участь у літніх Олімпійських іграх
19641968197219761980198419881992199620002004200820122016

Домініканська Республіка на літніх Олімпійських ігор 2012 була представлена ​​35 спортсменами у 10 видах спорту. Прапороносцем на церемонії відкриття Олімпійських ігор був тхеквандоїст Габріель Мерседес, а на церемонії закриття легкоатлет Фелікс Санчес.

Країна втринадцяте взяла участь у літніх Олімпійських іграх. Домініканські атлети здобули дві медалі — одну золоту та одну срібну. У неофіційному заліку Домініканська Республіка зайняла 46 загальнокомандне місце.

Медалісти[ред. | ред. код]

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна
Gold medal icon.svg Золото Фелікс Санчес Легка атлетика чоловіки, 400 м з бар'єрами
Silver medal icon.svg Срібло Лугелін Сантос Легка атлетика чоловіки, 400 м

Учасники[ред. | ред. код]

Вид спорту Чоловіки Жінки Разом
Легка атлетика 8 3 11
Бокс 3 0 3
Гімнастика 0 1 1
Дзюдо 0 1 1
Стрільба 1 0 1
Плавання 1 1 2
Настільний теніс 1 0 1
Тхеквондо 1 0 1
Волейбол 0 12 12
Важка атлетика 0 2 2
Разом 15 20 35

Бокс[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Вільям Алькантара до 56 кг, чоловіки  Ромео Лембумба (GAB)
W 15–6
 Мохамед Уадагі (ALG)
L 10–16
не пройшов
Веллінгтон Аріас до 60 кг, чоловіки  Едуар Марріага (COL)
W 17–8
 Василь Ломаченко (UKR)
L 3–15
не пройшов
Хуніор Кастільо до 75 кг, чоловіки  Ентоні Огого (GBR)
L 6–13
не пройшов

Важка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Разом Місце
Результат Місце Результат Місце
Беатріс Пірон до 48 кг, жінки 77 7 90 11 167 9
Юделькіс Контрерас до 53 кг, жінки 94 не фінішувала не фінішувала

Волейбол[ред. | ред. код]

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Головний тренер: Бразилія Маркос Квік

Ім'я Дата народження Ріст, м Вага, кг Атака, см Блок, см Команда у 2012
1 Аннеріс Варгас 01981-08-077 серпня 1981 1.96 70 327 320 Пуерто-Рико Кріольяс де Кагуас
3 Лісвель Еве-Кастільйо 01991-09-1010 вересня 1991 1.94 70 325 315 Домініканська Республіка Мірадор
5 Бренда Кастільйо (ліберо) 01992-06-055 червня 1992 1.67 55 245 230 Домініканська Республіка Сан-Крістобаль
7 Ніверка Марте 01990-10-1919 жовтня 1990 1.78 71 295 283 Домініканська Республіка Депортіво Насьональ
8 Кандіда Аріас 01992-03-1111 березня 1992 1.94 68 320 315 Домініканська Республіка Сан-Крістобаль
9 Сідарка Нуньєс 01984-06-2525 червня 1984 1.85 62 330 320 Домініканська Республіка Маланга
10 Мілагрос Кабраль (капітан) 01978-10-1717 жовтня 1978 1.82 63 325 320 Домініканська Республіка Лос Кахоррос
12 Карла Еченіке 01986-05-1616 травня 1986 1.80 65 300 290 Домініканська Республіка Депортіво Насьональ
13 Сінді Рондон 01987-11-1212 листопада 1987 1.86 61 320 315 Домініканська Республіка Мірадор
14 Пріссіла Рівера 01984-12-2929 грудня 1984 1.86 70 320 315 Домініканська Республіка Сан-Педро
17 Гіна Мамбру 01986-01-2121 січня 1986 1.82 65 330 315 Домініканська Республіка Лос Кахоррос
18 Бетанія де ла Крус 01987-05-1313 травня 1987 1.88 70 330 320 Домініканська Республіка Депортіво Насьональ
Груповий етап
Матчів Сети М'ячі
Місце Команда Очки В П В П В:П В П В:П
1 Росія Росія 14 5 0 15 4 3.750 459 352 1.304
2 Італія Італія 13 4 1 14 5 2.800 442 368 1.201
3 Японія Японія 9 3 2 11 6 1.833 401 335 1.197
4 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 6 2 3 8 9 0.889 374 362 1.033
5 Велика Британія Велика Британія 2 1 4 3 14 0.214 295 396 0.745
6 Алжир Алжир 0 0 5 2 15 0.133 252 410 0.615
Дата Час (UTC+1) Рахунок Сети Глядачів Протокол
1 2 3 4 5
28.07 16:45 Італія Італія 3:1 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 25:17 23:25 25:19 25:15 14 000 Протокол
30.07 14:45 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 1:3 Росія Росія 23:25 15:25 26:24 22:25 14 800 Протокол
1.08 9:30 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 0:3 Японія Японія 20:25 19:25 23:25 9 000 Протокол
3.08 16:45 Велика Британія Велика Британія 0:3 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 9:25 18:25 19:25 14 000 Протокол
5.08 9:30 Алжир Алжир 0:3 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 15:25 16:25 13:25 11 000 Протокол
Чвертьфінали
Дата Час Рахунок Сет 1 Сет 2 Сет 3 Сет 4 Сет 5 Всього Звіт
7 серпня 19:10 США США

3–0 Домініканська Республіка Домініканська Республіка 25–14 25–21 25–22     75–57 Протокол

Гімнастика[ред. | ред. код]

Спортивна гімнастика
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Знаряддя Разом Місце Знаряддя Разом Місце
Вільні
вправи
Опорний
стрибок
Різновисокі
бруси
Колода Вільні
вправи
Опорний
стрибок
Різновисокі
бруси
Колода
Ямілет Пенья Вільні вправи, жінки 12.300 N/A 12.300 72 не пройшла
Опорний стрибок, жінки N/A 14.699 N/A 14.699 5 Q N/A 14.516 N/A 14.516 6

Дзюдо[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Марія Гарсія до 52 кг, жінки Bye  Марі Мюллер (LUX)
L 0002–1011
не пройшла

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Трекові та шосейні дисципліни
Спортсмен Дисципліна Гіт Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Віндер Куенас 400 м з бар'єрами, чоловіки 50.15 SB 6 не пройшов
Фелікс Санчес 49.24 1 Q 47.76 SB 1 Q 47.63 SB 1
Карлос Хорхе 200 м, чоловіки 21.02 6 не пройшов
Лугелін Сантос 400 м, чоловіки 45.04 1 Q 44.78 1 Q 44.46 2
Густаво Квеста
Хоель Мехія
Арісменді Пегуеро
Фелікс Санчес
Лугелін Сантос
Йон Соріано
естафета 4 × 100 м, чоловіки дискваліфіковані N/A не пройшли
Лавонн Ідлетт 100 м з бар'єрами, жінки 13.60 5 не пройшла
Маріель Санчес 200 м, жінки 23.20 SB 6 не пройшла
Райса Санчес 400 м, жінки 52.47 5 не пройшла

Настільний теніс[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Лінь Цзю одиночний розряд, чоловіки Bye  Кім Сон Нам (PRK)
W 4–3
 Маркуш Фрейташ (POR)
L 0–4
не пройшов

Плавання[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Гіт Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Ніколас Шваб 200 м вільним стилем, чоловіки 1:53.41 37 не пройшов
Доріан Макменемі 100 м вільним стилем, жінки 1:05.78 41 не пройшла

Стрільба[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Бали Місце Бали Місце
Серхіо Пінеро трап, чоловіки 118 20 не пройшов
дубль-трап, чоловіки не стартував не пройшов

Тхеквондо[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліни 1/16 Чвертьфінал Півфінал Внішний раунд Фініл
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Габріель Мерседес до 58 кг, чоловіки  Тамім Аль-Кубаті (YEM)
L 3–8
не пройшов

Посилання[ред. | ред. код]