Донецький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Донецький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою
Донецьк, Україна Україна
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Розташування Донецьк
Засновано 15 травня 1993
Ректор Вишневський Петро Ростиславович
Адреса Україна, м. Донецьк, вул. Купріна, 1
Сайт rvl-dnr.ru

Донецький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою — середній загальноосвітній навчально-виховний заклад нового типу з військово-професійним напрямком навчання nf виховання, розташований в місті Донецьк.

Право на вступ до ліцею мають юнаки, які закінчили 9 класів середньої загальноосвітньої школи, придатні за станом здоров'я навчатися в ліцеї, здали вступні іспити і після його закінчення бажають продовжувати навчання у вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України.

Історія[ред.ред. код]

15 травня 1993 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 1992 року на базі Донецького вищого військово-політичного училища інженерних військ і військ зв'язку ім. Єпішева створений Донецький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Першим начальником ліцею, став останній начальник ДВВПУ, полковник Тімченко Віктор Миколайович.

З 1993 по 2000 рік ліцей був із трьохрічною формою навчання.

В 1997 році новим начальником ліцею став заступник начальника ліцею з виховної роботи полковник Вишневський Петро Ростиславович.

У 2000 році відбувся 5 випуск ліцею, це був останній випуск у ліцеї із трьохрічною формою навчання, після цього й по теперішній час у ліцеї існує двохрічна форма навчання.

Випускники[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]