Древо Жизни

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Древо Жизни
Agelong Tree.png
Автор(и) Дмитрий Киркинский
Розробник(и) Genery Software
Перший випуск 21 липня 2002; 5393 дні тому
Стабільний випуск 4.7 (4 грудня 2013; 1239 днів тому )
Написано на Object Pascal, середовище Delphi
Операційна система Microsoft Windows
Доступні мови Багатомовна (22)
Українська так
Стан розробки активний
Тип Генеалогічна програма
Ліцензія Shareware, Proprietary
Веб-сайт genery.com

Дре́во Жи́зни (англ. Agelong Tree) — комерційна російська програма для роботи з генеалогічною інформацією. Розробник — Genery Software. Перша версія була випущена в 2002 році. Працює в середовищі операційних систем Windows.

Опис[ред.ред. код]

Програма дозволяє заносити, редагувати та зберігати генеалогічні дані. По занесеними даним може бути автоматично побудоване налаштовуване генеалогічне дерево рідних будь-якої особи, причім, як тільки прямих предків та нащадків, але і всіх кровних родичів особи. Програма також дозволяє зберігати мультимедійні дані (документи) з прив'язкою до персоналій. Підтримуються розділення та об'єднання баз, сортування, фільтрування, отримання статистики по введеним даним, друк генеалогічного дерева, створення розпису родоводу та імпорт/експорт даних в форматі GEDCOM

Програма підтримує Російський (основний для російськомовної версії), Азербайджанський, Башкирський, Білоруський, Вірменський, Грузинський, Естонський, Латвійський, Литовський, Румунський, Татарський, Український, Англійський (основний для англомовної версії), Арабський, Болгарський, Голландський, Іспанський, Італійський, Китайський, Німецький, Польський, Сербський, Словацький, Турецький, Угорський, Французький, Хорватський, Чеський та інші мови.

Окрім самої програми на сайті розробника доступна безкоштовна програма «Древо.Дати» для нагадування про дати, яка працює з базою «Древа Жизни».

Наразі на сайті розробника існує перша попередня версія «Древа Жизни 4»

Програма платна, тестова версія дозволяє без обмежень працювати з базою даних в 40 осіб, а також переглядати і роздруковувати дані із баз даних будь-якого розміру.

Історія версій[ред.ред. код]

Версія 1.х[ред.ред. код]

Версія 2.х[ред.ред. код]

Версія 3.х[ред.ред. код]

Версія 4.0 Базова[ред.ред. код]

Версія 4.0 Розширена[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]