Древо Жизни

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Древо Жизни
Agelong Tree.png
Тип Генеалогічна програма
Автор(и) Дмитрий Киркинский
Розробник Genery Software
Перший випуск 21 липня 2002; 5788 днів тому
Стабільний випуск 4.7 (4 грудня 2013; 1634 дні тому)
Операційна система Microsoft Windows, MacOS
Написано на Object Pascal, середовище Delphi
Доступні мови Багатомовна (22)
Українська так
Стан розробки активний
Ліцензія Shareware, Proprietary
genery.com

Дре́во Жи́зни (англ. Agelong Tree) — комерційна російська програма для роботи з генеалогічною інформацією. Розробник — Genery Software. Перша версія була випущена в 2002 році. Працює в середовищі операційних систем Windows.

Опис[ред.ред. код]

Програма дозволяє заносити, редагувати та зберігати генеалогічні дані. По занесеним даним може бути автоматично побудоване налаштовуване генеалогічне дерево рідних будь-якої особи, причім, як тільки прямих предків та нащадків, але і всіх кровних родичів особи. Програма також дозволяє зберігати мультимедійні дані (документи) з прив'язкою до персоналій. Підтримуються розділення та об'єднання баз, сортування, фільтрування, отримання статистики по введеним даним, друк генеалогічного дерева, створення розпису родоводу та імпорт/експорт даних в форматі GEDCOM.

Програма підтримує Російську (основна для російськомовної версії), Азербайджанську, Башкирську, Білоруську, Вірменську, Грузинську, Естонську, Латвійську, Литовську, Румунську, Татарську, Українську, Англійську (основна для англомовної версії), Арабську, Болгарську, Голландську, Іспанську, Італійську, Китайську, Німецьку, Польську, Сербську, Словацьку, Турецьку, Угорську, Французьку, Хорватську, Чеську та інші мови.

Окрім самої програми на сайті розробника доступна безкоштовна програма «Древо.Дати» для нагадування про дати, яка працює з базою «Древа Жизни».

Наразі на сайті розробника існує версія «Древа Жизни 5» для Windows та macOS.

Програма платна, тестова версія дозволяє без обмежень працювати з базою даних в 40 осіб, а також переглядати і роздруковувати дані із баз даних будь-якого розміру.

Історія версій[ред.ред. код]

Версія 1.х[ред.ред. код]

Версія 2.х[ред.ред. код]

Версія 3.х[ред.ред. код]

Версія 4.x[ред.ред. код]

Версія 4.x Базова[ред.ред. код]

Версія 4.x Розширена[ред.ред. код]

Версія 5.x[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]