Дуже короткий вступ

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дуже короткий вступ (англ. Very Short Introduction) - серія книг, публікуються Оксфорд Юніверсіті прес з 1995 року. Книги серії - це короткі введення до окремих предметів, призначені для широкої аудиторії, але написані експертами в даній області. Об'єм книг - від 96 до 224 сторінок, автори стараються вкластись в певний стандарт для серії - 150 сторінок. В той час як автори можуть представити особисту точку зору, книги повинні бути збалансованим і повними.[1] Серія розрахована на дуже широке коло читачів, тому використання академічного жаргону заборонене.[2]

Всі книги серії були комерційно успішним. Станом на 2016 рік було видано 500 книг, продано більше 8 мільйонів, та перекладено на більш ніж 50 мов.[2]

Окфорд створив окрему платформу для цієї серії яка забезпечує (на основі передплати для установ), де користувачі мають доступ до всіх книг.[3] Веб-сайт дозволяє користувачам виконувати крос-пошуки по всій серії.

Більшість книг були написані спеціально для цієї серії, але деякі з книг були використані з попередніх серій Оскфорд юніверсіті прес.

Коробкові комплекти[ред. | ред. код]

Шість коробкових наборів, кожен з іншої теми, були випущені в 2006 році. Кожен з наборів представляє собою колекцію з п'яти книг по даній темі плюс рекламна книга "Дуже короткий вступ до всього".

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Very Short Introductions. Oxford University Press. Процитовано 22 September 2011. 
  2. а б Very Short Introductions' very big success as it presents its 500th subject. 
  3. Very Short Introductions. Oxford University Press (UK). Процитовано 2015-02-16.