Дук Наталія Миколаївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Дук Наталія Миколаївна
Народилася 1955(1955)
Дніпропетровська область, Україна
Громадянство Україна
Національність українка
Alma mater МДУ
Галузь картографія,атласне картографування, картографування зовнішньої торгівлі та митної діяльності, геоінформаційне картографування

Дук Наталія Миколаївна (нар. 1955, Дніпропетровська область, Україна — український картограф, геокібернетик, географ. Кандидат географічних наук, доцент кафедри фізичної та економічної географії Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.

Життєпис[ред.ред. код]

Дук Наталія Миколаївна народилась в Дніпропетровській області у 1955 р.

Від 1972 р. навчалась на географічному факультеті Московського державного університету ім. Ломоносова за спеціальністю «Картографія», який в 1978 р. закінчила з відзнакою. По закінченні навчання працювала інженером в геодезичному відділі проектного інституту (м. Запоріжжя), відділі нових технічних розробок інституту «Дніпрогіпрошахт» (м. Дніпропетровськ), вчителем середньої школи. З 1989 року старший викладач, а з 1998 р. — доцент кафедри фізичної та економічної географії ДНУ. Після закінчення аспірантури в МДУ ім. Ломоносова в лютому 1998 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Географічний атлас-словник області — новий вид географо-картографічного твору».

Є автором понад 150 наукових публікацій, з яких 1 посібник із грифом МОН.

Посилання[ред.ред. код]