Душок Валентина Іванівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Валентина Іванівна Душок
Dushok.V.M.jpg
Псевдо мала прізвище Рабцун
Народилася 6 серпня 1964(1964-08-06) (57 років)
с. Деньги Золотоніського району Черкаської області
Громадянство СРСР СРСРУкраїна Україна
Національність українка
Місце проживання Черкаси
Діяльність журналістика
Alma mater Київський державний інститут культури
Посада перший заступник директора Філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція»
Нагороди
Заслужений журналіст України

Валенти́на Іва́нівна Душо́к (нар. 6 серпня 1964(19640806), с. Деньги Золотоніського району Черкаської області) — українська журналістка. Заслужений журналіст України.

Член Національної спілки журналістів України з 2002 року.

Валентина Душок (Азербайджан, 2017)

Життєпис[ред. | ред. код]

Народилася в с. Деньги на Черкащині в родині службовців. Закінчила Київський державний інститут культури у 1986 році за спеціальністю бібліографія суспільно-політичної літератури і Академію державного управління при Президентові України у 1996 році.

Трудову діяльність розпочала 1982 року на посаді піонервожатої середньої школи № 15 у Черкасах. З 1986 по 1990 рік — секретар комітету комсомолу Черкаського технікуму торгівлі, далі — заввідділу в справах сім'ї та молоді Черкаської облдержадміністрації. З 1998 року — редактор, старший редактор, завідувач редакції Черкаської обласної державної телерадіокомпанії. З 2003 року — заступник генерального директора ОДТРК «Рось», нині — перший заступник директора Філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» (з 2008)[1].

Живе в Черкасах. Заміжня. Захоплення: подорожі.

Творчість[ред. | ред. код]

Автор і ведуча телепрограм «У фокусі подій», «Спільна справа», «Влада і громада», також автор програм про літературні традиції Черкащини, про авторів та їхні досягнення.

Громадська діяльність[ред. | ред. код]

Депутат Черкаської міської ради (2014—2016).

Секретар Національної спілки журналістів України (з грудня 2020 р.). Заступник голови Черкаської обласної організації НСЖУ (з грудня 2017 р.). Керівник Черкаського регіонального представництва Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива», член Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів. Від початку 2000-х років брала участь в організації та проведенні доброчинних акцій преси — міжнародних журналістських автопробігів «Дорога до Криму: проблеми та перспективи» (до 2008 року), «Пам'ять батьківського подвигу — в серцях наших» (2010), всеукраїнських семінарів для журналістів «Культура мови — культура нації», а також в організації всеукраїнських фестивалів телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» (2015—2017) та інших заходів, що проводилися спільно з Держкомтелерадіо України, Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагороди[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]