Дівчина-павук

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дівчина павук
What If ...? Vol.2 № 105
поява Дівчини-павука
Історія
Видавець Marvel Comics
Дебют What If…? vol.2 № 105 (лютий 1998)
Автор(и) Том Дефалко
Рон Френц
Марк Беглі (костюм)
Характеристики
Альтер его Мей Паркер
Позиція Добро
Вид людина
Вага 67 кг
Псевдоніми Мейдей
Місце народження Мангеттен
Громадянство США
Команди й організації
A-Next, Фантастична п'ятірка, Нові Воїни
Союзники
Містер Фантастик, Невидима леді, Людина-факел, Істота, Людина-павук
Особливі сили

    • Надлюдська сила, швидкість, витривалість, спритність і рефлекси.
    • Здатність прилипати до твердих поверхонь.
    • «Павуче чуття».
    • Здатність відчувати слабкі місця противника.

Дівчина-павук (англ. англ. Spider-Girl), вона ж Мей Паркер (англ. May Parker), більш відома як Мейдей Паркер, і Дівчинка-павук, (англ. Mayday Parker) — вигаданий персонаж всесвіту «MC2», супергероїня з коміксів американського видавництва «Marvel Comics». Персонаж був створений Томом Дефалко і Роном Френці і вперше з'явився в лютому 1998 року в 105-му випуску 2-го тому коміксу «What If …?». Дівчина-павук — дочка Пітера Паркера і Мері Джейн Уотсон з альтернативної всесвіту, названа на честь тітки Мей.

Після свого успішного дебюту персонаж отримав окрему серію коміксів, яка продовжувала випускатися до 100 випуску і стала найтривалішою серією коміксів від видавництва «Marvel» про супергероя з дівчиною в головній ролі[1].

Історія публікацій[ред. | ред. код]

Дівчина-павук вперше з'явилася в одиночній історії в 105-му випуску 2-го тому коміксу «What If …?», що вийшов в лютому 1998 року. Випуск був добре прийнятий фанатами, в результаті чого була запущена окрема серія коміксів про персонажа — «Spider-Girl», перший випуск якої вийшов в жовтні 1998 року під імпринт «MC2»[1].

Після гарного старту продажа коміксу стала падати. «Marvel» кілька разів заявляла про можливе припинення серії, однак відгуки фанатів і хороші продажі передрукованих коміксів, виданих в книжковому форматі з м'якою обкладинкою, вплинули на позицію компанії, і серія була продовжена.

Серія проіснувала до 100 випуску і була закінчена. У жовтні 2006 року вона зазнала перезапуску й отримала назву «англ. The Amazing Spider-Girl», названа на честь першої серій коміксів її батька «англ. The Amazing Spider-Man».

11 жовтня 2008 року Том Дефалко анонсував те, що серія The Amazing Spider-Girl буде закінчена на 30 випуску, а також повідомив те, що через любов компанії до персонажу, Дівчина-павук швидше за все буде з'являтися в журналі Amazing Spider-Man Family. 8 листопада 2008 року Джо Кесада підтвердив, що комікси про Дівчині-павука будуть з'являтися в щомісячному Amazing Spider-Man Family[2].

18 березня 2009 року Marvel оголосила про те, що історії про Дівчину-павука будуть публікуватися як Spectacular Spider-Girl, в цифровому коміксі, який буде випускатися через Digital Comics Unlimited. Матеріал з цифрових коміксів продовжили випускати з 5 по 8 випуски Amazing Spider-Man Family, після чого журнал був закритий.

Нові історії з циклу Spectacular Spider-Girl продовжили випускати в 2-му томі серії коміксів Web of Spider-Man (рос. Паутина Человека-паука). Було видано 7 випусків з історіями про Дівчині-павука, після чого вона з'явилася у власній міні-серії коміксів Spectacular Spider-Girl з 4 випусків. Після цього в жовтні 2010 року була випущена остання історія в форматі спецвипуску про Дівчину-павука — Spider-Girl: The End.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б Spider Girl. Архів оригіналу за 5 листопада 2015. Процитовано 15 березня 2018. 
  2. savespidergirl.com[недоступне посилання з липня 2019]

Посилання[ред. | ред. код]