Дінай

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дінай
Компанія "Дінай"
Тип приватна компанія
Форма власності приватна компанія
Галузь програмне забезпечення, інформаційно-правове забезпечення
Гасло Даємо законам раду!
Засновано 25.12.1992
Засновник(и) Андрій Найдек
Штаб-квартира Київ, Україна
Територія діяльності Україна
Ключові особи Андрій Найдек (власник, директор)
Наталія Антонюк (комерційний директор)
Продукція Довідково-правові системи
Послуги абонентське обслуговування, інформаційне поновлення довідково-правових систем
Власник(и) Андрій Найдек
Сайт www.dinai.com

Діна́й — компанія, яка з 1992 року розробляє і обслуговує довідково-правові системи в Україні.

Окрім розробки програмного забезпечення, діяльність компанії направлена на моніторинг і аналіз українського законодавства, підготовку оглядів і консультацій, формування файлів оновлення правових систем.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія «Дінай» була створена 25 грудня 1992 року Андрієм Найдеком — автором і розробником першого в Україні програмного продукту для інформаційної підтримки бізнесу "Автоматизований довідник із зовнішньої торгівлі «Перший помічник», прототипу всіх сучасних інформаційно-правових систем. У подальшому автоматизований довідник «Перший помічник» був трансформований у правову систему «Дінай: ЗЕДексперт», яка й досі існує на ринку, як один із продуктів компанії.

У 1993 році компанія вивела на ринок першу в Україні спеціалізовану бухгалтерську систему «Дінай: Гросбух», яка принесла компанії найбільшу популярність і досі залишається її пріоритетним продуктом. Тоді ж було розпочато формування дилерської мережі компанії, яка сьогодні нараховує більше 70 дилерських організацій по всій Україні.

У 1996 році компанія «Дінай» першою в Україні доповнила свої бази нормативних актів аналітичними ресурсами, а потім і матеріалами спеціалізованих видань, що згодом стало стандартом для всіх правових систем України.

За глибоку аналітичну обробку нормативних актів, реалізацію в правових системах ряду унікальних аналітичних ресурсів, компанія «Дінай» у 2007 році стала лауреатом професійної премії «Український юридичний Олімп» у номінації «За аналітичну систематизацію законодавства України»[джерело?].

Продукти[ред. | ред. код]

Продуктова лінійка компанії «Дінай» представлена 7 програмними продуктами: 1 загальнозаконодавча і 6 спеціалізованих довідково-правових систем.

Дінай: Професіонал[ред. | ред. код]

Загальнозаконодавча довідково-правова система. Містить нормативні акти, консультації і довідкову інформацію з усих галузей права.

Дінай: Гросбух[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, призначена для інформаційно-правової підтримки бухгалтерів.

Дінай: Бос[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, направлена на висвітлення питань законодавчого регулювання господарських і трудових відносин. Часто виступає доповненням до системи «Дінай: Гросбух».

Дінай: ЗЕДексперт[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, що освітлює усі правові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

Дінай: Цінні папери[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, орієнтована на забезпечення інформаційно-правової підтримки учасників ринку цінних паперів. В цій системі висвітлені різні аспекти законодавчого регулювання розміщення, обігу та обліку цінних паперів, діяльності суб'єктів фондового ринку, а також особливості здійснення приватизації.

Дінай: Страхування[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, призначена для інформаційно-правової підтримки спеціалістів страхової справи. Найчастіше використовується у поєднанні з «Дінай: Гросбух» бухгалтерами страхових компаній.

Дінай: Судова практика[ред. | ред. код]

Спеціалізована правова система, яка представляє практику вирішення спірних питань, що виникають в різних видах діяльності підприємств і стосуються різних галузей права.

Сайт[ред. | ред. код]

www.dinai.com