Дієтолог

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Дієтолог — фахівець в галузі дієтології, який відповідає академічним і професійним вимогам. Лікар-дієтолог є експертом щодо харчових продуктів і харчування при захворюваннях. Лікарі-дієтологи працюють на різних клінічних базах і дають рекомендації пацієнтам з питань правильного харчування, здорового способу життя, або ставлять цілі з метою досягнення певних результатів, пов'язаних зі здоров'ям.

Опис[ред. | ред. код]

Більшість фахівців-дієтологів займається лікуванням і профілактикою захворювань (складання раціону лікувального харчування — частіше в лікарнях та інших медичних установах). Крім того, велика кількість практикуючих дієтологів працює на базі медико-санітарних установ різної підпорядкованості, у наукових і науково-дослідних медичних центрах. Зростає число дієтологів, які працюють у сфері продовольчої і харчової промисловості та бізнесу, журналістики, спортивного харчування[1], корпоративних оздоровчих програм та інших, раніше не властивих для роботи дієтолога напрямках[2].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Спортивне харчування CMTech. Архів оригіналу за 31 січня 2020. 
  2. Chicago Tribune: Dietitians do more than tell you what to eat. Accessed 26 March 2013 [Архівовано 4 березня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)