Ейпріл О'Ніл

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ейпріл О'Ніл
April'88.jpg
Ейпріл з мультфільму Черепашки назавжди
Історія
Видавець Mirage Studios
Дебют Teenage Mutant Ninja Turtles #2 (жовтень 1984)
Автор(и)
Кевін Істмен
Пітер Лерд
Характеристики
Справжнє ім'я April O'Nil
Альтер его Ейпріл О'Ніл
Позиція Добро
Вид Людина
Зріст 165 см
Вага 53 кг
Псевдоніми Крихітка, милашка, принцеса, Ейп (прим .: англ. «Мавпочка»), рудоволоса, вередник, руда
Союзники
Черепашки-ніндзя, Сплінтер
Вороги
Шреддер, Бішоп, Кренг, Бібоп і Рокстеді
Особливі сили

Володіння східними єдиноборствами

Е́йпріл О'Ніл (англ. April O'Neil) — вигаданий персонаж, герой коміксів, мультфільмів і фільмів про Черепашок-ніндзя. Вона є першим найкращим другом черепашок Донателло, Леонардо, Мікеланджело і Рафаеля. Була створена Кевіном Істменом і Пітером Лердом для серії коміксів «Черепашки-ніндзя» видавничого дому «Mirage Studios».

Вигадана біографія [ред. | ред. код]

В коміксах[ред. | ред. код]

Ейпріл починала свою кар'єру як асистентка Бакстера Стокмана. Коли вона дізналася, що Бакстер використовував своїх Маузерів в злочинних цілях, то він нацькував їх і на неї. Ейпріл врятували черепахи і відвели в своє лігво, де Сплінтер розповів про походження себе і черепах. Ейпріл відкриває магазин свого батька «Second Time Around». Після несподіваного нападу Шреддера Ейпріл, черепахам і Кейсі довелося бігти в Нортгемптон в будинок бабусі Джонс. Під час цих подій вона краще дізнається Кейсі і починає відчувати до нього почуття. Після повернення в Нью-Йорк розпочалася війна в місті, і Ейпріл їде жити до своєї сестри Робін, де дізнається про смерть батька. Пізніше Ейпріл вийшла заміж за Кейсі, і вони удочерили Шадоу Джонс. Коли Бакстер Стокман напав на Ейпріл, то ввів їй невідому ін'єкцію. Однак вранці за допомогою своїх технологій допомогли черепахам врятувати Ейпріл.

Історія з мультсеріалу (1987)[ред. | ред. код]

У мультсеріалі Ейпріл працює репортером «Шостого Каналу». Її постійний одяг — жовтий комбінезон (в двох останніх сезонах куртка від нього замінена на звичайну темну шкіряну куртку). Вона кращий друг не тільки черепах, а й Ірми, секретаря на «Шостому Каналі». Заради гарячого матеріалу для репортажу, Ейпріл постійно потрапляла в руки до злочинців, звідки її завжди рятували черепашки. На відміну від оригінальних коміксів наступних мультсеріалів, і фільмів, в серіалі в неї немає романтичних відносин з Кейсі Джонсом.

Озвучування[ред. | ред. код]

Оригінальний голос: Рене Якобс.

Історія з мультсеріалу (2003)[ред. | ред. код]

Тут історія Ейпріл аналогічна історії оригінальних коміксів. Вона працює в компанії Бакстера Стокмана, врятована черепашками в момент втечі від Маузерів, які намагаються вбити її. Згодом заводить роман з героєм серіалу Кейсі Джонсом, хоча спочатку ставиться до нього зневажливо. Знову відкриває магазин свого батька «Second Time Around». Ейпріл часто використовує свої комп'ютерні навички для надання допомоги черепахам. Сплинтер навчає її мистецтву ніндзя, і вона робить помітні успіхи. У «Back to the Sewers» Ейпріл стає більш схожою на варіант з TMNT 2007. І в кінці цього сезону вона виходить заміж за Кейсі, і вони живуть довго і щасливо.

В альтернативному майбутньому вона очолює загін «Визволителі світів» (таку назву не називають), і в помсту за Сплінтера вона своїм ракетно-бомбер, вбиває Караи.

Озвучування[ред. | ред. код]

Оригінальний голос: Вероніка Тейлор.

Історія з мультсеріалу (2012)[ред. | ред. код]

Тут Ейпріл 16-річна дівчина, дочка вченого-психолога Кірбі О'Ніла і подруга черепашок-ніндзя. Володіє віялом-бумерангом. Об'єкт симпатій Донні і Кейсі, через що вони змагалися, але незабаром подружилися. У 2 сезоні з'ясувалося, що у неї є екстрасенсорні здібності, через те, що над її матір'ю ставили експерименти.

Озвучує Мей Уітман.

В кіно[ред. | ред. код]

У фільмі «Черепашки-ніндзя» Ейпріл зіграла Меган Фокс.
  • У першому фільмі Ейпріл у виконанні актриси Джудіт Хоаг була репортером телебачення на «Третьому Каналі». Одного разу вночі, коли вона йшла з роботи, на неї напали воїни Клану Ноги, але черепахи врятували її. У цьому бою Раф втратив свій сай, який знайшла Ейпріл. Пізніше Рафаель знову її рятує, забирає свій сай і відносить її в лігво в каналізації. Так вона стала одним черепах і навіть дозволила їм пожити деякий час у своїй квартирі. До кінця фільму, Ейпріл закохується в Кейсі. У другому і третьому фільмах Ейпріл зіграла Пейдж Турко. У фільмі 2007 року Ейпріл і Кейсі живуть і працюють разом. Саме вона знаходить Леонардо в центральній частині Америки. Ейпріл знаходить артефакти для Макса Вінтерса. 
  • У фільмі немає згадки, що вона журналіст, але показується її кар'єра археолога. Бойових мистецтв її навчив Сплинтер, потім вона купила костюм і зброю з Японії і стала фахівцем в галузі використання катани.
  •  У фільмі-перезапуску «Черепашки-ніндзя» Ейпріл зіграла Меган Фокс. Як і в мультсеріалі 1980-х років, вона безстрашний репортер «Шостого Каналу», готова піти на все в пошуках сенсації. Через це у більшості колег, в тому числі у своїй начальниці Бернадетт Томпсон, вона має репутацію ненормальною. На початку фільму вона стає свідком швидкої перемоги черепашок над Кланом Фут і починає шукати правду про них. В результаті Томпсон, визнавши її божевільною, звільняє її, але Ейпріл не здається. У підсумку вона дізнається, що раніше черепашки і Сплинтер були її домашніми вихованцями (вона і дала їм імена), а мутантами вони стали в результаті експериментів її батька і вченого Еріка Сакса, який виявився учнем Шреддера. Клан Фут вистежив Ейпріл по її телефону, коли вона прийшла в будинок черепашок, і героям довелося захищатися. В результаті Лео, Донні і Майки викрадають, і Ейпріл з Рафаелем, прихопивши Вернона, відправляються їх рятувати. Незабаром їм це вдається, і вони повертаються в Нью-Йорк, щоб остаточно зірвати плани Шреддера. У вежі Сакса Ейпріл і Вернон вступають з ним в сутичку і з'ясовується, що саме Сакс в ніч зникнення черепашок застрелив батька Ейпріл. Вони вирубують Сакса, Ейпріл забирає контейнер з мутагенів і піднімається, щоб допомогти Черепашкам перемогти Шреддера. У фіналі, після загибелі лиходія, Ейпріл повертається на роботу і вирішує не відкривати світові правду про черепашок, які стали їй друзями.

Відеоігри[ред. | ред. код]

Ейпріл з'являється в наступних відеоіграх:

Примітки[ред. | ред. код]