Електронік ґеймінґ мантлі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Електронік ґеймінґ мантлі
англ. Electronic Gaming Monthly[1]
Скорочена назва EGM
Файл:Electronic Gaming Monthly.jpg
Країна видання  США
Місце публікації Ломбард
Тематика Індустрія відеоігор
Періодичність виходу раз на місяць (друкована версія), раз на тиждень (цифрова версія)
Мова англійська
Адреса редакції Беверлі Гіллс, штат Каліфорнія
Головний редактор Стів Гарріс
Видавець EGM Media, LLC
Засновник Стів Гарріс
Засновано літо 1989
ISSN-L 1058-918X
ISSN 1058-918X

www.egmnow.com/

«Електронік ґеймінґ мантлі» (англ. Electronic Gaming Monthly; часто використовують абревіатуру EGM) — американський часопис, присвячений відеоіграм. Журнал EGM концентрується на новинах про сучасні ігрові приставки.

Історія[ред. | ред. код]

Часопис «Електронік ґеймінґ мантлі» виник влітку 1989 року і до січня 2009 року випускався видавництвом Ziff Davis і був частиною 1UP.com. З квітня 2010 року видання журналу було відновлено компанією EGM Media, LLC і тепер виходить в двох варіантах: звична, друкована версія, що виходить раз на місяць і цифрова, що виходить з періодичністю раз на тиждень. Журнал випускає 12 номерів на рік (зрідка, в Різдво, виходить 13-й номер).

У грудні 2006 року журнал змінив свій логотип, з'явилися нові рубрики та розширені огляди. У 1994 році журнал має додаток під назвою EGM2, який значною мірою був присвячений ігровим секретам і проходженням.

Випуск EGM був припинений 6 січня 2009 року, після того, як інтернет-сайт 1UP.com був придбаний Hearts Corporation. Тоді ж було оголошено, що січневий номер EGM стане останнім. 29 травня 2009 року засновник журналу Стів Харріс (англ. Steve Harris) оголосив про те, що він придбав права на видання журналу в електронному та друкованому вигляді, і що журнал продовжить свою діяльність у другій половині 2009 року. Не випущений лютневий номер 2009 року, згодом став першим номером, який був випущений на цифровій платформі ScreenPaper в березні 2010 року. Перший, друкований номер журналу вийшов у квітні 2010 року, з оригінальним логотипом і зображеннями Рю (Ryu) і Кен (Ken), персонажів ігрового серіалу «Street Fighter». Перший номер щотижневого видання EGMy в цифровому форматі вийшов 27 квітня 2010 року, і головна тема номера була присвячена ігровому серіалу «Final Fantasy».

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]