Енциклопедія водного господарства, природокористування, природовідтворення, сталого розвитку

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Енциклопедія водного господарства, природокористування, природовідтворення, сталого розвитку»
Країна Україна
Мова українська
Жанр довідкове видання
Укр. видавництво Генеза
Виданий 2006

Енциклопедія водного господарства, природокористування, природовідтворення, сталого розвитку — однотомне довідкове видання, в якому на основі узагальнення світового та національного досвіду наведено інформацію про теоретичні та прикладні аспекти водного господарства, усіх розділів екології, природокористування, сталого розвитку і суміжних галузей науки, зокрема – екологічної безпеки, основ моніторингу, безпеки життєдіяльності людини.[1]

В Енциклопедії приведено 5448 термінів (статей) та понять. Статті розміщено за схемою: назва терміну українською мовою (іноді – наводяться його синоніми), через тире – назва терміну російською, англійською та німецькою мовами. Для деяких іншомовних термінів наведено етимологію латинськими літерами. Також наведено коротке визначення поняття – дефініція і короткий виклад суті питання. В окремих випадках подається розгорнуте пояснення, табличні матеріали та ілюстрації.
Енциклопедію рекомендовано до видання вченими радами Інституту енциклопедичних досліджень НАН України, Інституту законодавства ВРУ та Українського науково-дослідного інституту водогосподарсько-екологічних проблем.
Значну кількість термінів вперше вміщено у вітчизняному енциклопедичному виданні, що має важливе значення для усталення української наукової термінології.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Яцик, Анатолій Васильович. Енциклопедія водного господарства, природокористування, природовідтворення, сталого розвитку / А. В. Яцик, В. Я. Шевчук . - К. : Генеза, 2006. - 1000 с. - ISBN 966-504-471-0

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]