Ерет Арнольд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ерет Арнольд

Ерет Арнольд (Ehret Arnold) (29 липня 1866 — 9 жовтня 1922) — німецький педагог, віталіст, автор декількох книг з харчування, детоксикації, фруктаріанства, роздільного харчування, здоров'я, довголіття, натуропатії, фізичної культури і віталізму.

З біографії[ред.ред. код]

Арнольд Ерет народився 25 липня 1866 в Німеччині. Він цікавився фізикою, хімією, малюванням і живописом. Крім того, він мав схильність до мовознавства і знав німецьку, французьку, італійську та англійську мови.

Арнольд Ерет виріс в Санкт-Георген в Шварцвальді. Його бабуся і дідусь були лікарями, його батьки — ветеринарами. Арнольд Ерет навчався у Баден-Баден (дизайн) і Франкфурті, де він тоді працював вчителем у школі.

У віці 21 року Арнольд Ерет закінчив університет і був направлений на військову службу, але згодом був усунений від неї через проблеми з серцем.

У віці 31 року у Арнольда виявили хронічний нефрит, лікарі визнали його випадок невиліковним. Тоді Арнольд став вивчати природне лікування. У 1899 році він поїхав до Берліна, щоб вивчати вегетаріанство, а потім в Алжир, де він експериментував з постом і фруктовими дієтами. Ведучи такий спосіб життя, Арнольд вилікував себе сам.

На початку 1900 року він заснував дуже популярний санаторій у Асконе, Швейцарія, де зміг позбавляти від недуг тисячі пацієнтів, що вважаються невиліковними. Пізніше він переніс цей санаторій до Каліфорнії.

Ерет вважав, що людський організм є «газоповітряним двигуном», який працює виключно тільки з киснем, і що дієта, що складається із безкрохмальних фруктів і овочів із зеленим листям, є єдиною придатною їжею для споживання людиною. Ерет підготував дієтичний трактат під назвою «Система безслизистої дієти». Деякі уявлення Ерета готувати деякі фрукти перед вживанням, узгоджуються з вченням традиційної китайської медицини.

9 жовтня 1922 у віці 56 років Арнольд Ерет помер за загадкових обставин. За офіційною версіею, підслизнувся і розбив голову, повертаючись до дому після лекції.

Література[ред.ред. код]

  • Child, B. W.: Biographical Sketch of Prof. Arnold Ehret, in: Mucusless Diet Healing System, Ehret Literature Publishing Company, New York, 1994

Інтернет-ресурси[ред.ред. код]