Ескорт-послуги

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ескорт-послуги — вид бізнесу, що формально займається наданням ефектних супутників і супутниць багатим клієнтам для появи з ними на заходах (ділових зустрічах, благодійних балах і в подорожах). Ескорт-агентства також організують свята, розіграші призів, подорожі. Оскільки ті хто займаються професією ескорту нагадують давньогрецьких гетер як за вимогами (зовнішність, знання іноземних мов, фізична тренованість, навички танцю й співу, вміння вести бесіду), так і за родом занять, у багатьох країнах, у тому числі в Україні, ескорт-послуги мають чітку сексуальну спрямованість.

Моделі, які надають ескорт-послуги — в основному молоді жінки — з'являються на сторінках глянцевих журналів, у рекламі, на подіумах дефіле. Однак їхня кар'єра без сексуальних послуг для «потрібних людей» утруднена, тому дослідники[1][2] відносять їх до «вищого прошарку» проституції. Самі моделі розглядають свої нічні заняття не як проституцію, а як тимчасовий заробіток або недоліки кар'єрного просування.

Робота моделей в ескорт-агентствах розділяється на «денну» і «нічну». Денна робота на офіційних заходах надає хороший дохід агентству, самі ж моделі отримують трохи (найчастіше близько 100 доларів за вихід), а нічний заробіток за сексуальні послуги у багато разів вище й цілком залишається ескортниці.

Також у своїй книзі "Notre Dame d'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій" Українська письменниця XXI століття Забужко_Оксана_Стефанівна описала статистичні дані про кількість та поширеність проституції в Україні зсилаючись на дані з найбільшого Українського сайту із жрицями кохання ukrhot.com[3], висвітлила громадськості що поширеність ескорт послуг у найбільших містах України що говорить про те, що дана професія служить джерелом доходу для більш ніж 9 тисяч жінок та основними містами з найбільш високою концентрацією дівчат, які надають секс за гроші, служать такі великі українські міста як: Київ, Харків, Львів, Одеса та Дніпро. У цих п'яти найбільших міст України із загальної кількості 9 тисяч секс-працівниць - зосереджено понад 7 тисяч жінок, які надають свої секс-послуги чоловічій половині населення.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Ольга Кузнецова. Проституирующие в России: типология, стратификация, уровень насилия и принуждения. — SSRN. — 2017. — 29 грудня.
  2. Романенко Вероника Валерьевна. Виды проституции в современном российском обществе [Архівовано 28 жовтня 2020 у Wayback Machine.] // Вестник Санкт-Петербургского университета. Социология. 2010. № 4.
  3. ᐅ Проститутки | секс знакомства, интим объявления и эскорт услуги в Украине - UkrHot.Com. Сервис объявлений проституток UkrHot (рос.). Процитовано 18 липня 2022. 

Література[ред. | ред. код]

  • Ольга Кузнецова. Проституирующие в России: типология, стратификация, уровень насилия и принуждения. — SSRN. — 2017. — 29 грудня.
  • Jeffreys, Sheila. «Brothels without Walls»: the Escort Sector as a Problem for the [Архівовано 28 жовтня 2020 у Wayback Machine.] Legalization of Prostitution // Social Politics: International Studies in Gender, State & Society 17.2 (2010): 210—234.(англ.)