Ескорт-послуги

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ескорт-послуги — вид бізнесу, що формально займається наданням ефектних супутників і супутниць багатим клієнтам для появи з ними на заходах (ділових зустрічах, благодійних балах і в подорожах). Ескорт-агентства також організовують свята, розіграші призів, подорожі. Оскільки ті хто займаються професією ескорту нагадують давньогрецьких гетер як за вимогами (зовнішність, знання іноземних мов, фізична тренованість, навички танцю й співу, вміння вести бесіду), так і за родом занять, у багатьох країнах, у тому числі в Україні, ескорт-послуги мають чітку сексуальну спрямованість.

Моделі, які надають ескорт-послуги — в основному молоді жінки — з'являються на сторінках глянцевих журналів, у рекламі, на подіумах дефіле. Однак їхня кар'єра без сексуальних послуг для «потрібних людей» ускладнена, тому дослідники[1][2] відносять їх до «вищого прошарку» проституції. Самі моделі розглядають свої нічні заняття не як проституцію, а як тимчасовий заробіток або недоліки кар'єрного просування.

Робота моделей в ескорт-агентствах розділяється на «денну» і «нічну». Денна робота на офіційних заходах надає хороший дохід агентству, самі ж моделі отримують трохи (найчастіше близько 100 доларів за вихід), а нічний заробіток за сексуальні послуги у багато разів вище й цілком залишається ескортниці.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Ольга Кузнецова. Проституирующие в России: типология, стратификация, уровень насилия и принуждения. — SSRN. — 2017. — 29 грудня.
  2. Романенко Вероника Валерьевна. Виды проституции в современном российском обществе [Архівовано 28 жовтня 2020 у Wayback Machine.] // Вестник Санкт-Петербургского университета. Социология. 2010. № 4.

Література[ред. | ред. код]

  • Ольга Кузнецова. Проституирующие в России: типология, стратификация, уровень насилия и принуждения. — SSRN. — 2017. — 29 грудня.
  • Jeffreys, Sheila. «Brothels without Walls»: the Escort Sector as a Problem for the [Архівовано 28 жовтня 2020 у Wayback Machine.] Legalization of Prostitution // Social Politics: International Studies in Gender, State & Society 17.2 (2010): 210—234.(англ.)