Жирний четвер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Пончики
«Фаворки» (хрусти)

Жирний четвер або Масний четвер (пол. tłusty czwartek) — у християнському календарі, останній четвер перед Великим постом, відомий також як Запусти (пол. Zapusty). У Польщі та у католицькій частині Німеччини, за традицією, у цей день дозволяється переїдання.

Оскільки дата жирного четверга залежить від дати Великодня, цей день є рухомим святом. Наступного четверга є четвер після Попільної середи і належить до періоду Великого посту, під час якого християни з релігійних причин (покаяння), як приготування до Великодня, повинні стримуватися на вираз пожертви. Свято може випасти між 30 січня і 4 березня.

Найпопулярніші страви то є пончики (пол. Pączek) та вергуни (пол. Faworki), також звані в деяких регіонах хруст або хрустики. Раніше об'їдалися пончиками з начинкою з сала, беконам'яса, котрі рясно запивалися горілкою.

Відповідно до одного з забобонів, якщо хтось у жирний четвер не з'їсть жодного пончика — в подальшому житті він не матиме успіху.

У наступній таблиці наведено, як припадає жирний четвер у роках.

Рік Дата
2010 11 лютого
2011 3 березня
2012 16 лютого
2013 7 лютого
2014 27 лютого
2015 12 лютого
2016 4 лютого
2017 23 лютого
2018 8 лютого
2019 28 лютого
2020 20 лютого
2021 11 лютого
2022 24 лютого
2023 16 лютого
2024 8 лютого
2025 27 лютого
2026 12 лютого
2027 4 лютого
2028 24 лютого
2029 8 лютого

Історія свята[ред. | ред. код]

Історія жирного четверга сходить до язичництва. Це був день, коли відзначається відхід зими та прихід весни. Свято було засноване на поїданні жирних страв, особливо м'яса з питтям вина, і закускою. Пончики робились з хлібного тіста і фарширувались беконом. Римляни святкували таким чином один раз у рік, так званий жирний день[1][2].

Біля XVI століття у Польщі з'явилася звичка їсти пончики у солодкій версії. Виглядали вони трохи інакше, ніж це тепер, в середині був схований маленький горішок арахісу або мигдалю. Той, хто потрафив на такий щасливий пончик, мав насолоджуватися достатком та успіхом.

У специфічний спосіб святкували жирний четвер у Малопольщі. У той час він називався «цомбровий» четвер. Згідно з легендою, назва походить від імені мера Кракова Цомбер (пол. Comber), котрий жив у XVII столітті, злого та суворого до жінок, котрі мали свої намети й торгівлю на Ринковій Площі. Казали: Бог високо і король далеко, хто ж нас заслонить від Цомбра. За повідомленнями він помер у жирний четвер[3]. На кожну річницю смерті вуличні торговці на ринку запровадили гучні забави та танці. Під час забави учасники змушують перехожих на ринку чоловіків танцювати або пожертвувати верхній одяг в обмін на образи, нанесені Цомброю.

Існує версія появи пончиків у Польщі. Згідно з легендою, перші пончики приготували, щоб нагодувати захисників Відня, обложеного турками в 1683 р. Проте це не були пухкі та солодкі кульки, а смажені на смальці шматки хлібного тіста, фаршировані салом.

Пончики прийшли до Польщі разом з військами Яна III Собеського, який повертався з Віденської битви. Однак тільки у XVIII столітті вони стали ласощами. Пухкі, легкі, з трояндовим варенням, що тануть у роті…

У книзі «Опис звичаїв і традицій за царювання Августа III» (пол. "Opis obyczajów i zwyczajów za panowania Augusta III") написано: Якщо потрапити в око старовинним пончиком, можна його підбити, сьогоднішній пончик настільки пухкий і легкий, що якщо його стиснути в руці, він знову розтягується і росте до своїх розмірів, а вітер може здути його з тарілки[4].

В наш час пончики роблять з пшеничного борошна і дріжджів, а начинку з трояндового варення, фруктового джему, молочного киселю.[5] [6]Трояндове варення є популярним переважно в Малопольщі, куди воно прийшло з арабських країн. Начинку вручну додають в сире тісто або впорскують після смаження.[7]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Архівована копія. Архів оригіналу за 18 вересня 2016. Процитовано 4 лютого 2016.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  2. Архівована копія. Архів оригіналу за 4 жовтня 2016. Процитовано 4 лютого 2016.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  3. Архівована копія. Архів оригіналу за 3 лютого 2016. Процитовано 4 лютого 2016.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)
  4. http://culture.pl/pl/artykul/krotka-historia-polskich-deserow [Архівовано 22 лютого 2016 у Wayback Machine.] Krótka historia polskich deserów
  5. Масний четвер і піст. НОВА ПОЛЬЩА. 10 лютого 2021.
  6. Тлустий четвер — найсмачніша польська традиція. Culture.pl. 7 лют 2018.
  7. http://ostarbeiter.vn.ua/tlusty-czwartek.html [Архівовано 14 червня 2016 у Wayback Machine.] Жирний четвер у Польщі