Завадський Ігор Борисович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Ігор Борисович Завадський
Основна інформація
Дата народження 20 січня 1966(1966-01-20) (52 роки)
Місце народження Інта (РРФСР, Комі АРСР)
Роки активності з 1991
Країна Україна Україна
Професії соліст
Інструменти Кнопковий акордеон
Жанри класична, народна, естрадна музика
Нагороди орден Святого князя Володимира (УПЦ МП) ІІІ ступеня
«Золотая лира»
zavadsky.net.ua

І́гор Бори́сович Зава́дський (* 20 січня 1966, Інта, Комі АРСР) — український акордеоніст (кнопковий акордеон), виконавець та популяризатор творів класичної музики. Заслужений артист України (2000); переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії; володар «Золотої медалі» (Франція); перший український акордеоніст у Книзі рекордів України, як єдиний володар 3-х «Золотих лір» — головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів; перший український музикант, що потрапив до Книги рекордів Гіннеса (Канада). Нагороджений орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира (УПЦ МП) III ступеня.

Біографія[ред.ред. код]

Народився у м. Інта на півночі Росії, де батько працював шахтарем. Ігор — сьома дитина у сім'ї. Коли йому виповнилося 7 років, сім'я переїхала до м. Екибастуза (Казахстан). Там в 11 років він пішов до першого класу музичної школи. Продовжив музичну освіту в м. Запоріжжі (Україна), куди у 12 років переїхав жити разом з батьками.

Батько прищепив Ігорю любов до акордеону. 19 жовтня 2016 року в Будинку актора відбудеться 103-й сольний концерт, присвячений пам'яті батька, якому у цей день виповнився б 101 рік.[1]

У 16 років вступив до Запорізького державного музичного училища. Після закінчення отримав диплом з відзнакою.

У 20 років вступив до Київської державної консерваторії імені П. І. Чайковського, навчався у Миколи Давидова. Склавши на відмінно випускні іспити, отримав розподіл до м. Борисполя (Київська область) на посаду акомпаніатора хору Будинку культури радгоспу «Бориспільський», а з 26 до 28 років — художній керівник і директор цього Будинку культури.

У 27 років, після того, як з'явився перший власний концертний інструмент, почав активну гастрольну діяльність.

У 28 років отримав Золоту медаль і став лауреатом міжнародного конкурсу акордеоністів «Гран-прі» у Франції (м. Андрезьє-Бутеон).

У 29 років став володарем головного призу «Золота ліра» на міжнародному конкурсі акордеоністів «Стефано Біззаррі» в Італії, отримавши при цьому найвищий бал — 100 зі 100 можливих, що стало унікальним випадком у багаторічній історії міжнародних конкурсів. За три місяці після цього успіху вступив до асистентури-стажування (виконавська аспірантура) Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського.

Загалом музична освіта тривала 17 років: 5 років — музична школа (у 1-му класі викладач зі спеціальності — Солодков Віктор Михайлович; з 2-го по 5-й — Давидов Євген Анатолійович); 4 роки — музичне училище (клас педагога Петриченка Анатолія Григоровича); 5 років — консерваторія і там же (нова назва — Національна музична академія України імені П. І. Чайковського) 3 роки — асистентура-стажування (клас професора Давидова Миколи Андрійовича).

У трудовій діяльності Ігоря Завадського можна відзначити його дворічний досвід викладання у Київському Національному університеті культури і мистецтв, а також чотирирічний досвід у ролі провідного соліста-інструменталіста Полтавської обласної державної філармонії і чотири роки на такій же посаді — в Хмельницькій обласній державній філармонії.

Нагороди[ред.ред. код]

Серед великої кількості призів та нагород Ігоря Завадського (з деякими з них можна ознайомитись на сайті музиканта), на додаток до конкурсних, можна виокремити ще дві:

28 грудня 2000 р. — Президент України підписав Указ про присвоєння Ігорю Завадському почесного звання «Заслужений артист України» за вагомі досягнення в професійній діяльності та багаторічну добросовісну працю. Зі слів секретаря нагородного відділу адміністрації Президента, серед великої кількості інших указів, які подавалися на підпис Президенту у довільному порядку, саме цей указ виявився останнім, підписаним ним у сторіччі, що минало.

6 травня 2002 р. — за розвиток високодуховного музичного мистецтва і численні благодійні концерти Блаженнійший митрополит Київський і усієї України Володимир вручає музиканту орден Святого князя Володимира ІІІ ступеня.

Незвичні досягнення[ред.ред. код]

25 червня 2003 р. — на Міжнародному фестивалі акордеоністів у Чикаго відбувся своєрідний міні-конкурс між найкращим акордеоністом США Стасом Венглевським (президент Гільдії акордеоністів та вчителів США, колишній громадянин СРСР, який зараз мешкає в Чикаго. Він — улюбленець місцевої публіки) та найкращим представником Європи — Ігорем Завадським. Переможця мали визначати за гучністю аплодисментів глядачів. Кожен грав свій репертуар протягом 20 хвилин. Після виступу Ігоря Завадського зал аплодував стоячи, і президент фестивалю Джоан Саммерс запропонувала йому повернутися на сцену зіграти на біс. Це була перемога. «The best of the best» («Найкращий з найкращих»), — згодом написали про Ігоря Завадського в американському електронному літературно-художньому і публіцистичному журналі «Русский глобус» (№ 6, червень 2003 року).

7 липня 2005 р. — під час міжнародного фольклорного фестивалю у місті Кімберлі (Британська Колумбія, Канада) бере участь у встановленні нового рекорду «Книги Гіннеса» на найбільший у світі оркестр акордеоністів — 644 виконавці з 5 країн разом 30 хвилин грали попурі на відомі американські та канадські теми. Ігор був солістом цього оркестру та єдиним представником України. Попередній рекорд був встановлений 1 червня 2000 року в місті Діпенгейм (Нідерланди), де 566 акордеоністів грали в унісон 22 хвилини.

1 березня 2006 р. — отримав Золоту медаль як найкращий музикант у категорії «інструментальна музика» на конкурсі в рамках 1-го Міжнародного фестивалю котів (м. Ллорет де Мар, Іспанія), де обов'язковою умовою був костюм кота. Ігор обрав собі костюм «Кота у чоботях» з казки Шарля Перро і у ньому грав конкурсну програму.

Репертуар[ред.ред. код]

І. Виконання Ігоря Завадського: класична музика у перекладеннях Ігоря Завадського та обробках сучасних авторів (перша цифра в дужках — кількість записаних варіантів, потім — назви музичних альбомів, де записано твір або його частина)

 • І.Альбеніс — «Астурія» (2: соло зі студії — «Янгольські трелі»; соло з концерту, скорочений варіант — «Даніельф»)
 • Т.Альбіноні — Адажіо (4: соло — «Мінор»; у супроводі групи віолончелей і контрабасів — «Фестиваль»; з саксофоном і симфонічним оркестром — «Містерія»; у дуеті з саксофоном — «Максимуз»)
 • Й. С. Бах — Арія з сюїти № 3 для камерного оркестру (з камерним оркестром — «Фестиваль»)
 • Й. С. Бах — Концерт № 3 для клавіра — Adagio, BWV 974, А.Марчелло (у дуеті з клавесином — «Максимуз»)
 • Й. С. Бах — Концерт ре мінор для клавіра з камерним оркестром — фрагмент (з камерним оркестром — «Даніельф»)
 • Й. С. Бах — Органна токата та фуга ре мінор (2: соло зі студії — «Мінор»; Токата, без фуги: соло з концерту — «Даніельф»)
 • Й. С. Бах — Органна прелюдія до мажор (соло — «Ave любов»)
 • Й. С. Бах — Органна прелюдія мі мінор (соло — «Мінор-2»)
 • Й. С. Бах — Органна хоральна прелюдія фа мінор (соло — «Містерія»)
 • Й. С. Бах — Прелюдія та фуга до мінор — ДТК, том 1 (соло — «Мінор-2»)
 • Й. С. Бах — Прелюдія та фуга фа мінор — ДТК, том 2 (соло — «Фестиваль»)
 • Й. С. Бах — «Сициліана» (з клавесином — «Янгольські трелі»)
 • Й. С. Бах — Скерцо з сюїти № 2 — «Жарт» (7: соло — «Мінор»; у дуеті з клавішним акордеоном — «Мінор-2»; з клавесином — «Янгольські трелі»; у естрадній обробці — «Даніельф»; з флейтою і камерним оркестром — «Фестиваль»; з квартетом саксофоністів — «Містерія»; у супроводі струнного квінтету і клавесину — «Максимуз»; зі струнним квартетом, флейтою та фортепіано — «Душа»)
 • Й. С. Бах-Ш.Гуно — Ave Maria (у дуеті зі скрипкою — «Ave любов»)
 • Л. ван Бетховен — «Елізі» (соло — «Фестиваль»)
 • Л. ван Бетховен — Симфонічна увертюра «Коріолан» (соло — «Мінор»)
 • Л. ван Бетховен — Симфонія № 7 ля мажор — Allegretto (зі струнним квартетом, флейтою та фортепіано — «Душа»)
 • Л. ван Бетховен — Соната № 14, «Місячна» (соло — «9-а планета»)
 • Ж.Бізе — «Хабанера» з опери «Кармен» (з хором та оперною солісткою — «Ave любов»; з оркестром народних інструментів, хором та оперною солісткою — «9-а планета»)
 • Л.Боккеріні — Менует (2: у дуеті з кнопковим акордеоном — «9-а планета»; у дуеті з фортепіано — «Душа»)
 • Й.Брамс — Угорський танець № 5 (у естрадній обробці — «Душа»)
 • Й.Брамс — Симфонія № 3 — Poco Alegretto (з симфонічним оркестром — «Фестиваль»)
 • А.Вівальді — Концерт до мажор для флейти з камерним оркестром — Largo (2: з флейтою і камерним оркестром — «Фестиваль»; у супроводі струнного квінтету і клавесину — «Максимуз»)
 • А.Вівальді — Концерт «Зима» з циклу «Пори року», три частини (4+1: соло — «Мінор»; з ансамблем клавішних акордеонів «Гранд-акордеон» — «Мінор-2»; з київським камерним оркестром «ARCHI» — «Янгольські трелі»; з камерним оркестром Полтавської обласної філармонії — «Даніельф»; перша частина концерту: з камерним оркестром та зі звуками природи — «Містерія»)
 • А. Вівальді — Концерт «Весна» з циклу «Пори року» — Largo e pianissimo sempre (у супроводі струнного тріо: 2 скрипки, альт — «Максимуз»)
 • А.Вівальді — Концерт «Літо» з циклу «Пори року», друга та третя частини (з київським камерним оркестром «ARCHI» — «Янгольські трелі»); «Літня гроза» — третя частина концерту «Літо» з циклу «Пори року» (3: соло — «Мінор»; з камерним оркестром Полтавської обласної філармонії — «Даніельф»; з камерним оркестром та зі звуками природи — «Містерія»)
 • А.Вівальді — Концерт ля мінор для двох скрипок з камерним оркестром, Allegro (2: соло — «Містерія»; у супроводі струнного квінтету і клавесину — «Максимуз»)
 • А.Вівальді — Концерт ля мінор для скрипки з камерним оркестром, три частини (3: з ансамблем клавішних акордеонів «Гранд-акордеон» — «Мінор-2»; з київським камерним оркестром «ARCHI» — «Янгольські трелі»; з камерним оркестром Полтавської обласної філармонії — «Даніельф»)
 • А.Вівальді — Концерт «Ніч», дві частини: «Сон» (з камерним оркестром — «Фестиваль»), Allegro (2: з камерним оркестром — «Фестиваль»; соло — «Максимуз»)
 • А.Вівальді — Концерт ре мінор для камерного оркестру — Grave (2: соло — «Містерія»; з камерним оркестром — «Фестиваль»)
 • А.Вівальді — Концерт ре мінор для камерного оркестру — перша частина і скорочений фінал (у дуеті з кнопковим акордеоном — «9-а планета»)
 • Г. Ф. Гендель — «Dignare» з ораторії «Te Deum» — «Тобі, Господи» (з хором хлопчиків при Академії музики ім. П.Чайковського — «Максимуз»; з хором хлопчиків ім. Л.Ревуцького — «Душа»)
 • О.Грибоєдов — Вальс мі мінор (соло — «Максимуз»)
 • Е.Гріг — «У печері гірського короля» з сюїти «Пер Гюнт» (з оркестром і хором — «Ave любов»; соло — «9-а планета»)
 • К.Гуаставіно — «Недільний ранок» — фуга (соло — «Мінор-2»)
 • Л. К. Дакен — «Зозуля» (2: соло — «Мінор»; соло — «Даніельф»; соло з концерту, з імітацією співу птахів Київським квартетом саксофоністів — «Містерія»)
 • А.Дворжак — Слов'янський танець (соло — «Містерія»)
 • А.Детуш — Пасп'є (соло — «Містерія»)
 • Дж. Каччіні — Ave Maria (у дуеті зі скрипкою — «Ave любов»; у тріо зі скрипкою та оперною солісткою — «9-а планета»)
 • Ф.Куперен — «Зозуля» (соло — «Душа»)
 • Ф.Куперен — «Маленькі вітряки» (соло — «Душа»)
 • Ф.Куперен — «Очерет» (соло — «Мінор»)
 • Ф.Ліст — Угорська рапсодія № 2, транскрипція (соло — «Душа»)
 • С.Людкевич — «Сумна пісенька» (соло — «Душа»)
 • Б.Марчелло — Молитва (у дуеті з трубою — «Містерія»)
 • В.Монті — Чардаш (у естрадній обробці — «Містерія»)
 • В. А. Моцарт — Концерт № 23 ля мажор для фортепіано з камерним оркестром (з камерним оркестром — «Фестиваль»)
 • В. А. Моцарт — «Маленька нічна серенада» — Рондо (з камерним оркестром — «Фестиваль»)
 • В. А. Моцарт — Реквієм, дві частини: «Конфутатіс» (з хором і симфонічним оркестром — «Містерія»); «Лакримозо» (2: з хором; з хором і симфонічним оркестром — «Містерія»)
 • В. А. Моцарт — Турецький марш (у естрадній обробці — «Даніельф»)
 • В. А. Моцарт — Фантазія ре мінор (соло — «Мінор»)
 • М.Огинський — Полонез, обробка М.Різоля (соло — «Мінор-2»)
 • К.Орф — Кантата «Карміна Бурана», пролог з двох частин: "О, Фортуно! " (2: з хором і симфонічним оркестром — «Фестиваль»; з хором і ударними — «9-а планета»); «Оплакую рани, завдані мені долею» (з хором і симфонічним оркестром — «Фестиваль»)
 • Н.Паганіні — 24-й каприс, варіації П.Хугеса (соло — «Мінор»)
 • Ж. Ф. Рамо — «Перегукування птахів» (соло — «Фестиваль»)
 • Ж. Ф. Рамо — «Тамбурин» (соло — «Фестиваль»)
 • М.Регер — Органна інтродукція ре мінор (соло — «Мінор-2»)
 • М.Римський-Корсаков — «Політ джмеля» (2: соло — «Мінор-2»; з симфонічним оркестром — «Фестиваль»)
 • Х.Родріго — Концерт «Аранхуес» — Adagio (зі струнним квартетом, флейтою та фортепіано — «Душа»)
 • Дж. Россіні — Каватина Фігаро з опери «Севільський цирульник» (соло — «Душа»)
 • Дж. Россіні — «Неаполітанська тарантела» (соло — «Максимуз»)
 • Д.Скарлатті — Соната сі мінор (2: соло зі студії — «Мінор»; соло з концерту — «Максимуз»)
 • Д.Скарлатті — Соната до мажор (соло — «Фестиваль»)
 • Д.Скарлатті — Соната ре мінор (соло — «Максимуз»)
 • Д.Скарлатті — Соната мі мажор (соло — «Максимуз»)
 • Д.Тартіні — «Трель диявола» (у дуеті з клавесином — «Янгольські трелі»)
 • П.Чайковський — «Неаполітанська пісенька» з «Дитячого альбому» для фортепіано (соло — «Максимуз»)
 • Ф.Шопен — Вальс № 3 ля мінор (соло — «Янгольські трелі»)
 • Ф.Шопен — Вальс № 7 до дієз мінор (соло — «Мінор-2»)
 • Ф.Шопен — Вальс № 10 сі мінор (соло — «Мінор»)
 • Ф.Шопен — Вальс № 14 мі мінор (соло — «Мінор-2»)
 • Ф.Шопен — Мазурка ля мінор (соло — «Ave любов»)
 • Ф.Шопен — Ноктюрн до дієз мінор (соло — «Мінор»)
 • Ф.Шопен — Ноктюрн № 2 мі бемоль мажор (соло — «Мінор-2»; соло з концерту — «Душа»)
 • Ф.Шопен — Прелюдія № 4 мі мінор (соло — «Ave любов»)
 • Ф.Шопен — Фрагменти вальсів № 7, 10, 14 (соло — «Даніельф»)
 • Й.Штраус — «Біля прекрасного блакитного Дунаю» (соло — «Душа»)
 • Ф.Шуберт — «Музичний момент» (соло — «Фестиваль»)
 • Ф.Шуберт — Ave Maria (з хором хлопчиків — «Максимуз»; у дуеті зі скрипкою — «Ave любов»)

(Загалом — 113 творів. З них: 79 — різні, 34 — нові версії)

ІІ. Виконання Ігоря Завадського: популярна музика, авторські п'єси та обробки сучасних авторів

 • З. де Абреу — «Тіко-тіко» (3: соло — «Мінор»; у естрадній обробці — «Янгольські трелі»; у супроводі естрадної групи — «Даніельф»)
 • К.Баделт — «Він — пірат!» з кінофільму «Пірати Карибського моря» (у естрадній обробці — «Душа»)
 • В.Верменич — «Чорнобривці» (з хором і двома солістами — «Ave любов»)
 • А.Вершурен — Вальс «Стиль-мюзет» (у тріо з клавішним та кнопковим акордеонами — «Душа»)
 • А.Вершурен-Ж.Гестем — Вальс «Сен-Хюбер» (у естрадній обробці — «Душа»)
 • А.Вершурен-Д.Мотет — Вальс «Тромпет-мюзет» (у естрадній обробці — «Душа»)
 • Ж.Гарваренць — «Вічне кохання» з кінофільму «Тегеран-43» (соло — «Ave любов»)
 • В.Дашкевич — Тема з кінофільму «Пригоди Шерлока Холмса і Доктора Ватсона» (соло — «Максимуз»)
 • Є Дербенко — «Фестиваль» (у дуеті з кнопковим акордеоном — «Фестиваль»)
 • А.Джойс — Вальс «Осінній сон» (соло — «Ave любов»)
 • С.Джоплін — «Артист естради» (соло — «Ave любов»)
 • Є.Дога — Вальс з кінофільму «Мій лагідний та ніжний звір» (3: соло — «Містерія»; у естрадній обробці — «Янгольські трелі»; у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • Р.Дуган — Саундтрек з кінофільму «Матриця» (з естрадною групою — «9-а планета»)
 • Х.Жеро — Вальс «Під небом Парижа» (соло — «Ave любов»)
 • І.Завадський — Тарантела-фантазія «Даніельф» (у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • В.Зубков[ru] — Мелодія з кінофільму «Циган» (2: соло — «Фестиваль»; у естрадній обробці — «Містерія»)
 • І.Івановичі — Вальс «Дунайські хвилі» (у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • Д.Коломбо — Вальс-мюзет «Індіференс» (3: соло — «Мінор»; у естрадній обробці — «Янгольські трелі»; у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»; у дуеті з кнопковим акордеоном, Габріелем Шантріє — «9-а планета»; у дуеті з кнопковим акордеоном, Франком Віленом — «Душа»)
 • Б.Кулє — «Дачиш на твоїм шляху» з кінофільму «Хористи» (з хором хлопчиків ім. Л.Ревуцького, струнним квартетом, флейтою та фортепіано — «Душа»)
 • Б.Кулє — «Реквієм» з кінофільму «Хористи» (з хором хлопчиків ім. Л.Ревуцького, струнним квартетом, флейтою та фортепіано — «Душа»)
 • М.Кюсс — Вальс «Амурські хвилі» (у естрадній обробці — «Максимуз»)
 • М.Легран — Тема з кінофільму «Шербурзькі парасольки» (соло — «Максимуз»)
 • Ф.Лей — «Історія кохання» (соло — «Ave любов»)
 • П.Майборода — «Рідна мати моя» (з хором і двома солістами — «Ave любов»)
 • Е.Морріконе — «Бразиліана» (у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • Д.Мотет-А.Вершурен — «Фантастичний чардаш» (2: у естрадній обробці — «Янгольські трелі»; у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • Є.Петерсбургський — «Втомлене сонце» (соло — «Ave любов»)
 • П.Піццигоні — Вальс-мюзет «Світло й тіні» (у тріо з двома кнопковими акордеонами — «Душа»)
 • А.П'яццолла — «Лібертанго» (8: соло — «Мінор»; у дуеті з клавішним акордеоном у студії — «Мінор-2»; у дуеті з клавішним акордеоном на концерті — «Фестиваль»; у естрадній обробці — «Янгольські трелі»; у супроводі естрадної групи — «Даніельф»; у тріо з кнопковим акордеоном та акустичною гітарою — «Фестиваль»; з контрабасом і групою ударних «Арс-Нова» — «Містерія»; у дуеті з кнопковим акордеоном — «9-а планета»)
 • А.П'яццолла — «Облівіон» (з клавішним акордеоном і трубою — «Містерія»; у дуеті з клавішним акордеоном — «9-а планета»)
 • Г.Родрігес — «Ля Кумпарсіта» (соло — «Ave любов»)
 • О.Рибак — «Казка» (з естрадною групою — «9-а планета»)
 • Г.Свиридов — Вальс з музичних ілюстрацій до повісті О.Пушкіна «Заметіль» (соло — «Ave любов»)
 • Г.Свиридов — Романс з музичних ілюстрацій до повісті О.Пушкіна «Заметіль» (2: соло — «Максимуз»; з оркестром народних інструментів — «9-а планета»)
 • Г.Свиридов — «Тройка» з музичних ілюстрацій до повісті О.Пушкіна «Заметіль» (з оркестром народних інструментів — «9-а планета»)
 • П. де Сенневіль — «Балада для Аделіни» (соло — «Ave любов»)
 • П. де Сенневіль — «Барвиста ніжність» (соло — «Душа»)
 • П. де Сенневіль-О.Туссен — «Любов» (соло — «Ave любов»)
 • М.Таривердієв — «Спогад» з кінофільму «17 миттєвостей весни» (соло — «Максимуз»)
 • М.Теодоракіс — Увертюра до народної опери «Квартал янголів» (з оркестром народних інструментів — «9-а планета»)
 • Я.Тірсен — «Вальс Амелі Пулен» з кінофільму «Амелі» (з фортепіано — «Душа»)
 • Я.Тірсен — «На струнах душі» з кінофільму «Амелі» (соло — «Душа»)
 • Г.Тьерні — Пасадобль «Ріо-Ріта» (у естрадній обробці — «Максимуз»)
 • Е. Л. Уеббер — «Привид опери» (з оркестром, хором, естрадною групою та оперною співачкою — «9-а планета»)
 • Г.Хамел — Полька-фантазія «Кришталеві перлини» (у естрадній обробці — «Янгольські трелі»)
 • А.Хачатурян — Вальс до драми М.Лермонтова «Маскарад» (соло — «Ave любов»)
 • В.Черников — Парафраз на тему пісні Б.Мокроусова «Одинокая гармонь» (соло — «Мінор-2»)
 • В.Шаїнський — «День народження» (з мультфільму) (у супроводі естрадної групи — «Даніельф»)
 • Ю.Шахнов-В.Ушаков — Обробка пісні «Крутится-вертится шар голубой» (з кінофільму) (у дуеті з клавішним акордеоном — «Мінор-2»)
 • Карело-фінська полька (2: у дуеті з клавішним акордеоном — «Мінор-2»; у супроводі естрадної групи — «Даніельф»)
 • Попурі на теми: «Queen» — «The Show Must Go On», «Scorpions» — "Still Loving You ", «Boney М» — «Rasputin», саундтрек з кінофільму «Кримінальне чтиво» (з естрадною групою — «9-а планета»)
 • Попурі на теми пісень Джо Дассена «L'ete Indien», «Salut», «Et si tu n'existais pas» (з естрадною групою — «9-а планета»)
 • Попурі на українські народні теми «Гармошечки-сестрички» (у дуеті з гармонню — «9-а планета»)
 • Старовинна полька «Дідусь» (у естрадній обробці, з додатковим накладанням ударної установки — «Даніельф»)
 • Старовинне танго «Бризки шампанського» (соло — «Ave любов»)
 • Українська народна пісня «Із-за гори кам'яної» (у дуеті з гармонню — «9-а планета»)
 • Українська полька, обробка М.Корецького, аранжування І.Завадського, В.Жаворонкова (у тріо з клавішним та кнопковим акорденами — «Душа»)
 • «АВВА» — «Money» (з естрадною групою — «9-а планета»)
 • «Europe» — « The Final Countdown» (з естрадною групою — «9-а планета»)

(Загалом — 79 творів. З них: 59 — різних, 20 — нових версій)

ІІІ. Найкращі акордеоністи України та світу, молоді музиканти, колективи народної музики на концертах Ігоря Завадського 45 музикантів-солістів з 9 країн світу (Україна, Росія, Білорусь, Сербія, Чорногорія, Італія, Німеччина, Франція, Китай): 27 — кнопковий акордеон, 15 — клавішний акордеон, 2 — гармонь, 1 — саксофон; ансамбль народної музики «Узоры» (м. Миколаїв); тріо «Троїсті музики» (м. Дніпропетровськ); квартет (м. Киев): клавішний акордеон, скрипка, віолончель, фортепіано, Дитячий зразковий ансамбль гармоністів (м. Жашків, Черкаська обл.)

 • Р.Алессандріні — «П'яццолліно» (дует: Є.Гаврилюк, акордеон і М.Заікін, саксофон — «Максимуз»)
 • О.Аляб'єв — «Соловей» (П.Уханов — «Містерія»)
 • Г.Аміхалакіоає — «Діксіленд» (Д.Мотузок — «Фестиваль»)
 • Ф.Анжеліс — «Спогад» на тему А.П'яццолли (А.Безрук — «Душа»)
 • Ф.Анжеліс — «Ритмічна скринька» (Є.Гаврилюк — «Максимуз»)
 • Ф.Анжеліс — «Asia-Flashes» з сюїти для акордеона (Р.Ліцман — «Фестиваль»)
 • Ф.Анжеліс — «B.B.Brel-Bach» з сюїти для акордеона (В.Ісенко — «Фестиваль»)
 • А.Астьєр — «Дивертисмент» (О.Микитюк — «Фестиваль»)
 • Ж.Бардо — «Великий французький вальс-мюзетт» (І.Квашевич — «Фестиваль»)
 • Й. С. Бах — Партіта № 2: симфонія, andante, фуга (В.Козицький — «Ave любов»)
 • Й. С. Бах — Прелюдія та фуга мі мінор (ДТК, перший том) (Є.Гаврилюк — «9-а планета»)
 • Й. С. Бах — Французька сюїта № 2 c-moll: Allemande, Courante (В.Козицький — «9-а планета»)
 • Й. С. Бах — Французька сюїта № 2 c-moll: Сарабанда, Арія, Менует, Жига (В.Козицький — «Душа»)
 • К. Ф. Е. Бах — Сонатина «Кароліна» (Д.Снігірьов — «Душа»)
 • В.Бешевлі — Соната-каприччіо, друга частина (Є.Ковальов — «9-а планета»)
 • А.Білошицький — Концертний триптих в іспанському стилі (В.Козицький — «Ave любов»)
 • Й.Брамс — Угорський танець № 1 (П.Фенюк — «Містерія»)
 • Е.Ваше-Ш.Пегюрі — «Тріолі» (Г.Шантріє — «Ave любов»)
 • Г.Венявський — Скерцо-тарантелла (Ю.Деметьєва — «Фестиваль»)
 • В.Власов — «Босса Нова» (Іван Завадський — «9-а планета»)
 • В.Власов — «Кроки» (А.Вальков — «Ave любов»)
 • С.Войтенко — «Одкровення» (В.Козицький — «Душа»)
 • Р.Вюртнер — Варіації на тему російської народної пісні «Очи черные» (Я.Тищенко — «Душа»)
 • В.Гаврилін — Тарантела з балету «Анюта» (П.Фенюк — «Максимуз»)
 • Р.Гальяно — Вальс «Марго» (О. та І.Крачковські — «Містерія»)
 • Р.Гальяно — Вальс «Французький дотик» (І.Корнєв — «9-а планета»)
 • Р.Гальяно-А.Музікіні — «Пісня для Джосс» (А.Вальков — «Ave любов»)
 • Е.Гранадос — Два іспанських танці (О.Антоненко — «Фестиваль»)
 • В.Гридін — «Циганська рапсодія» (В.Ісаєв — «Містерія»)
 • В.Гридін — «Іскристий зорепад» (Ю.Калашников — «Максимуз»)
 • В.Грушевський — «Учора лисиця у гостях була» — обробка білоруської народної пісні (І.Квашевич — «Містерія»)
 • В.Губанов — Вальс з Ретро-сюїти (Є.Гаврилюк — «Максимуз»)
 • В.Губанов — «Коли йде дощ» (Іван Завадський — «Душа»)
 • Є.Дербенко — «Біг часу» (І.Гоца — «Ave любов»)
 • Є.Дербенко — Маленька сюїта: «Полька», «Півні» (А.Єременко — «Фестиваль»)
 • Є.Дербенко — «Орловський сувенір» (П.Уханов — «Містерія»)
 • Є.Дербенко — «Падеспань» (Д.Мотузок — «Фестиваль»)
 • Є.Дербенко — Парафраз на тему Россіні (Д.Мазур — «Фестиваль»)
 • Є.Дербенко — Рапсодія № 2 (П.Уханов — «Містерія»)
 • Є.Дербенко — Токата (П.Уханов — «Містерія»)
 • Є.Дербенко — «Жартівлива сонатина» (Б.Машталяр — «9-а планета»)
 • О.Джойс-Г.Шендерьов — Вальс «Осінній сон» (В.Ісаєв — «Фестиваль»)
 • Х.Жиро — «Під небом Парижа» (Є.Гаврилюк — «Фестиваль»)
 • А.Журбін — «Концертна бурлеска» (І.Гоца — «Душа»)
 • В.Загумьонов — «Гумореска» (О.Микитюк — «Фестиваль»)
 • С.Зажитько — «Маленькі музичні перверсії для Анастасії Гнатюк» (Р.Юсипей — «Ave любов»)
 • В.Зубицький — «Присвячення Астору П'яццоллі» (Є.Гаврилюк — «Фестиваль»)
 • В.Зубицький — «Зимушка-зима» з сюїти № 2 «Російська» (І.Стаменич — «Максимуз»)
 • В.Канаєв — Фантазія на тему російської народної пісні «Тонкая рябина» (В.Ісаєв — «Містерія»)
 • Ла Компаньола — «Дивертисмент», перша частина — транскрипція М.Давидова (С.Вуячич — «9-а планета»)
 • С.Коняєв — Скерцо (І.Квашевич — «Максимуз»)
 • В.Корнев — «Віртуоз» (І.Квашевич — «Душа»)
 • В.Косма — «Осіннє листя», транскрипція В.Черникова (В.Мурза — «Максимуз»)
 • В.Марсо — «В імлі» (Г.Шантріє — «Ave любов»)
 • А.Мацанов — «Бджілка» (І.Квашевич — «Фестиваль»)
 • В.Мелоккі — «Балетоманія» (Р.Ліцман — «Містерія»)
 • Б.Мирончук — Самба (М.Кашук — «Ave любов»)
 • М.Мошковський — «Іскорки» (Ю.Кіпень — «Містерія»)
 • На Юн Кін — «Бариня» (І.Корнєв — «Ave любов»)
 • На Юн Кін — «Капітан» (І.Корнєв — «Ave любов»)
 • Л.Ніка — «Тест Коло», «Сіка Севино Коло» (М. Кашук — «9-а планета»)
 • В.Новиков — Концертне рондо "Пробач мене, Моцарт! " (В. Козицький — «9-а планета»)
 • В.Новиков — «Циганський парафраз» (Ю. Калашников — «Максимуз»)
 • Я.Олексів — «Давайте рухатись в джазі» (Д. Мазур — «9-а планета»)
 • Л.Павкович — Румунська п'єса і Сорбсько хоро (І. Стаменич — «Максимуз»)
 • Х.Паділья — «Де Джуліо» (В.Жаворонков — «Душа»)
 • А.Петров — Вальс з кінофільму «Стережись автомобіля», обробка А. Тихончука (М. Кашук — «Максимуз»)
 • Ю.Пешков — «Очи черные» (І. Єргієв — «Містерія»)
 • Л.Піхлаяма — «Танець вітру» (О. Міткевич — «Містерія»)
 • Ж.Пріват — «Чарівниця» (Г.Шантріє — «Ave любов»)
 • С.Прокоф'єв — Марш з опери «Любов до трьох апельсинів» (Ч.Фон — «Містерія»)
 • Ф.Пуленк — Імпровізація № 7 (М.Кашук — «Душа»)
 • А.П'яццолла — Танго «Контрабас» (Д.Мазур — «Містерія»)
 • А.П'яццолла — Танго «Односторонній рух» (Є.Гаврилюк — «Ave любов»)
 • А.П'яццолла — Танго «S.V.P.» (М.Кашук — «Ave любов»)
 • А.П'яццолла — Танго-етюд № 3 (М.Заікін, саксофон — «Максимуз»)
 • А.П'яццолла — «Inverno» (квартет — «9-а планета»)
 • А.П'яццолла — «Primavera Partena» (квінтет — «Душа»)
 • С.Рахманінов — Вокаліз (А.Желізко — «Душа»)
 • М.Родрігес — «Ля Кумпарсіта» (Р.Руджієрі — «Містерія»)
 • Р.Руджієрі — «Гранд Джо» (Р.Руджієрі — «Містерія»)
 • Р.Руджієрі — «Карнавал» (Р.Руджієрі — «Містерія»)
 • Р.Руджієрі — Попурі на італійські теми (Р.Руджієрі — «Максимуз»)
 • Р.Руджієрі — Джазова імпровізація (Р.Руджієрі — «Максимуз»)
 • В.Семенов — «Брамсіана», фрагмент (А.Єременко — «Фестиваль»)
 • В.Семенов — «Калина красная» (В.Козицький — «9-а планета»)
 • Д.Скарлатті — Соната фа мажор (Є.Гаврилюк — «Фестиваль»)
 • І.Сухий — «Видумка на гармоніці» (І.Сухий — «9-а планета»)
 • С.Тихонов — «Ранчо веселого Джека» (І.Квашевич — «Фестиваль»)
 • Л.Фанчеллі — «10 кілометрів до віконця» (О.Микитюк — «Максимуз»)
 • К.Фоменко — Скерцо (Є.Гаврилюк — «Фестиваль»)
 • П.Фроззіні — «Карнавал у Венеції» (О.Микитюк — «Максимуз»)
 • П.Чайковський — З «Дитячого альбому»: «Гра в коники», «Марш дерев'яних солдатиків», «Солодка мрія», «Вальс» (Є.Гаврилюк — «Ave любов»)
 • Й.Штраус — Перський вальс (В.Гусак — «9-а планета»)
 • У.Ютіла — «Французький візит» (М.Кашук — «Душа»)
 • Два гуцульських танці (В.Ісаєв — «Максимуз»)
 • Джазова мініатюра «Bach's Lunch» (струнний квартет «AlterEgo» — «Душа»)
 • Парафраз на народні теми (ансамбль «Узоры» — «Максимуз»)
 • Попурі на теми мюзетів (Ф.Вилен — «Душа»)
 • Попурі на теми Парижа (Ф.Вилен — «Душа»)
 • Попурі на французькі теми (Ф.Вілен — «Душа»)
 • Попурі на французькі теми (Г.Шантріє — «9-а планета»)
 • «Сорбсько хоро» (дует: О.Микитюк-Д.Мотузок — «Фестиваль»)
 • Танго «9 липня» (Г.Шантріє — «9-а планета»)
 • Татарський народний танець «Хайтарма» (К.Стрельченко — «Максимуз»)
 • «Циганочка», імпровізація виконавця (Ю.Калашников — «Максимуз»)
 • Українська народна пісня «Вишиванка» (тріо «Троїсті музики» — «Ave любов»)
 • Українська полька (тріо «Троїсті музики» — «Душа»)
 • Українська весільна полька (тріо «Троїсті музики» — «Ave любов»)
 • Українська полька «Вогонь» (ансамбль гармоністів — «Ave любов»)
 • Українська народна мелодія «Зачибучка» (ансамбль гармоністів — «Ave любов»)

(Загалом — 111 творів)

Дискографія[ред.ред. код]

2001–2018 рр. — записані та видані колекційно-подарунковим накладом 12 музичних альбомів (19 CD), а також 3 DVD з концертами Ігоря Завадського з київських залів (Театр оперети, Міжнародний центр культури і мистецтв, Палац «Україна»), ТВ-сюжетами, документальним фільмом про нього «Танго свободи» та кліпом на тему Астора П'яццолли «Лібертанго».

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]