Зальцкаммерґутбан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зальцкаммерґутбан (нім. Salzkammergutbahn) — залізниця в Австрії, що простягається від Штайнах-Ірднінг (Штирія) через Аттнанг-Пухгайм до Шердінгу (Верхня Австрія). Довжина залізниці становить 174,1 кілометр.Залізнична станція Штайнах-Ірднінг поєднує між собою залізничну лінію Зальцкаммерґутбан та залізничну лінію Бішофсгофен-Зельцталь. На залізничній станції Аттнанг-Пухгайм залізнична лінія Зальцкаммерґутбан поєднується з Західною Австрійською залізницею поміж містами Лінц - Зальцбург. В місті Аттнанг-Пухгайм починається неелектрифікована залізнична лінія до міста Шердінг, яка характеризується великою кількістю переїздів. Це призводить до численних обмежень швидкості та перешкоджає скоротити час подорожі.

Пасажирське сполучення[ред. | ред. код]

Зальцкаммерґутбан діюча інфраструктура, яка обслуговує досить широке коло пасажирів. Основні напрямки є:

• Приміські перевезення (враховуючи ЗальцкаммерґутЛінц; ЗальцкаммерґутҐрац; ЗальцкаммерґутВідень), особливо користується попитом у студентів.

• Альтернативне прибуття для оздоровчого комплексу процедур (SPA) на курортах Бад-Ішль, Бад-Аусзі, Бад-Міттерндорф, Альтаусзі. А також цією залізничною лінією часто користуються мандрівники та альпіністи.