Залізниця Момбаса — Найробі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Потяг на станції в Момбасі

Залізниця Момбаса — Найробі — залізниця зі стандартною колією в Кенії, яка з'єднує місто-порт Момбаса зі столицею — Найробі. Новітня залізниця прямує трасою старовинної метрової залізниці, яка була побудована англійцями в ХІХ столітті. Згідно із залізничним Генпланом Східної Африки, залізниця Момбаса-Найробі буде пов'язана з іншими залізницями стандартної колії, які будуються в Східній Африці. До 2021 року новітня залізниця має досягти кордону з Угандою.[1]

Будівництво залізниці було завершено в грудні 2016 року, а пасажирський трафік було відкрито 31 травня 2017, на 18 місяців з випередженням графіка[2]. Пасажирські перевезення почали комерційну експлуатацію на день Мадарак 2017 року, і тому пасажирський поїзд названо Мадарак Експрес. Вантажний трафік розпочне комерційну експлуатацію в січні 2018 року[1]. China Communications Construction Company управлятиме залізницею протягом перших п'яти років[3].

Головним підрядником з будівництва залізниці була China Road and Bridge Corporation. Кошторисна вартість проекту — $ 3,6 млрд доларів США, при цьому 90 % фінансування, представлено в кредит Ексімбанком Китаю і 10 % надійшло від кенійського уряду.[4] 25000 кенійців були задіяні на будівництві залізниці.[5] Проектна потужність залізниці становить 22 млн тонн на рік[6].

Маршрут[ред. | ред. код]

Залізниця починається в Порт-Рейтіз, трохи на захід від острова Момбаса. Нова лінія проходить головним чином паралельно старій метрової колії, але деякі ділянки були вирівняно що дозволяє збільшити середню швидкість. Пасажирські поїзди курсують між вокзалом Момбаса в Міртіні і вокзалом Найробі в Сйокімау, біля міжнародного аеропорту Джомо Кеньятта[7]. Транспортні послуги надаються між Порт-Рейтіз і контейнерним депо в Ембакасі Найробі[6].

Через рельєф, великі ділянки залізниці побудовані на естакадах та розрізах.

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б Mwita, Weitere (3 December 2016). Funds for SGR phase II to be in by January 2016, assures state. The Star, Kenya. 
  2. Kenya opens Nairobi-Mombasa Madaraka Express railway. BBC News. Процитовано 31 May 2017. 
  3. Maundu, Pius. Mombasa-Nairobi section of the SGR to be complete by June next year. 
  4. Mombasa - Nairobi standard gauge line funding agreed. Railway Gazette. 14 May 2014. 
  5. Chinese company helps build new railway in Kenya. China Daily. 
  6. а б Mombasa-Nairobi Standard Gauge Railway Project. Railway Technology. Процитовано 4 December 2016. 
  7. Chao-Blasto, Sandra; Njoroge, Kiarie (13 January 2016). Mombasa SGR passengers to change trains at Syokimau.