Затірка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Затірка
Необхідні компоненти житнє борошноd, борошно пшеничне, гречане борошно, яйце і крохмаль

Заті́рка[1], діал. стира́нка[2] — одна з найдавніших страв, поширених серед слов'янських народів. Круте підсолене пшеничне на яйцях тісто розтирають з борошном у дерев'яних ночовках дерев'яною ложкою, кописткою або рукою доти, доки не утворювалися кульки розміром з горошину чи квасолину. Їх варять в окропі або молоці, іноді у м'ясній юшці. 3атірка вважається готовою, коли тісто спливає. Страва має густу консистенцію. Споживають її заправляючи олією, вершковим маслом, смальцем, із засмажкою та й без додатків. 3атірку (як і подібні за простотою виготовлення та високою калорійністю галушки) готували в Україні майже щодня. У наші дні цю страву готують вже не так часто і переважно лише на території Полтавщини та Середнього Подніпров'я.

На Харківщині затірка — це винятково суп. Готують тісто так само, проте його розтирають більш дрібно. До каструлі вливають м'ясний бульйон або воду, закладають туди картоплю, відварюють до готовності, опісля кидають саму затірку та додають засмажку (смажена на олії морква та цибуля). Декілька хвилин і страва готова.

Приготування затірки у селі Крива Лука на Донеччині

Страву споживають в будні та свята. Традиція приготування цього блюда сягає часів чумацтва. ЇЇ давали чумакам в дорогу, а також чоловікам на обід, коли вони йшли працювати в поле. Перетерту затірку розділяли: одну частину сушили на печі, другу варили.[3]

Традиція приготування затірки у селі Крива Лука на Донеччині у 2024 році була занесена у Нематеріальну культурну спадщину України[4].

Див. також[ред. | ред. код]

Література[ред. | ред. код]

  • Українська народна кулінарія — Іст.-етногр. дослідження — Артюх Л. Ф. Київ — 1977
  • Українська минувшина. Ілюстрований етнографічний довідник. Київ — Либідь — 1994

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Затірка // Словник української мови : в 11 т. — Київ : Наукова думка, 1970—1980.
  2. Стиранка // Словник української мови : в 11 т. — Київ : Наукова думка, 1970—1980.
  3. Відтепер традиція приготування затірки у селі Крива Лука на Донеччині у переліку нематеріальної культурної спадщини України. Міністерства культури та інформаційної політики України (укр.). 27 лютого 2024. Процитовано 28 лютого 2024. 
  4. МКІП поповнило Національний перелік нематеріальної культурної спадщини України 4-ма новими елементами

Посилання[ред. | ред. код]