За мир та стабільність

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
За мир та стабільність
Заснована/зареєстрована 2.07.2014
Штаб-квартира


Кольори
Кількість членів
Кількість депутатів у ВР
36 / 450
Веб-сторінка
Політика України
Політичні партії
Вибори

«За мир та стабільність» — депутатська група у Верховній Раді України 7-го скликання. Уповноважені представники групи: Грушевський Віталій Анатолійович, Балицький Євген Віталійович, Присяжнюк Олександр Андрійович[1]. Ця група в себе включала 36 депутатів, більшість з яких були членами Партії Регіонів та деякі члени Комуністичної партії України.

Об’єднання «За мир і стабільність» вважається проектом[2] молодого олігарха та «гаманця» «сім’ї»[2] Сергія Курченка. Також до фінансування цього утворення ніби мають стосунок колишні високопосадовці з оточення Януковича, а нині також утікачі Сергій Арбузов та Олександр Клименко[2][3].

Склад групи[ред. | ред. код]

Станом на 12.08.2014 до групи входить 36 народних депутатів України. Склад групи може змінюватись. Актуалізований список див. на сайті ВРУ[1].

Цікаві факти[ред. | ред. код]

23 вересня, група "псевдоактивістів" вчинили напад на Віталія Грушевського. Як пізніше з'ясувалось це була замовна акція "так званих активістів" на чітку громадянську позицію. Думка "ексклюзиву" не є об'єктивною, https://ord-ua.com/2015/01/27/kak-poroshenko-zarabatyivaet-v-strane-agressore/?page=1#c1140225 - ТСН провела власне розслідування. І тепер знає, хто за цим стоїть, хто надав нападникам прикриття, та найголовніше – як кремлівські пропагандисти пробралися в українське міністерство, яке повинно протидіяти таким атакам. Виставу кремлівських інформботів на Хрещатику влаштував керівник фейкової премії – журналіст «17 каналу», дуже лояльного до терористів ЗМІ з незрозумілими фінансовими джерелами. http://hvylya.net/news/exclusive/pravyiy-sektor-sdelal-zayavlenie-otno sitelno-novogo-maydana.html]

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]