Зелена планета (газета)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
"Зелена планета"
Zelena planeta 43 ukr-1.jpg

Тип тижневик
Мова українська, російська
Видавець ПП "Фіто"
Формат газета

Засновано 2007
Головний редактор Юрій Самсон
Головний офіс м. Київ
Наклад 80 000 (2009)
Передплатний індекс
(Укрпошта)
99625

"Газета «Зелена планета» (друга назва — «Золоцвіт») — всеукраїнський авторський тижневик відомої цілительки Наталії Петрівні Зубицької (літературний псевдонім — Наталя Земна), присвячений питанням здорового способу життя та лікування методами народної медицини.

Історія[ред. | ред. код]

Газета була заснована у Києві в 2007 р. Починаючи з 2009 року видається на 16 сторінках у повнокольоровому форматі.

Мова видання[ред. | ред. код]

Газета виходить у двох ідентичних мовних версіях — українській (передплатний індекс 99625) та російській (передплатний індекс 99400).

Тематика матеріалів[ред. | ред. код]

Серед постійних рубрик видання — «Природні ліки» (висвітлюються питання підбору раціональної дієти та використання рослинних продуктів харчування як лікарських засобів); "Допоможе «Зелена планета» (консультації щодо лікування різноманітних хвороб за допомогою лікарських рослин і засобів, що продаються в мережі аптек «3елена планета»). Періодично публікуються матеріали, присвячені історії України, репортажі з благодійних та культурно-просвітницьких заходів, а також дитяча сторінка, в якій молодшій категорії читачів пропонуються казки та легенди українських авторів.

Значну увагу газета приділяє також екологічним проблемам — так, у 2009 році було опубліковано низку статей на тему забрудненості питної води в Україні, її впливу на організм людини та методів очищення води у побутових умовах. Видання повсякчас закликає читачів до виявлення екологічної свідомості та культури, дотримання правил збирання лікарських рослин, наголошує на недопустимості заготівлі рослин, що занесені у Червону книгу України.

"Газета «Зелена планета» організовує благодійні конкурси і акції, метою яких є допомога соціально незахищеним дітям, дітям і дорослим з особливими потребами, а також привертає увагу до таких заходів, що здійснюються іншими організаціями. На початку 2010 року редакцією газети було успішно проведено читацький конкурс, в рамках якого передплатники газети виготовляли м'які іграшки для вихованців інтернату для слабозорих і незрячих дітей.

Наклад і розповсюдження[ред. | ред. код]

Наклад видання — 80 тисяч примірників (станом на 2009 р.), територія розповсюдження — усі регіони України. За результатами річної передплатної кампанії, кількість передплатників газети у 2010 році збільшилася на 7000 читачів (враховуючи український та російський варіанти видання). Вартість річної передплати у відділеннях «Укрпошти» становить близько 80 гривень.