Зимові Історії

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зимові Історії (en.Winter Tales) — це настільна гра фірми Fantasy Flight Games, про боротьбу між прихильниками Зими та Весни.

Зимові Історії(Winter Tales)
Winter Tales.jpg
Видавець Fantasy Flight Games
Тип гри Storytelling
Кількість гравців 3-7
Вік гравців 14+
Час підготовки до гри 30 хв
Час гри 60-180 хв
Необхідні здібності Стратегія,Взаємодія,Уява

Вступ[ред. | ред. код]

Цього року зима видалася незвичайно довгою та холодною. Здавалося, що їй не видно ні кінця, ні краю. Всі жителі казкової країни затамувавши подих, чекали на появу підсніжників — перших вісників весни. Але навіть з приходом березня земля в старому дубовому парку була покрита щільним шаром білого холоду, не даючи пробудитися тендітним квітам. З кожним днем дні ставали все коротші, а ніч спускалась на дахи будинків Вінтертауна все раніше, швидко задуваючи світло небагатьох масляних ліхтарів. Всі жителі міста ховались в своїх домівках, не наважуючись вийти на вулиці, де безроздільно владарювали мороз і метелиця. Тільки на горищі старого особняка ледве мерехтів примарний вогник, який освічував лиця повстанців, які планували скинути режим зими…

Про гру[ред. | ред. код]

Дія гри відбувається в атмосфері міста Вінтертаун, де гравці розповідають історію про боротьбу між режимом солдатів Зими і повстанцями які борються за повернення Весни. Завершуючи квести, встановлюючи пастки і беручи участь в боях, гравці кожен раз творять нову історію.

В кожній грі Зимові Історії гравцям випадає можливість керувати персонажами з популярних казок, в битві за контроль над містом і повернення весни.

На початку кожної гри гравці діляться на дві фракції, в кожної з яких свої умови перемоги в боротьбі за Вінтертаун. Кожного ходу гравець активує одного із своїх персонажів і бере три карти історій, після чого він має право на переміщення по карті чи якусь іншу дію: виконання квесту, генерація нового квесту. Виконуючи різні квести, гравець наближає свою фракцію до перемоги. Кожен виконаний квест формує загальну історію і впливає на кінцівку, яка буде сформована в Епілозі.

У звичайній грі Епілог закінчується на користь однієї зі сторін конфлікту, в результаті чого одна зі сторін перемагає. Однак, якщо кількість гравців непарна то в гру вводиться письменник який виступає балансом між режимом і повстанцями, його мета полягає в нічиї між Зимою і Весною.

Всі дії в грі, чи то бій, чи переміщення, або виконання квесту, відбуваються з використанням Карток Історії. Кожна Картка Історії являє собою карту з малюнком, який можна інтерпретувати як захочеш. Коли гравець переміщує одного зі своїх персонажів по полю він повинен викласти одну зі своїх карт і пояснити як зображення на карті пов'язане з переміщенням. Картки Історії мають величезне значення в проходженні квесту. Просуваючись вперед по завданню, гравець викладає велику кількість карт в залежності від зусиль, прикладених його персонажем до завершення квесту.  

Персонажі[ред. | ред. код]

Ім'я Казка в якій був цей персонаж Сторона конфлікту
1 Піноккіо Пригоди Піноккіо Весна
2 Карабас-Барабас Пригоди Піноккіо Зима
3 Аліса Пригоди Аліси у Дивокраї Весна
4 Божевільний Капелюшник Пригоди Аліси у Дивокраї Зима
5 Сталевий Лісоруб Чарівник країни Оз Весна
6 Дівчинка з сірниками Дівчинка з сірниками Весна
7 бабуся Дороті Чарівник країни Оз Весна
8 Солом'яник Чарівник країни Оз Весна
9 Вовк всі казки в яких є вовк Зима
10 Кролик Пригоди Аліси у Дивокраї Зима
11 Кіт та Лис Пригоди Піноккіо Зима
12 Білосніжка Білосніжка та сім гномів Зима
13 Буркотун Білосніжка та сім гномів Весна
14 Гніт Пригоди Піноккіо Зима

Winter Tales heroes.jpg


Посилання[ред. | ред. код]