Зона перепису населення

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Зона перепису населення, область перепису або район перепису (англ. census tract, census area, census district) — специфічне територіальне утворення в США, створене для зручності проведення перепису населення. Зазвичай межі зон перепису збігаються з межами міст, районів або інших адміністративних одиниць у межах округів (англ. county). Зони перепису поділено на блоки перепису і групи блоків перепису.

Аляска[ред. | ред. код]

На Алясці основною адміністративною одиницею місцевого самоврядування є боро (англ. borough), але вони вкривають тільки частину території штату. Решта території не має достатньої кількості населення для формування місцевого самоврядування (принаймні, зацікавленого в тому населення). Для зручності керування ці території об'єднано у так званий неорганізований боро. З метою перепису населення Бюро перепису населення США поділило його на зони перепису населення (англ. census area). Таких зон на Алясці спочатку налічувалося 11, а після виділення м. Пітерсберг із навколишніми островами в окремий боро (2013 року[1]), їх залишалося десять.

Див. також[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. Certificate of incorporation of the Petersburg Borough. Alaska Department of Commerce, Community, and Economic Development. 25.01.2013. Процитовано 2020-02-24.