Зоряна брама SG-1 (сезон 7)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Зоряна брама SG-1. Сезон 7
Кількість епізодів 22
Трансляція
Перший показ 13 червня 20039 березня 2004

Сьомий сезон Зоряної брами SG-1, американсько-канадського телевізійного серіалу, вийшов в ефір 13 червня 2003 року на телеканалі Sci Fi. Сьомий сезон завершився після показу 22 епізодів 9 березня 2004 року на британському розважальному каналі Sky One, який випередив телеканал Sci-Fi в середині сезону. Серії були створені Бредом Райтом і Джонатаном Ґласнером. Постійний акторський склад сьомого сезону включав Річарда Діна Андерсона, Аманди Таппінг, Крістофера Джаджа, Майкла Шенкса та Дон С. Девіса.

Виробництво[ред.ред. код]

Епізоди[ред.ред. код]

Номер серії в
сезоні
Номер
диску
Назва Режисер Сценарій Дата показу
1 3 «Грішний» Мартін Вуд Роберт Купер 13 червня 2003 (Sci Fi Channel)
На одній з планет кочівники знаходять оголеного ччоловіка, який не пам'ятає хто він. Джонас Квін вирахував місцезнаходження Загубленого Міста. SG-1 вирушають на пошуки легендарного міста Древніх. 
11 3 «Еволюція» Пітер де Луіс Сюжет: Деміан Кіндлер і Майкл Шенкс
Телепостановка: Деміан Кіндлер
22 серпня 2003 (Sci Fi Channel)
Тілк і Братак були атаковані чорним броньованим воїном, невразливим до всієї відомої зброї, який виявляється є мутантом гоауда і людини створений Анубісом. Даніель відвідує Гондурас в пошуках захованого артефакту, пристрою древніх, що може допомогти у боротьбі з цими воїнами. 
12 3 «Еволюція (Частина 2)» Peter DeLuise Story: Damian Kindler & Michael Shanks
Teleplay: Damian Kindler
15 грудня 2003 (Sky One)
Державний департамент отримав вимогу про викуп доктора Джексона та доктора Лі. Час на викуп - 72 години, а потім їх уб'ють. Повстанці намагаються дізнатися, що за артефакт був знайдений Даніелем. Голова повстанців звинувачує Джексона в розкраданні історичних речей, що належать Гондурасу. Щоб дізнатися правду, гондураські повстанці застосовують тортури електрострумом. Оніл вирушає до Гондурасу, щоб звільнити Джексона, а тим часо Картер, Джейкоб/Селмак і Тілк повинні знищити обладнання на планеті Тартарус, де Анубіс створює нових воїнів, використовуючи королеву Гоаулдів для розмноження нових симбіонтів. 
13 4 «Грейс» Peter Woeste Damian Kindler 6 січня 2004 (Sky One)
«Прометей» був атакований невідомим корабелем. Картер промонує заховати корабель в туманності. Під час підготовки до здійснення стрибка Картер була відкинута від панелі управління кристалами і втратила свідомість. Коли вона прокинулася то команди на кораблі немає. Вона починає бачити видіння. 
14 4 «Побічний ефект» 15 грудня 2003 (Sky One)
На Землю прибуває Джонас Квін. Планета Келона може вибухнути в зв'язку з перетворенням наквадаку на наквадрію. З допомогою бурильної установки Джонас і майор Картер хочуть доправити ядерну бомбу в тектонічний розрив. Кіана, співробітниця Квіна, що суттєво покращувала і розробляла бур, виявляється гоаудом Баала. 
15 4 «Химера» Вільям Верінг Story: Robert C. Cooper
Teleplay: Damian Kindler
20 січня 2004 (Sky One)
Осіріс відвідує Джексона вночі і використовує контролер мозку, щоб знайти Загублене місто древніх. ЗБ-1 вирішує спробувати схопити її. Тим часом новий знайомий Картер — Піт може стати на шляху. 
Кінематографія Це незавершена стаття про кінематографію.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.