Зоряні війни: Війни клонів (мультфільм)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Зоряні війни. Війни клонів
Star Wars: The Clone Wars
Зоряні війни. Війни клонів(2008).jpg
Жанр Фантастика, Пригоди
Тривалість серії 98
Розробка Генрі Ґілрой
Джордж Лукас
Продюсери Джордж Лукас
Catherine Winder
Виконавчий продюсер Джордж Лукас
У головних ролях Джексон Семюель Лірой
Grey DeLisle
Ентоні Денієлс
Matt Lanter
Tom Kane
Corey Burton
Ian Abercrombie
Ashley Eckstein
Matthew Wood
James Arnold Taylor
Ashley Drane
Christopher Lee
Країна-виробник США США
Мова оригіналу англійська мова
Перший показ 14 серпня 2008 (Австралія), 15 серпня 2008 (США), 2 жовтня 2008 (Україна, Росія) —
Посилання

Зоряні війни. Війни клонів (англ. Star Wars: The Clone Wars) — американський 3D анімаційний фільм, дія якого відбувається у всесвіті «Зоряних воїн» між подіями стрічок «Зоряні війни. Епізод II. Атака клонів» і «Зоряні війни. Епізод III: Помста ситхів» у той же час, що й в серіалі «Зоряні війни. Війни клонів». Передісторія фільму показана в 16-му епізоді «Прихований ворог» серіалу «Зоряні війни. Війна клонів», який вийшов на телебаченні після прем'єри фільму.

Зміст

Сюжет[ред. | ред. код]

Передмова[ред. | ред. код]

« Вони розбили цілу нашу ланку, від них не втекти…

Голос за кадром перед традиційними початковими титрами "Давним-давно в одній далекій-далекій галактиці"

»

Галактика розколена. Армія дроїдів після поразки на Геонозисі захопила основні шляхи гіперпростору, відокремивши Республіку від більшої частини її військ клонів. І дедалі більше систем приєднуються до сепаратистів графа Дуку. А тим часом, коли джедаї ведуть війну, немає нікого, хто б міг підтримувати порядок у галактиці — поширюються хаос і злочинність… Сина кримінального авторитета Джаби Хата було викрадено невідомими піратами. Зневірений Джаба кидає заклик про допомогу до джедаїв, які занадто обережні, щоб відразу дати згоду.

Початок місії порятунку сина Джаби[ред. | ред. код]

« Це темні дні для Республіки

Мейс Вінду

»

Канцлер Палпатін вважає, що доля надала найкращого шансу привернути Джабу Хата на бік Республіки в довготривалій війні, якщо джедаям вдасться віднайти викраденого малого. Але магістр Вінду має погане передчуття, крім того, вільних джедаїв у ордена немає, крім, Енакіна Скайвокера й Обі-вана Кенобі, що висадилися на Христопсисі. Палпатін надає наказ зв'язатися з ними. Але космічні крейсери армії Скайвокера та Кенобі на планетарній орбіті не можуть встановити зв'язок із джедаями. Адмірал Юларен (Yularen) переказує Йоді, що відразу надішле на Христопсис корабель за Енакінем і Обі-ваном.

Друга хвиля битви на Христопсисі[ред. | ред. код]

« Вони повернулися!

Енакін Скайвокер

»

На Христопсисі починається нова хвиля боїв клонічних військ із дроїдами, але підкріплення та припаси до Скайвокера та Кенобі ще не надійшли. Обі-ван і капітан Рекс займають оборону, яка ефективно підкріплюється артилерією, але обидві сторони несуть великі втрати. Тим часом Енакін починає реалізовувати свій план із знешкодження важкої техніки дроїдів — і республіканці йдуть у контратаку. Але сил недостатньо, щоб цілком розбити супротивника. Його війська відходять, щоб атакувати знов — генерал Вхорм Лоатхсом (Whorm Loathsom) наказує відступити за захисний щит.

Падаван для Енакіна[ред. | ред. код]

« Вчити — це привілей

Обі-ван Кенобі

»

До республіканських сил прибуває корабель — Обі-вану здається, що це підкріплення, а також, можливо, й новий падаван для Енакіна. Але Скайвокер не виявляє бажання бути вчителем. Тільки-но трап корабля опускається, до джедаїв виходить юна дівчина, що каже: «Я Асока, майстер Йода направив мене». Вона повідомляє, що Обі-ван і Енакін мають негайно повернутися до Храму джедаїв. Одначе це неможливо, бо зв'язок досі порушено. Асока пропонує встановити сигнал через крейсер, на якому вона прибула. Це вдається. Обі-ван повідомляє Йоді, що справи кепські та вони не можуть покинути Христопсис. Йода дивується, що підкріплення не прибуло, і зв'язок втрачається. Все більше ворожих кораблів прибуває на орбіту планети. Обі-ван представляється Асоці як її новий вчитель, але вона зазначає, що її надіслали до Енакіна. Той вважає, що це помилка, бо падавана бажав не він, а саме Кенобі. Асока наполягає, що Йода призначив наставником Скайвокера.

Мотиви викрадення сина Джаби Хата[ред. | ред. код]

« Все йде за планом

Дуку

»

В покинутому монастирі на планеті Тєх Асей Вінтрес доповідає графу Дуку, що син Джаби Хата в неї. До розмови приєднується й Дарт Сидіус. Він каже, що скоро джедаї зрозуміють — їм воювати не тільки з Дуку, але й з кланом Хатів.

Знайомство Асоки з Рексом[ред. | ред. код]

« Згідно з моїми правилами, досвід вищий за все

Рекс

»

Капітан Рекс доповідає Енакіну, що дроїди готуються до нового наступу, разом із тим цікавиться, хто молода дівчина, яка зі Скайвокером. Асока сама каже — вона падаван джедая. Рекс дивується, бо Енакін раніше казав — ніяких учнів. Генерал відповідає, що, взагалі, ця юна леді не з ним. Але Асока Тано глузує над Скайвокером, називаючи його «Зоряним хлопцем», зазначаючи, що вона таки з ним. Рекс посміхається за спиною ошелешеного Енакіна. Скайвокер просить капітана ознайомити Асоку з обстановкою.

Третя хвиля битви на Христопсисі[ред. | ред. код]

« Джедаї відступають…

Командир піхоти дроїдів на Христопсисі

»

Війська дроїдів починають наступ на позиції Республіки під захистом енергетичного щита — клони відступають. Головна мета піхоти сепаратистів — знищити якомога скоріше небезпечну республіканську артилерію. Рекс зазначає, що їхні важкі пушки не стануть в пригоді, якщо дроїди підійдуть до них впритул із щитом. Обі-ван пропонує заманити дроїдів до споруд, а Асока із дитячою безпосередністю каже про необхідність знищення генератора енергетичного щита. Енакін підтримує її й Обі-ван покладає це небезпечне завдання на них.

Республіка виявила викрадачів сина Джаби Хата[ред. | ред. код]

« Незвичайна проблема, що в нас сталася

Йода

»

У джунглях Тєху розвідка республіканської армії знайшла сховище викрадачів сина Джаби Хата — мисливців за головами. Командир доповідає генералу Вінду про знахідку юного Хата та можливі складнощі того, щоб вони самостійно визволили малого. Мейс бере у генерала Вордса три зоряних крейсери для допомоги спочатку на Христопсисі. Туди ж відправляється й Йода.

План знищення генератора енергетичного щита[ред. | ред. код]

« Я та, що з ентузіазмом, а Ви той, що з досвідом

Асока Тано

»

Енакін Скайвокер і Асока Тано думають на планом, як пробратися за захисний щит дроїдів. Обійти з флангу задовго… А тим часом Рекс доповідає Обі-вану, що артилерія безсила щось зробити з енергетичним щитом, незважаючи на максимальну потужність пострілів. Тому сили Республіки відступають, а Енакін і Асока втілюють у життя свій божевільний план із проникнення за щит. Тим часом клони починають вуличні бої… Скайвокер і його падаван зіштовхуються з дроїдом-винищувачем. Асока боїться, що їм не вдасться пробити його захисну сферу. Але Енакін дає першого уроку падавану — як знищити дроїдека та виконувати накази. Сили Обі-вана заманили дроїдів до будівель, але ті все ще наближаються до важкої республіканської артилерії.

Обман дроїдів Обі-ваном і виправлення помилок Асокою[ред. | ред. код]

« Я здаюся

Обі-ван Кенобі

»

Обі-ван надає наказ Рексу відводити всі сили до артилерії та захищати її понад усе, а сам буде розбиратися з дроїдами. Тим часом Асока й Енакін віднайшли генератор енергетичного щита, а Кенобі, оточений дроїдами, каже генералу Вхорму Лоатхсому, що він здається… Ворожий командувач пропонує здатися всім залишкам республіканських військ, натомість Обі-ван хоче обговорити умови здачі цивілізовано, за столом переговорів. Він відверто кепкує, тягнучи час. На орбіту прибуває сім зоряних крейсерів на чолі з Йодою, який наказує наступати адміралу Юларену та прорвати блокаду Христопсису. В тилу дроїдів Асока ослухалася наказу Енакіна та зовсім близько наблизилися до генератора щита, тим самим «розбудивши» прихованих дроїдів-охоронців. Енакін наказує Асоці забути про них і встановлювати вибухові заряди та кидається в бій. Але вона Силою знешкоджує одного з дроїдів, залишки якого падають на сенсорні датчики інших, коли Енакін уже впорався з першими розбудженими. Ситуація на полі битві клонів із дроїдами катастрофічна, лишень Рекс надихає своїх підлеглих боротися до останнього. А біля генератора Енакін, оточений дроїдами, сам потребує допомоги. Тут Асока вирішує обвалити на дроїдів, що наближаються до її вчителя, зруйновану стіну. Це їй вдається й усіх дроїдів-охоронців знищено відразу, але Енакін розлучений: «Я міг загинути…». Асока збентежена, бо тільки-но врятувала Скайвокеру життя. А клони все ще відступають, втрачаючи все більше бійців. Обі-ван продовжує перемовини з Вхормом, який просто розлючений занадто спокійною поведінкою джедая. Лоатхсом наказує затримати Обі-вана та каже, що зараз же винищить усіх республіканських воїнів. А цим часом Асока натиснула кнопку детонатора вибухівки на генераторі щита. Дроїди ошелешені — енергетичний щит зник! Обі-ван зі словами «Ну що ж» виривається з захвату дроїдів і бере генерала Лоатхсома в заручники. Рекс, тим часом, надає наказ артилерії відкрити вогонь по піхоті та важкій техніці дроїдів.

Перемога на Христопсисі[ред. | ред. код]

« Відмінна робота, генерале Скайвокере… і твоя, юна леді

Рекс

»

Обі-ван, який тримає в заручниках Лоатхсома, отримує від адмірала Юларена повідомлення про прорив блокади та прибуття великого підкріплення негайно ж. Перемога! Особисто Йода прибуває на Христопсис… Біля руїн генератора щита Енакін каже Асоці, що вона дійсно хоробра, занадто, бо з Обі-ваном її вже не було б серед живих. Тому він хоче, щоб Асока була саме його падаваном. Тано щиро зраділа цьому освіченню. Рекс доставляє генерала та його падавана до Йоди й Обі-вана. Магістр Йода цікавиться, які саме проблеми виникли з новим падаваном, і пропонує «перевести» Асоку до Обі-вана, але Енакін заступається за неї та пропонує залиши її саме йому. Йода згоден: «Тоді з тобою вона піде».

Початок місії Енакіна й Асоки на Тєх[ред. | ред. код]

« Майстром Скайвокер став

Йода

»

Йода наказує Енакіну й Асоці відправлятися до системи Тєх, бо там знаходиться викрадений син Джаби. Скайвокер здивований — дикий космос, повна відсутність сил Республіки… Обі-ван пояснює роль Джаби в війні — саме через його території мають пройти війська клонів, саме він відвідає Хата. Асока надихаючи закликає Енакіна прийняти завдання: «Я не думаю, що це важко».

Джаба Хат закликає Палптина допомогти[ред. | ред. код]

« У Вас — повний доступ до мого палацу

Джаба Хат

»

До палацу Джаби повернулися мисливці за головами, яких Хат надіслав віднайти сина… повернулися на щиті… тільки їхні голови. Розлучений Джаба бажає невідкладно зв'язатися з Палпатіном і питає в нього, чому джедаї не шукають малого Джабу. Верховний канцлер зазначає, що джедаї вже на підході.

Асока надихає клонів перед висадкою на Тєх[ред. | ред. код]

« Це важко навіть для джедая

Воїн клонів

»

На орбіті Тєху до крейсера Енакіна прибуває корабель розвідників. Їхній лейтенант доповідає, що розвідників ніхто не бачив, а мисливців за головами, скоріше за все, вже немає. Разом із тим у монастирі перебувають два батальйони дроїдів. А тим часом Асока хвалькує перед клонами своїми геройствами на Христопсисі. Енакін зауважує Асоці, що джедай має бути скромним. Тано каже, що просто надихає хлопців.

Візит Обі-вана до Джаби Хата[ред. | ред. код]

« Я впевнений, що Джаба в доброму гуморі

Обі-ван Кенобі

»

Обі-ван прибуває до Джаби Хата, який вже зачекався на джедаїв. Кенобі повідомляє Хату, що визволенням викраденого сина займається найкращий із джедаїв. Джаба ж вимагає доставити до нього викрадача живим або мертвим, а також натякає, що в разі невдачі звернеться до Дуку за допомогою.

Висадка на Тєх і штурм монастиря[ред. | ред. код]

« Це не тренування, Асоко

Енакін Скайвокер

»

Обі-ван повідомляє десанту Енакіна, що прямує по Тєху, про умови Джаби віднайти сина за одну добу. Тим часом дроїди, які охороняють захоплений монастир, помічають повітряні сили ворога та відкривають по ним вогонь. Клони готуються до висадки, так би мовити: «Ласкаво просимо до раю, панове». Починається наземна операція — клони підступають на скелі, на якій розміщено монастир. Незважаючи на жахливий вогонь дроїдів, Асока не втрачає запалу та влаштовує спір із учителем, хто перший добереться до верху. Але, бачачи, що важка техніка клонів у великій небезпеці, Тано вирішує захищати «слона», який піднімається вертикальною стіною. Дроїди також несуть втрати, але замалі. Крім того, четверо з них загрожують останньому «слону», який із труднощами обороняє Асока. Тому Енакін кидається на допомогу та розправляється з мобільною ланкою ворога. Трішки посміхаючись, кричить Асоці: «Пробуй дожени», та вривається на майданчик монастиря. Знищивши всіх дроїдів, Скайвокер натикається на дроїдеків і питає себе, де ж Асока, коли вона потрібна. Але вона привела «слона» клонів, якій і знищив трьох дроїдів-винищувачів. Справу зроблено, Енакін наказує Рексу зайнятися пораненими…

Передчуття вдалого завершення місії порятунку сина Джаби[ред. | ред. код]

« Дроїди зробили свою справу, тепер твоя черга

Асей Вінтрес

»

Енакін занепокоєний тим, що монастир охороняло забагато дроїдів, що не схоже на якихось звичайних бандитів, і відчуває участь графа Дуку. Асока каже, що місію завершено, але Скайвокер сумнівається. Клони Рекса разом із джедаями йдуть до монастиря. І зустрічають дроїда. Асока питає Енакіна: «Добрий чи поганий?». Дроїд каже, що він скромний хоронитель монастиря, та дякує за врятування його він жахливих окупантів. На питання, де юний Хат, хоронитель відповідає, що малого тримали під вартою й там досі небезпечно. Енакін наказує Рексу залишаться й іде з Асокою по Хата.

Пастки для джедаїв[ред. | ред. код]

« Майстер, Ви знаєте, що ведете нас у пастку?

Асока Тано

»

В оточенні бойових дроїдів Асей доповідає Дуку, що клони на чолі зі Скайвокером захопили монастир. Граф задоволений. Асей хоче розібратися з ними відразу, але Дуку вимагає терпіння, бо зараз потрібна лишень інформація від спостереження, а час для помсти ще настане. Асей отримує повідомлення, що джедаї ввійшли до підземелля. Енакін і Асока йдуть коридорами, у яких на них чекають засідки невеликої кількості дроїдів, але джедаї з ними впораються та знаходять Смердючку — зовсім малого сина Джаби, майже немовля.

Головна пастка для Енакіна[ред. | ред. код]

« Не подобаються мені ці Хати

Енакін Скайвокер

»

Обі-ван відлітає від Джаби. За цим спостерігає Дуку, який іде до Хата та каже свої новини про сина Джаби. Граф стверджує, що саме джедаї викрали малого, та планують взагалі знищити самого Джабу. Хат вимагає доказів… А тим часом на планеті Тєх Рексу доповідають, що дроїдів ніде немає. На Асоку ж випадає роль нести Смердючку, який, крім усього, скоріш за все хворий. Енакін саджає малого до рюкзака, але це таємно знімає дроїд-хоронитель. Асей доповідає Дуку про цей матеріал і отримує наказ відібрати малого. Граф демонструє Джабі голограму з Енакіном, Асокою та Смердючкою зі словами: «Як Ви бачите, це джедаї захопили Вашого сина та готують змову проти Вас». Дуку також каже, що його дроїди вже розпочали операцію спасіння малого, та пропонує Хату приєднатися до боротьби з Республікою. Обі-ван же, на якого чекає й Енакін, прибуває на крейсер до адмірала Юларена та наказує йти на допомогу Скайвокеру на Тєх.

Початок другого бою на планеті Тєх[ред. | ред. код]

« Їм нікуди втікати

Асей Вінтрес

»

Енакін доповідає Обі-вану про визволення малого Хата та припускає, що викрадення — справа сепаратистів. А зважаючи на те, що Смердючка хворий, Скайвокеру та Тано потрібно невідкладно на Татуїн. Але на джедаїв і клонів зненацька нападають дроїди. Кенобі тільки й встигає, що наказати будь за що захищати малого Хата. Корабель Енакіна знищено й усі відступають до храму.

Початок втечі з планети Тєх[ред. | ред. код]

« Нічого не відбувається випадково

Енакін Скайвокер, цитуючи Квай-гон Джина

»

Скайвокер каже Рексу, що треба триматися допоки не прибуде Кенобі. Але Асока так не вважає, бо стримувати сили сепаратистів неможливо — треба знайти вихід і вшиватися. Рекс отримує наказ стримувати дроїдів якнайдовше, а Енакін і Асока йдуть шукати інший шлях із монастиря за допомогою R2-D2. Поплічники Асей відкривають ворота монастиря та починається бій із клонами Рекса. А тим часом R2 знаходить посадкову платформу для виклику бойового корабля заради врятування Смердючки. Асей вирішує використати захопленого в полон Рекса для швидкого пошуку в храмі Скайвокера. За допомогою Сили вона змушує капітана зв'язатися з Енакінем, але той відчуває підступ. До того ж прибуває республіканське підкріплення. Асей вимушена квапитися.

Як втекти з Тєху показує Смердючка[ред. | ред. код]

« Скайвокер потратив у біду, Ви знаєте, що роботи

Обі-ван Кенобі до клонів

»

Починається повітряний бій дроїдів-винишувачів з військами клонів на чолі з Кенобі. Тим часом Енакін вже перебуває на посадковій платформі та викликає свого наставника, але той не чує його. Дроїди глушать зв'язок. Тому Скайвокер викликає Рекса, але той у полоні… Відчайдушно клони кидаються в бійку — Рекс каже Енакіну, що їм потрібна допомога. Скайвокер бажає йти до них, а Асока проти — треба рятувати Смердючку, але їх «розсуджують» дроїдеки. R2-D2 зачиняє двері перед Асей, яка виходить до джедаїв з-за спини дроїдеків, але та вирізає двома своїми світловими мечами металеві ворота. Скайвокер вирішує відступити до джунглів, але до платформи наближаються вже й із низу. Варіантів немає, але Смердючка вказує на віддалену платформу з кораблем. Енакін кидається на летучу істоту, щоб добратися до платформи. А Асей проробила отвір у дверях до платформи та вступає в протиборство з… Асокою. Тано відкинута й її рятує Енакін. Джедаям вдається втекти на іншу платформу й Асей передчуває провал її місії. Обі-ван, що справляється з повітряними силами сепаратистів, наказує атакувати східну частину монастиря, де він бачить бій, вважаючи на Скайвокер саме там. Але він із Асокою зовсім у іншому місці — знайшли недолугий корабель і… дроїда-хоронителя, який каже, що дивом урятувався. Але відразу з борту корабля виходять бойові дроїди й Асока розуміє, що він — зрадник. Тано знищує супротивників і дволикого дроїда-хоронителя. А тим часом за наказом Кенобі командор Куді направляє наземні сили на Тєх. У монастирі Рекс відчайдушно бореться з багаточисельними силами дроїдів. І коли він залишається лишень із одним клоном — прибуває Кенобі з новими силами!

Дуель Вінтрес і Кенобі. Завершення боїв на планеті Тєх[ред. | ред. код]

« Майстре Кенобі, завжди йдете за Скайвокером. Як передбачувано…

Асей Вінтрес

»

На Татуїні в палаці Джаби граф Дуку викликає Асей із питанням, де малий Хат. Вінтрес переконує Дуку, що джедаям не залишитися серед живих, але їхній діалог перериває Кенобі. Енакін тим часом не може злетіти на захопленому кораблі, але йому допомагає R2. Асока бачить, що на планеті вже перебуває Обі-ван. Скайвокер направляє корабель на допомогу Рексу, але Тано вважає, що треба все ж таки доставити малого Хата до медиків до республіканський крейсер. Енакін зв'язується з Рексом: «Ми не зможемо Вам допомогти»… А Кенобі спонукає Асей до двобою. Корабель Скайвокер і Тано виходить на планетарну орбіту та потрапляє на поле битви залишків дроїдів. Але висадитися на крейсері не вдається, тому джедаї вимушені відправитися на Татуїн на власній «консервній бляшанці». Коли вони стрибають у гіперпрострір, це відчувають і Асей, і Обі-ван, тому Вінтрес просто втікає від Кенобі.

Повернення на Татуїн[ред. | ред. код]

« Я розберуся зі Скайвокером особисто

Граф Дуку

»

Асока використовує дроїда-доктора для лікування Смердючки. А тим часом Асей доповідає Дуку, який стоїть перед Джабою Хатом, що Скайвокер вбив малого Хата ще до того, як вона його знайшла, і тепер джедай направляється саме на Татуїн. Граф переконує, що Енакін буде тут, щоб вбити й старшого Джабу, та обіцяє захищати Джабу. А Скайвокер наближається до планети, але на нього нападають вартові Дуку, з якими він розправляється сам за допомогою R2. Корабель приземлився, але на нього вже полює граф Дуку.

Падме вирішує укласти угоду з Хатами[ред. | ред. код]

« Скайвокер — єдина надія республіки всієї

Йода

»

Обі-ван доповідає Йоді та Палпаниту про підступний план Дуку підставити джедаїв і про те, що Енакін вже на Татуїні, але йому все ще потрібна допомога. Сенатор Падме Амідала — гість Палпатіна — дізнається, що Скайвокер у небезпеці та пропонує зв'язатися з родичами Джаби Хата тут, на Корусанті. Канцлер вважає, що така місія небезпечна для представниці Галактичного сенату… Енакін із Асокою, Смердючкою та R2 тим часом прямує через Піщане море до палацу Джаби. Падме ж прибуває до лігвища Зіро Хата — дядьки Джаби з Татуїна — та пропонує йому укласти угоду між Республікою та Хатами. Але Зіро розлучено відкидає цю пропозицію, кажучи, що джедаї підступно викрали його племінника. Амідала заперечує — джедаї врятували сина Джаби — та каже, що в цьому треба переконати старшого Хата, зв'язавшись із ним. Зіро ж не дозволяє цього зробити та випроваджує сенатора. Падме вдається відскіпатися від охоронця Хата та свідком розмови Зіро з… Дуку! Молодий Хат хвилюється, що стане відомо про його допомогу в викраденні Смердючки. Дуку зазначає, що переконав уже Джабу про смерть малого від рук джедаїв і їхнє намагання вбити Хата-старшого. Тому Зіро може розраховувати врешті-решт на головування в клані Хатів після вбивства джедаїв і Джаби… До Падме, що нишком підслуховувала все, дібрався таки відшитий нею дроїд — охоронець і змусив знищити себе, виказавши Амідалу перед Зіро та його свитою. Дуку, бачачи сенатора, пропонує залишити її для нього за велику винагороду. Зіро Хат кидає Падме до свого підземелля.

Вибір Скайвокера[ред. | ред. код]

« Важніша місія, ніж зберегти Вам життя?…

Асока Тано до Енакіна Скайвокера

»

Дуку на Татуїні повідомляють, що дроїди засікли три життєвих форми — граф упевнений, це Скайвокер. Сам же Енакін відчуває темну сторону Сили. Тому він пропонує розділитися — для Асоки є важливіша місія, ніж боротися з супротивниками гуртом. А у Хатівському підземеллі Падме змушує охоронців ненароком включити її комунікатор, хоч і на мить, але C3-PO бачить, що Амідала в біді… Енакін із рюкзаком на спині самотньо йде нічною пустелею на зустріч із Дуку… Починається бій. Графу вдається розсікти мечем рюкзак Енакіна й він вважає, що малого Хата вбито. Але у Скайвокера на спині були лишень камені й він каже, що його падаван уже в безпеці в палаці Джаби. Дуку, чекаючи й такого ходу, переконує Енакіна, що знайти юного джедаї простіше простого для нього. А Асока з малим Смердючкою та R2 тим часом наближається до палацу Джаби, але на неї нападають три мега-гвардійці Дуку. Цю голограму показує Енакіну граф зі словами: «Після того як мої дроїди в'ють сина Джаби, вони доставлять твого падавана до нього для покарання за вбивство». Тому Енакін кидається від Дуку до палацу Хата. Граф голосно сміється. Навіть R2 намагається допомогти Асоці, але й його повалено…

Спасіння Падме та кінець місії порятунку сина Джаби[ред. | ред. код]

« Бути падаваном складніше, ніж я думала

Асока Тано

»

До лігвища Зіро прибуває корабель Амідали… Сам Хат допитує Падме та вважає, що залишати її серед живим занадто небезпечно. І тим часом до Зіро вдираються клони та знищують усіх охоронців екстравагантного Хата. Тепер Хат жаліється, що в нього не було вибору, сепаратисти могли б вбити його, якщо б він не допоміг Дуку викрасти Смердючку. А на Татуїні Асока змогла знищити одного з гвардійців Дуку. Недалеко від неї проноситься Енакін, вона кричить, але той не чує. Скайвокер прибуває до палацу Джаби зі словами: «Де мій падаван?». Його запрошують, забравши зброю. Джабі доповідають, що, як і казав Дуку, зі Скайвокером сина Хата немає. Енакін ошелешений: «Де Асока?». А вона неймовірними зусиллями перемагає гвардійців і доставляє Смердючку до батька. Але Джаба каже джедаям: «Ви будете страчені негайно». І тут на зв'язок із Хатом-старшим виходить Зіро. На голограмі з'являється Падме, яка каже, що Зіро допоміг Дуку викрасти Смердючку та намагався підставити джедаїв за цей злочин. Джаба погоджується на мир і співпрацю з Республікою. Енакін каже Падме, що він зобов'язаний їй нескінченною вдячністю. Але Амідала переказує її й Республіки вдячність саме генералу Скайвокеру. Дуку тим часом доповідає Дарту Сидіусу про невдачу місії. Але владика ситхів каже, що ця мала перемога джедаїв ніщо, бо перебіг війни йде на користь сепаратистів… Йода та Обі-ван прибувають на Татуїн, на них і Скайвокера з Тано чекають нові перипетії.


Трейлери[ред. | ред. код]

Відзнаки[ред. | ред. код]

Фільм номіновано як «Найкращий анімаційний фільм» XXXV науково-фантастичної премії «Saturn Awards»[1].

Цікаві факти[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]

  1. The 35th Saturn Award Nominations. Архів оригіналу за 21 лютий 2012. Процитовано 14 травень 2009.