Зуїв ліс

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Заповідне урочище місцевого значення «Зуїв ліс»
 
Категорія МСОПVI (Територія контрольованого природовикористання)
Розташування: Новопсковський район, Луганська область, Україна Україна
Найближче місто: Білолуцьк
Площа: 47,0 га
Заснований: 17 квітня 2003
Керівна
організація:
Державне підприємство «Старобільське лісомисливське господарство»
Країна Flag of Ukraine.svg Україна

Зу́їв ліс (в офіційних документах також хустрічається написання «Зуєв ліс»[1][2]) — один з об'єктів природно-заповідного фонду Луганської області, заповідне урочище місцевого значення.

Розташування[ред. | ред. код]

Заповідне урочище розташоване в Новопсковському районі Луганської області, в межах Білолуцького лісництва Державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство» за межами населених пунктів, на території, яка, за даними державного земельного кадастру, враховується у Козлівській сільській раді.

Історія[ред. | ред. код]

Заповідне урочище місцевого значення «Зуїв ліс» оголошено рішенням Луганської обласної ради народних депутатів № 7/23 від 17 квітня 2003 р.

Загальна характеристика[ред. | ред. код]

Заповідне урочище «Зуїв ліс» загальною площею 47,0 га являє собою штучно створені дубові насадження. Зуїв ліс безпосередньо примикає до ботанічної пам'ятки природи місцевого значення «Новобіла». Разом ці природоохоронні території утворюють відносно врівноважений природний комплекс.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації від 18 вересня 2013 року № 1356 «Про надання дозволу Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації на розроблення проекту землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду місцевого значення заповідного урочища „Зуєв ліс“»
  2. Перелік територій та об'єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення, розташованих на території Луганської області станом на 15.06.2013. Архів оригіналу за 04.10.2013. Процитовано 04.10.2013. 

Джерела[ред. | ред. код]