КТМ (телеканал)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
КТМ
Країна Україна Україна
Зона мовлення Україна Україна
Час мовлення Цілодобово
Формат
зображення
576i 4:3 (SDTV)
Тематика каналу Розважальна
Дата початку
мовлення
22 грудня 1997
Дата кінця мовлення 20 червня 2005 року
Замінено Україна К1

КТМ (Кабельне Телебачення Міста) — колишній український телеканал який мовив з 1997 по 2005 рік. В ефірі були фільми та розважальні програми.

Історія[ред. | ред. код]

Наприкінці 1997 року вирішили об'єднатися мережі, побудовані за участю компанії «Київтелемонтаж», а саме – телекомпанія «Троєщина» з Ватутінського району, ТРК «Екран-КТВ» («Добба») з Жовтневого району, телекомпанія «Солом'янка» із Залізничного та ряд інших менш відомих компаній. Об`єднання цих мереж за допомогою системи МІТРІС в одну міжнародну мережу відбулася в грудні 1997 року і перед Новим роком, 22 грудня, з'явився новий телеканал – «КТМ».

Спочатку канал «КТМ» запустився зі студії на Троєщині, потім якийсь час мовив зі студії на Солом'янці і, нарешті, з 25 грудня 1998 року розпочав мовлення з нового апаратно-студійного комплексу на Печерську, в районі площі Лесі Українки, який одразу обладнувався із розрахунку на загальноміський, а не районний канал.

Логотипи[ред. | ред. код]

  • З 22 грудня 1997 по 1998 рік логотипом був темно-сірий круг з абревіатурою «КТМ» білого кольору, причому на літері «М» які йдуть три дуги. Перебував у лівому нижньому кутку.
  • З 1998 по 19 червня 2005 року логотипом був перевернутий шматок кіноплівки блакитного кольору з п'ятьма точками ліворуч та літерою «К». Був там же.

Посилання[ред. | ред. код]