Кабєєв Віктор Андрійович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Кабєєв Віктор Андрійович
Віктор Андрійович Кабєєв
Кабєєв Віктор Андрійович.jpg
Основна інформація
Дата народження 16 вересня 1963(1963-09-16) (54 роки)
Місце народження Свалява, Свалявський район, Закарп. обл., Українська РСР, СРСР
Країна СРСР і Україна
Віктор Кабєєв під час виступу

Кабєєв Віктор Андрійович (16 вересня 1963 року, м. Свалява Закарпатської обл., Українська РСР, СРСР) — музикант, керівник естрадних та духових колективів, лауреат Міжнародних конкурсів і фестивалів («Сим-сим», «Золотая осень», «Сонячні кларнети»), керівник дерев'яної групи оркестру «Ліра» Будинку творчості Солом'янського району м. Києва (2004—2008).

Біографія[ред.ред. код]

Віктор Кабєєв народився 16 вересня 1963 року в м. Свалява Закарпатської обл. в родині військовослужбовця. Після закінчення середньої школи вступив до Харківського інституту культури на відділення факультету просвітницько-культурної діяльності (1983—1988). По розподілу працював в с. Бехтери Голопристанського району Херсонської області керівником духового оркестру та викладав в музичній школі сольфеджіо, теорію музики, фортепіано, гру на кларнеті, трубі, флейті (1988—2004). При Будинку культури «Приморський» Херсонської області був керівником хору та вчителем співів у середній Збурівській школі. З 2004 року проживає у м. Києві. Викладав в ЗОСШ № 88 та ЗОСШ № 154 співи. Створив духовий колектив при Коледжі зв'язку № 43. Був керівником дерев'яної духової групи оркестру «Ліра» Будинку творчості Солом'янського району (2004—2008).

Творчість[ред.ред. код]

Як виконавець (кларнет, саксофон) працював при готелях («Русь», «Либідь»), в елітних ресторанах («Тоскана», «Хуторок», «Вино кукино», «Лемберг», «Перфе», «Бранше», «Бакинський бульвар», «Монсарда» та інші). Репертуар як сольного виконавця дуже різноманітний: джазові стандарти, світові естрадні шлягери, музика до кінофільмів, класична музика, хіти із мюзиклів, народна та кляйзьміська музика. Окрім гри на кларнеті, саксофоні (тенор, альт), флейті, грає на акордеоні та фортепіано. Віддає перевагу джазу.

Особисте життя[ред.ред. код]

Одружений, має дві доньки.

Посилання[ред.ред. код]