Кава американо

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Американо (кава по-американськи, регулярна кава) отримала свою назву, оскільки була широко популярною в Північній Америці.

Кава американо з'явилася завдяки тязі американців до здорового способу життя: вважається, що вона корисна, оскільки містить менше кофеїну. Насправді це твердження не зовсім правильне.

Існує два види американо: власне американська кава, яка готується у фільтровій кавоварці (об'єм 220 мл, температура 85 °C) і європеїзований американо, або еспресо з додаванням окропу (об'єм 120 мл, температура 84—92 °C). У першому випадку вміст кофеїну в чашці американо буде значно вище, ніж у стандартній порції еспресо. У другому випадку воно буде таким же, проте концентрація кофеїну істотно знизиться.

Та все ж прагнення вести здоровий спосіб життя зовсім не єдиний привід любити каву американо[джерело?]. Багатьом людям просто подобається її смак і те, що вона менш міцна, насичена і концентрована, ніж класичний еспресо.[джерело?] В еспресо-машині неможливо зварити неміцну каву, і єдиний спосіб отримати подібність до американської фільтр-кави — це розбавити еспресо водою.

Американо в Україні[ред. | ред. код]

В українських кав'ярнях і барах під виглядом американо дуже часто подають кавовий напій, приготований за рахунок збільшення часу екстракції кави в кавоварці (протока триває не 25 секунд, а 50 або більше). Такий американо гірчить, має присмак паленого, крім того, він містить шкідливі для організму речовини, у тому числі смоли і канцерогени. Порожній смак з яскраво вираженим кислим післясмаком також є ознакою неякісно приготованого напою. Білі плями на поверхні пінки свідчать про наявність надлишків кофеїну в чашці кави.

Якщо час екстракції кави збільшити всього на 5—10 секунд, вийде класичний італійський напій, який називається еспресо лунго («довгий еспресо»). Об'єм порції еспресо лунго становить 50—60 мл. Цей напій міцніший, ніж еспресо (за рахунок вищого вмісту кофеїну), але має менш насичений (більш розбавлений) смак. Еспресо лунго не містить шкідливих речовин.

Джерела[ред. | ред. код]

  • Ростовський В. С., Шамян С. М. Барна справа. — Київ : Центр учбової літератури, 2009. — 398 с. — ISBN 978-966-364-878-1.
  • Фурта О. Библия кофе: от ростка до чашки. — Москва : Эксмо, 2009. — 287 с. — ISBN 978-5-699-30489-9.